Vánoční večery (22.12. - 28.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Samozřejmě večer zasadím bér nebo šípky, oboje jsou potřeba ve velkém množství do úkolu v družstvu a uvidím, kolik to zítra hodí vypadávátek! Jenom ráno nesklidit! Výhodou tentokrát je to, že si můžeme vybrat, co chceme a nemusíme plnit po pořadě. Ale chci se s tím poprat a dokončit, jako vždy! Pěknou hru a ať nám to padá! ;););)
     
  2. *Lady*1

    *Lady*1 Rádoby autor

    fuha vubec nejsou narocni:D mno uvidim co splnim :p
     
  3. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Pohodička:p
     
  4. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Mohla by to být 6-ti hodinovka a bylo by hned líp. :D Ale zkusim ji celou splnit, ikdyž o tom pochybuju. :D Ale odměny jsou dobrý. :p
    Chtělo by to ještě nějákou Vánoční tapetu z Farmeramy. :p :D
     
  5. Adamiste

    Adamiste Perspektivní autor

    Někdo tu psal, že s kaštanovým řádkem je to pohoda na 3 dny ... nějak nemůžu rozklíčovat, co dělá kaštanový řádek? Ten můj, který jsem našla, dává 5% zkrácení času superhnojiva ... to asi nebude ten, který zachrání tuhle akci. Poraďte, prosím - který??? Nebo to bylo myšleno tak, že nainvestujeme tisíce superhnojiv a ještě bude o 5% kratší čas? To by teda fakt pomohlo, to by bylo terno :)

    EDIT: NEZMARKA, SATELIT - moc díky za radu, to tedy koukám, tak dlouho hraju a tohle mi tedy uniklo! Díky, díky!
     
    Naposledy upraveno: 21/12/16
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Adamiste,
    ano, je to ten stejný kaštanový řádek, který ve spolupráci s vánočkou, bílou nevinností a vyšlechtěným bonusem na superhnojivo umožní za použití SH na pohopolích okamžité dozrání třeba karafiátů a tím i rychlý nárůst vypadávátek.
     
  7. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Adamiste - mrkni TADY.

    Edit - nezmarka.cz byla rychlejší ale už to tu nechám pro nastudování.
     
  8. slepka1

    slepka1 Pisálek fóra

    Bude to makačka před vánocemi, ale taky odpoutání od vánočního shonu a stresu v obchodech. Vím, že to celé nedám, ale snad se podaří dosáhnout nějakého levlu se zajímavými odměnami. Přeji všem hodně úspěchů:inlove:
     
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mně to takhle nastavené vyhovuje - nemusím plnit políčka s odměnami, o které nijak zvlášť nestojím, vyzobu si jen něco. Příliš velkou KFC netrpím ;), takže mi nevadí, že nesplním všechno. Co bude, to bude. Navíc ta délka 9 hod by mohla nést i vyšší vypadávání z akční (doufám). Štve mě akorát ztráta času při rozpěstování, budu muset nastudovat, jak podpořit účinky SH, aby se začátek trochu urychlil.
    Taky nám mohli do začátku dát víc osiva -.-:)
     
  10. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Akce vypadá dobře. Devítihodinová rostlinka, podle mého názoru, není nejhorší. Mělo by to z ní celkem padat a pak tu nemusíme sedět pořád. Na 23 je v plánu hlídání Adámka, pak zůstávám u dcery na štědrý den, abych nemusela být sama doma. O prvním svátku sice návrat domů, ale 26 budu mít velkou návštěvu já doma. Výhodu mám tu, že Adámek se mnou rád chodí na farmu, tak tu budu moci sem, tam zajít a posbírat úrodu. Když budu mít návštěvu, asi jí neřeknu, zatím se bavte, kávu vám nachystám, až zasadím. Akci bych ráda udělala už proto, že je řádek na stonku a ty já ráda. Ale nic nebudu hrotit, ani si rvát vlasy, pokud nebudu stíhat. Vánoce jsou svátky klidu, štěstí a pohody. Pokud nějaký úkol udělám, budu ráda, pokud akci dokončím, budu spokojená. Nejdůležitější pro mně ale bude to, že jsem prožila vánoce v kruhu rodiny a svých nejbližších a ne honěním na poli. Nám všem, kteří se pokusíme aspoň něco splnit, držím palečky.
     
