Vánoční večery (22.12. - 28.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. felis01

    felis01 Rádoby autor

    Super, ze 7 tajemných stájí (akce + kalendář) 4 x labutě, čímž se jejich počet vyšplhal asi tak na 48. Plus oranžové koně, žluté guano a pásovec. To se fakt vyplatí plnit akce. :mad:
     
  2. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Splněno od včera,ale ty padátka to je peklo.Nevěřím,že někdo to dal zcela bez jakékoliv pomoci vychytávek.Já mám vzhledem k svému LVL vše a měl jsem to bez SH jen tak tak.
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nebude to trvat dlouho a slovo "labute" nahradi slovo "lasicka"... stale dokolecka, dokola - je to usmevne :p
     
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    matlafous123 já přestávám věřit, že lasička vůbec existuje....ne proto, že nemám chlívek, ale ani na trhu není - a to na ni číhám, abych mohla dodávat do družstva....a ani chlup :(
    Taky se mi vyklubaly labutě xD, ale samé bílé, chtělo by to jednu černou :music:
     
  5. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Jupííííí, vyskočila na mě lasička ;):);)
    Mám radost jak malé dítě z nového dudlíku.:):):)
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    čarodějka007 Kdo by ji taky nabizel, kdyz za ni momentalne trhne zavratnych 823,39 xD
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  7. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Hezký povánoční večer
    akce byla nakonec na pohodu, aspoň se tak stalo na mé farmě :-D napěstováno bylo celkem rychle (jakože ne před Štědrým dnem ale myslím tak 26. -takže normál) a hvězdy dopadaly posléze, navíc ještě přes 500ks, takže nastaveno snad tak, že zvládli i šikovní "nováčci"

    Lasička na AW za 54tis, prodává se už celkem dlouho, max cena je na 86k
    Já mám jen jednu z nějakých předešlých tajemnic, jedna stačí.. ale tentokrát z chlívů byla vydra, ledňáček a červené kačky :D stromy o ničem a na baha panda malá červená a oranž. opice.. ale jinak akce celkem fajn, pohrála jsem si trochu s kolotočem, ke štěstí moc nepotřebuju :)) Jsem zvědavá na Novoroční akci, jestli to bude nějaká pohodovka ..? :music:
     
  8. lowba

    lowba Rádoby autor

    Mám splněno :) Děkuji Všem, kteří mi poslali hvězdu. Z tajemnic mi vypadli oranžový velbloudi a butik s plavkami. Ani jednu z těchto stájí jsem zatím neměla, a obzvláště velbloudi potěšili.:music:
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    abc23 Zrejme slusnej voddil :D Max. cena na trhu AN (do 86 tis. coby kamenem dohodil) xD

    [​IMG]
     
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    lowba: To je krásný, když někdo ještě dokáže bejt vděčnej!:)
     
  11. 007lala

    007lala Pilný autor

    Já si nemůžu stěžovat, dvakrát jeleni, kteří chyběli, jednou lasička :)
     
  12. abc23

    abc23 Komisař fóra

    matlafous123 netuším proč je u nás tak draho
    za 823 bych koupila, za 57tis mě nezbylo, než prodávat :)))
     
  13. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Na trhu AP to má lasička ještě lepší:
    [​IMG]

    Jinak u mě z tajemnic na farmě opět nic, nač jsem čekala - žádná vydra (ono nakonec fakt dojde na některou z těch laskavě přislíbených), lasička už vůbec ne, ona je to podobně kluzká potvůrka, tak se obávám nejhoršího. Z Obsidiánu vyskočil červený kurník a pásovec, z těch druhých tajemnic oranž. husy a oranž. králík. Stromy jsem si ani nestihla napsat, ale potěšil mě dřín, dlouho jsem ho neviděla a je teprve můj třetí, tak ten beru jako vánoční dárek.
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    abc23 Protoze na AN a evidentne ani na AP se jeste nezacaly lasicky vubec prodavat, takze se cena nemela kam vysplhat.
    EDIT: pigi1313 To jste teda zabari - u nas je ted kralik za 4.100 :D
     
    Naposledy upraveno: 28/12/16
  15. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    U nás na trhu lasička 0 max. se dá prodat za 355kr. za to králík je za 3 000kr. jinak z tajemna nic vše do lišty o_Oo_O..
     
  16. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Akcia bola naprosto úžasná:D, bodaj by ich bolo viac tohto typu - veľmi slušne zvládnuteľné, žiadne zhony a tá grafika bola fantastický. Škoda, že to zmizlo, bola to fajn zábava meniť kolotočxD. Naozaj palec hore.
     
  17. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Za mě akce fajn.
    Málo času.
    Na vánoce, ne doma.
    Ale mám stonek a SK.
    To mi stačí.
    Nějaké tajemné také mám ale až na pozdějc.
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    K výskytu lasiček na jednolivých trzích. Trh AM stav 0, maximální prodejní
    [​IMG] je potěšující, že mám trh až druhý nejhorší od konce, tedy pokud má pigi aktivovavané maximální ceny na trhu;) to by dělalo ty 3,5 krejcary:) králík za 3 8OO.
     
  19. Risa93

    Risa93 Pisálek fóra

    u nás lasičky 0 na trhu, možno prodat za 304,80
    nejlevnější králík za 3007
    lasiček mám ve stodole slovy 9 ks (dodávám do úkolu), takže za 300 je fakt zatím prodávat nebudu nikomu.
     
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Králíka máme za 3 100. Toliko ke krmení Hadů.
    Lasička je nedostatkové zboží a třebas takovej Jelen je k dostání za 9 000.

    ------------------------------------------------

    Akce ukončená už někdy ve Středu ráno. Tajemný si nechám až budu mít náladu na odkrývání lištovek.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.