Vánoční večery (22.12. - 28.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    By mně teda zajímalo,když se něco potentuje o vánocích,jestli to dá RT dohromady,když už chtěj po nás takový kvatnta všeho.:p Aby jim neuvázla v krku kost z kapra ,či co maj k večeři.
    Jinak se asi soustředím pouze na kolo štěstí a kalendář,když už ho otevírám každej den.o_O
     
  2. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Farmu mám v původním stavu (stromy xxl, chlévy) a měnit to nebudu, ať padne, kolik chce :p. Během akce to určitě doženu, no a to pěstování je teda tak vážně skvělý během Vánoc takový počty, to by bylo neúnosný i během roku, natož v tomto období, ach jo. Několik akcí jsem teď zbytečně nerozhazoval SH, takže se myslím, že se tuto akci bude hodit ;). Odměny nejsou špatné, ještě aby jo za tu nálož :D.
     
  3. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Ahoj,mám vytuněné jen růže na maximum(bez kaštánků),použity jednou ze zoufalství,nemám obrstromy na SH....poradíte,prosím,co všechno se dá použít na akční kytku a KDY,moc děkuji.Můj tip na první odpověd je matlafous:D:D:D.Našla jsem jen bílou nevinnost a vánočku.
     
    Naposledy upraveno: 21/12/16
    petaM2001, tydýtková a milostivas tohle ocenili.
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    -Berry.308- Nasla jsi spravne - plus pri rozpestovani SH, MJS, vrtule, hnuj a voda. Po rozeseti na 1x1 pole uz ti nic krom vody a hnoje na akcni kytku nepomuze (pokud nechces pestovat na pohopolich) a matlafous uz dneska drzi radsi klapacku, nez dostane od pajdy zas pres prsty za blby kecy 8):p
     
  5. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    kaolín11 myslím, že rýže jim v krku neuvízne.....
    matlafous a Pajda je taky jen člověk a hráč....
    A jinak já jako obvykle chci stonek, ale kdy na něj napěstuju to ví bůh a kdy na něj napadá to asi ani bůh neví.....
     
  6. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak tuto akci slavnostně pouštím po vodě, něco jak vánoční přání co nechci...
    Odměny slabší a stonek co dělá jen bééé a ještě jednou bez mála jak za 24 hodin je prd.
    Všem ostatním co mají chuť a čas držím palce!
    I u nohou!
    :D
     
  7. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Matlafous-děkuji pěkně.....standartní věci jsem neuváděla,to dá rozum....hlavně nezapomenout!!Taky si přilepím něco na monitor,třeba sklízet jen krabice,protože mi jich chybí jen asi 80 a dala jsem si to jako dílčí úkol do nového roku,dobrou noc.
     
  8. Boty

    Boty Magnát fóra

    Myslíte ,že když po ránu sklidím jen něco , třeba ty krabice ,nebude pak místo zralých karafiátů a cibule o česneku nemluvím plevel, sice je pěkný ,ale dokáže rozplakat i farmářského tvrďáka.... ???? :)))
     
    petaM2001, evainfo a milostivas tohle ocenili.
  9. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Tak rozpocitano 3,4,5,6,8,10,15 ty chci, na to je potreba 8225 kyticek a 840 padatek. To pri vanocich urcite stihnu. Pak pujdu po 2,11,14 zlate banany ty jsou porad potreba a jestli to bude padat pujdu po 1,7,9,12,13, ty kdyz nestihnu tak budu uplne v klidu. Akce se mi libi, ze si muzu vybrat co je pro me dulezite. Krasne Vanoce vam vsem a klid pri akci
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Boty Jde o to, na jake pole jsi ty karafiaty osela a kdy (jestli v pondeli na pohopole, tak bych uz moc neriskovala) :D Nicmene pokud jsi je tam dala dnes, pak plevel urcite se zacatkem akce nenajdes - ten se objevi na beznych polich za 24 hod. od dozrani (na pohopolich za 48 hod.).
     
  11. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Pro úplné splnění akce
    je potřeba pěstovat na 364 pidipolích
    tedy i s rezervou 24 hodin na dvou celých plochách.
    Myslím, že ani o padátka nebude vzhledem k vánocům nouze,
    tak bych akci viděla v pohodě.
     