  11. rampusak

    rampusak Veterán fóra


    Pučmelounci naše farma, piště si o MJS pouze pro chudé a věčně bojující s haléřky. Dnes jsem neposlala zatím ani jeden dárek tak snad sousedi pro jednou prominou. A k akci, je Božíííííí jako každá do které jdu a že už jich moc není. Martina
     
  12. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Tak šup, šup, vyhrnúť rukávy, vygruntovať domácnosť, napiecť, navaríť, pobaliť darčeky, nech od zajtra máme čas na vianočnú farmičku.

    Uvariť si vianočný punč, a práca na farme hneď bude eja hej.;)
    Uvidím koľko toho stihnem. Aj keď na farmu chodím rada, rodinu mám radšej :)
     
    Naposledy upraveno: 21/12/16
  13. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Doufám, že pokud doplním všechna políčka, tak se ten kolotoč roztočí, zhruba po hodině od těch svíček chytí, ti plastoví sněhuláci se budou pěkně škvařit a celý to bude hezky plápolat po celou dobu akce ..... jinak na to kašlu :)
     
  14. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    tak se mi to moc nelíbí - dost padátek a ani akční není zanedbatelná stačí malý výpadek a už se to těžko dohání
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    bbowling: Jerště jsi zapomněl na andělské zvonění.:p
    Přátelé, jak to podle vašich zkušeností padá z cibule a begonií?
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Než došli nové vyšší úkoly a tím delší rostlinky, jsem na cibulku nedala dopustit ... vždy mě to z ní padalo nejvíc. Ale teď nasazuji vodnici, ji potřebuji jako sůl xD
    Při točení to bude zvonit určitě na "hudební téma" ... to budou cinkat zlaté banánky :p
     
    Naposledy upraveno: 21/12/16
  17. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    -pechfógl: při minulé akci (tuším čepice) mi to padalo lépe na poho polích z cibule než z karafiátů.. Ale budeme muset vyzkoušet, jak to bude nastavené nyní..
    Na akci se těším, líbí se mi, že mohu vyzobat pouze chtěné odměny...
    To bude zase boj o vypadávátka.. Na začátku plašíme, neboť to vždy vypadá, že budou chybět.. Ale skoro pokaždé končím(e) s přebytkem vypadávátek!
    Přeji všem farmářům hodně úspěchů při akci!
     
  18. Veram14

    Veram14 Aktivní autor

    Je pravda, že jsem na Vánoce čekala v odměnách něco s velkým N, ale zase na druhou stranu si každý může vybrat co chce a nemusí se honit, aby splnil všechno.
     
  19. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    A pak se venku ozvala rána.
    Tatíne vyběhl do tmy,za chvíly se vrátil a ponurým hlasem pravil.
    "Děti,letos vánoce nebudou....Ježíšek se právě zastřelil".
    To u nás na Farmě budou - dostanem zasmrádlé oranž. husy. Kruciš,že bych přeběhl k Santovi ? Nevíte jestli naděluje víc ??
    :wuerg:
     
  20. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Zdravím,
    tak jsem na to mrkla, do večera je rozpěstováno na 900 kousků v pohodě ani moc SH a vrtulek to nesežere a jen s vodou to je čistých 6 otoček á cca 8 hod což jsou dva dny i kdybych se otočila na farmě jen 2x za den tak nejpozději za tři dny je to hotové. O vypadávátka se nebojím, vždy to nějak dopadlo. Akci pojedu jen kvůli SK. Ostatní mě moc nenadchlo a řádek je "obyčejný" také jsem čekala Vánoční akci zajímavější. Něco nového nebo překvapivého ale továrna na plachty to rozhodně nejsou natož oranžové kabátky hus, jediné co snad stojí za zmíňku je oranžový kabátek sobíků a licence jak darovací tak kombajnové.
    Takže za mě zklamání.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.