Vánoční večery (22.12. - 28.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    akci mám hotovou již dva dny - padátek zatím navíc 645 a z tajemnic se u mně usadila lasička - což beru jako úspěch, takže za mně spokojenost
     
  2. kazetacka

    kazetacka Pisálek fóra

    tak po dlouhe době akce dokončena a mam i hrocha a lasičku takže super super vic takovych pohodovych akci
     
  3. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Mám také dokončeno, bylo to prima, jen nemám lasičku, ale nevadí, však se jistě ukáže potvůrka jedna:p;):)
     
  4. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    matlafous123 - obě máme stejný cíl, jen klademe větší důrazy na jiné aspekty, takže to vidím tak, že názorově nestojíme proti sobě, jen vedle sebe. S Legendou s tebou naprosto souhlasím, je klíčová, snad i víc než další otevřená plocha, jenže já teď nemám prostředky na to dát dohromady protihodnotu 614 000 v plodinách a 307 000 ve zvířatech. Legendu tím mám pro své možnosti na maximu. Samozřejmě na zvýšení pracuju, chovám, pěstuju, neprodávám, snažím se nasyslit co nejvíc abych to pak do Legendy nasypala. Jenže to jde pomalu a krejcary na dokoupení potřebného množství taky nemám, proto jsem kladla větší důraz na počet otevřených ploch, pro mně je teď v téhle fázi jednodušší zvětšovat plochy než zvyšovat Legendu. Ale chápu že tohle se mění z tím jak se každá jednotlivá farma vyvíjí, kde zrovna je, já budu za půl roku taky upřednostňovat něco jiného. Psala jsem to všechno z pohledu mé farmy dnešního dne s tím, že třeba je na tom někdo podobně jako já, tak mu to může pomoci. Každopádně díky za připomenutí (i pro mně) na Legendě víc pracovat a napnout k jejímu zdolání všechny síly.
     
  5. zmel

    zmel Pilný autor

    V dovolenkovom pohodlnom režime som akciu práve dokončila. Bez náhlenia a bez zhonu, takto nejak si predstavujem aj ďalšie akcie. Prajem všetkým farmárom šťastný a úspešný Nový rok 2017!
     
  6. lowba

    lowba Rádoby autor

    Chybí mi 50 vypádávátek :( ještě jsem zasela, tak uvidím, zda bude štěstí přát.Všem co stihli blahopřeji.
     
  7. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak hlásím že já mám také hotovo ještě si jen vzpomenout dát na plochu tajničky abych zjistila co tam bude,ikdyž naději si moc nedělám,ale je ještě pár stromů a chlívků co bych potřebovala.Kdo ještě finišuje tak držím palce ať to dáte

    edit:Tak z tajemnic nic moc pro mě zajímavého,nevyklubalo se nic co ještě nemám,ani z chlévů ani ze stromů,ale jinak akce se mi líbila
     
    Naposledy upraveno: 29/12/16
  8. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Já šla na legendu přesně naopak než ty. Pěstovala a prodávala jako divá a za utržené krejcary nakupovala hodnotnější zvířata i plody a do pohárů sypala horem dolem. Vlastními výpěstky to je na strašně dlouho vzhledem k frekvenci akcí. Pár krejcarů to sice spolkne, nakupovat pandy po dvou bylo o nervy. Tak jsem brala i dražší nabídky, hlavně že byly třeba po 50 nebo 100 kusech.
    Taky jsem upřednostnila prales před legendou, ale poháry jsem stěhovala. Na víc plochách bylo víc úrody, víc jsem toho prodala a následně kupovala do úkolů, které jsem plnila kvůli hvězdičkám. Šlo to hodně rychle. Třeba úkoly s anakondama jsem splnila, aniž bych jedinou na farmě odchovala. Někomu se toto příčí, rád si všechno vypěstuje a nachová sám, ale v tom je právě kouzlo farmaření - každý podle svého gusta.
     
  9. kachnik10

    kachnik10 Perspektivní autor

    Po přečtení akce mě napadlo jako mnoho jiných, že tohle ve vánočním období bude hodně náročná akce. A ukázalo se to jako naprosté lehárko. Sázeno jen 2x za den a s vodou, ještě k tomu na každém prostoru jsem měla jen polovinu pole a polovinu stromy a výběhy. Dokončeno úplně v klídečku, žádný stres a shon a ještě zůstalo :) Takže krásný povánoční čas, děkuji za snadné ceny a taková akce mi nebude vadit častěji, když nejsem nucena vkládat do hry peníze, aby se dala zvládnout bez potíží a nezabere mi celý den sezením na pc, namísto důležitějších věcí (holt my závisláci :-D )
     
  10. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak v teto chvili 815 padatek navic, uplne cumim
     
  11. adrianka132

    adrianka132 Perspektivní autor

    ahoj tak jsem to stihla sic mě to stálo SH ale co se dá dělat děkuji sousedum a přátelum za dárky :inlove:

    martina19751 snad taky někdy budu čumět:D
     
  12. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Krásný vánoční čas přeji [​IMG] , hotovo mám už dva dny jen nebyl čas se pochlubit. Padátka padají jak o Vánocích, napěstovat nebyl problém, takže krásná akce. Sousedé dík za dárečky [​IMG]
     
  13. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Tak tohle už je na víc [​IMG] kdyby mě takhle padaly prkna:sleepy::sleepy::sleepy:...
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak 55minut před koncem hotovo, navíc 271 kytek a 2 slavnostní hvězdy :) tajemnice asi později, teď mám ještě kombajn a dojíždí MJS, tak využiju na úkoly v družstvu :)
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No doufam ze padatka nebyla problem, mam jich 1472 navic a to jsem mel prostoje a hlavne pri ty nocni akcni kytce par hodin nevyuzitych... tak kdo jeste nema, poslednich par minut tocit co se da, ono kdyz toho nechybi moc, tak kratky dokola obcas daji vic, nahoda je nahoda a taky neco jinyho :)
    Pak uz jen doufam co padne z TS, to je jina pohadka...
     
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jé 1405 a kolotoč na náměstí a funguje jináč přes 500 hopsadel navíc:pa to sem dal f5


    no právě že nechci aby zmizel já si s nim hrajuxDxDxD
     
  17. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj petaM2001, skús reštart, on ten kolotoč určite zmizne;)
    Peknú hru prajem
     
    dana9494, -viliem- a petaM2001 tohle ocenili.
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja mám tých hopsátek 796 ks v stodole.Konečne akcia za nami už len si počkať na ďalšiuxDxD.
     
  19. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Akce super.Padátek navíc 626 nejvíc padalo z begonií.Tajemno-stromy nic moc,ale stáje-lasička,jelen a hroch,jsem spokojená.
    FA96.....BAHA308
     
  20. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    akce dokončena stonek aktivován.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.