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak já jsem připravená v plné polní. Zasela jsem šípky a cukrový mefloun. Stromky xxl šly do lišty (u toho vždycky pláču :cry:). Skladiště nebourám nikdy. Devítihodinovka je super, bo bude dost času se věnovat i čemukoli jinému :D
    Na hopsátka jsem fakt zvědavá, bo to je strašná nálož o_O Pojedu na 4 plochách a ždibečku mýtiny (tu jim nedám xD). A když to nedám celý, tak se farma nezboří, vyzobu jen to, co se mi líbí. Uvidíme... Tak odpol na startovní čáře :D
     
  13. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, do akce jdu jako vždy. Dnes jsem doma, tak stihnu pěkně rozpěstovat s kaštanovým řádkem a bílou nevinností. Uvidíme jak budou padat padátka. ;)
     
  14. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Od zítřka do konce roku mi dal vykořisťovatel dovolenou abych nabral nové síly ale asi je vložím do akce a projedu ji po zadním kole. Všem ostatním hodně zdaru a ať získáte vše co chcete. Jdu se přesouvat na start.
     
  15. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    pompo68 - si plánuješ jak si po "dovolené" půjdeš odpočinout do práce, což? xD

    A mám ještě dotaz k akci. Jak je to, když na ploše nechám stáje - kolik akčních vypadávátek mi z jedné stáje může padnout? Jde mi o to, že stáj je přes 4 políčka, takže když tam budu mít dlouhodobku, můžou mi teoreticky padnout i 4 vypadávátka. Je to z dlouhodobé stáje (třeba z výrobou 18 hodin) stejné? Můžu z ní dostat 4 akční na jeden sběr? Raději jsem všude dala kytky....
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Prepperka: ze stájí dostaneš, tak možná jedno vypadávátko.
     
  17. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Zdravíčko a krásné vánoční svátky všem...:)
    Jestli akci dodělám, je otázkou.
    Jsem v práci, dva svátky vánoční volno...z toho 25.12. oběd u segry a neteří a posezení. Druhý den odpočinek, bo zas dvě 12 hodinové služby přede mnou.
    A abych byla otrokem farmy, tak to nebudu.
    Zkusím na hlavní a divošce, možná pár políček na Baha, ale to je vše. Nechci nic bourat, skladát a pak zas stavět.
    Spíš jsem čekala pohodou akci a né honičku v pěstování.
    Prostě si budu hrát, jak budu chtít já a né hra.
    Ještě jednou přeji všem moc krásné prožití vánočních svátků a splněných přání....:)
     
  18. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Prepperka: Z tvého dotazu mi připadá že nemáš nastudováno Jak na vypadávátka
    Z pozorování farmářů byla definována poučka že z entity (jakkoli veliké) vypadne maximálně jedno padátko svého druhu. Proto doporučuji na přípravu pidipole 1x1 a nebo (pro tebe hlavně na Baha) stromy. Upozorňuji že velkochovy, výrobny a arboreta nejsou entitou a z jedné plochy 2x2 ti může vypadnout více padátek protože obsahují více entit.
    Jdu se podívat do slovníku cizích slov co to ta entita vlasně je ;)

    EDIT: Entita význam:
    • podstata dané věci, jsoucnost
    • základní objekt zkoumání, jako částice, jádro, atom apod.
    Kolik slov používám a ani nevím co znamenají. Pořád je se co učit :)
     
    Naposledy upraveno: 22/12/16
  19. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    tavos: Vždycky mně rozesměje tvoje heslo - přečtu si ho, pak se kouknu na fotku a můžu se uřehtat.
    Dík entito :-D

    EDIT: Jo, a na Vánoční večer se těším !
     
  20. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Prepperka - jedno políčko bez ohledu na velikost = jedno padátko. Výjimkou jsou skladiště, tedy aspoň mně z nich vypadnou 2 - 4.

    No a teď už bude záležet jen na nastavení padání. Ke splnění všeho je potřeba 20 (při třech sklizních za den) nebo 30 (2 sklizně) padátek z každé z pěti ploch! Tak uvidím, co se nechá bez JC a kaštanřádku vyždímat. Než rozpěstuji, raději pro jistotu na zbytku polí otočím skleníkový karafiát. Devítihodinovka nedává moc možností dát něco výnosnějšího na noc. A když už se do toho pustím, budu chtít vše.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.