Vánoční večery (22.12. - 28.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Evča55: trochu tvůj dotaz nechápu. Můžeš prosím popsat co máš za problém. V této akci se nic nesestavuje, nebo mi asi něco uniklo.
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    "Jakmile odemkneme políčka, můžeme je různě kombinovat při zdobení vánoční dekorace. Stačí jen kliknout na již odemknuté políčko a změna se hned projeví na rotující dekoraci…"

    Tohle taky nechapu, zjevne o tom mluvi Evca...
    I kdyz mozna ne, ja zatim delam stonek - hotovo - banany - jeste kousek - TSka - to chvili potrva...

    Vypadavat ma 300 slavnostnich */den, v tuto chvili ma byt 580 (nebo chybet 1220 ), mam 1201 (chybi 599 ), mam 66% hotovo.
    Stav vanocnich * : idealne 5675 kusu (2938/den ), mam 8927 z 17625 (50% ).
    Zatim uplynulo 32% casu, zbyva 97 hodin.
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Tassadar11: aha už to chápu, díky za nakopnutí. To je v podstatě velmi jednoduché. Jakmile splníte některý úkol, tak se drobně změní vzhled dekorace v jejíž sousedství se nachází úkoly pro dodávání. Viz. tato animace:
    [​IMG]
     
  4. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak ja jsem nasadila vsechny tajemnice a vecer budu rozbalovat darecky
    a jestli tam ta lasicka nebude :cry:
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Šťastné a Veselé Vianoce Všetkým ;)

    [​IMG]


     
  6. Evča55

    Evča55 Pisálek fóra

    Omlouvám se ale myslela jsem to sestavení vlastní dekorace. Myslela jsem, že když vybírám jednotlivé části dekorace tak se mi promněnuje ta dekorace vedle (dřevěná se sněhulákama), přidáním jednotlivých dílů se nic nezměnilo, takhle vůbec nevím co jsem vytvořila. Na začátku úvodu akce je dekorace také jiná než je ta v akci. Když něco sestavuju tak bych chtěla vidět výsledek a ten bohužel nevidím...
     
    jolana4 tohle ocenil(a).
  7. sgra1972

    sgra1972 Pisálek fóra

    Ahoj, můžete mi poradit - když dodám položky k odemknutí dekorace - nemohu najít vyhrané odměny..... to se načte až po skončení akce? Nebo jak na to?
     
    petaM2001 a jolana4 tohle ocenili.
  8. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já tajemna nechám až po skončení akce...nebo až splním všechny úkoly, nyní zatím stále pěstuji, stonek už od včera frčí... na této akci se mi líbí to, že nemusím chodit často k PC, sklidím ráno ,odpoledne a před spaním.
    Nejdřív se do akce šla, jen proto, aby řeč nestála... moc mě nenadchla, ale zamlouvá se mi čím dál víc..je pohodová a řekla bych, že i padátka vyskakují souměrně s pěstováním... tudíž žádný zbytečný stres...prostě pohoda a to je dobře:inlove:

    TAK VŠEM KRÁSNÝ ŠTĚDRÝ DEN
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Evča55: v tomto případě bych ti doporučil provést údržbu prohlížeče nebo použít jiný prohlížeč. Viz.
    Vše pro bezproblémový chod hry.

    sgra1972: hodně záleží co hledáš, ale veškeré výhry se přičítají okamžitě.
     
    petaM2001, jolana4 a milostivas tohle ocenili.
  10. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Tak opět velké překvapení taj.stájí.Nezklamalo mě to a opět sova,kterých mám 14ks,žlutých 9ks a oranž.3ks.Jsou lepší než byla éra bobrů.Kdo je chcete tak se přihlašte /kromě oranž./
    Hurááá,mám 10sátého pásovce.Opět nabízím.Lasička a jelen opět nikde.
    LV 98
     
    Naposledy upraveno: 26/12/16
  11. Evča55

    Evča55 Pisálek fóra

    milý pajda já se omlouvám byla jsem si přečíst znovu zadání a chyba je u mě, já jsem zapoměla kliknout na rotující dekoraci.ještě jednou se omlouvám a přeju Tobě, mím sousedům a všem hráčům krásné vánoce Evča
     
  12. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    marcelina0007

    no ja pestuju jeste taky, ale to mi nebrani ty tajemnice dat na plochu, o napestovani strach nemam, zvlast kdyz jsme dostali dnes ten bonusovy darecek
    a co by bylo hezciho, nez kdyby se pod stromecek ta lasicka opravdu objevila :D
     
  13. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Vůbec nechápu jak se někomu může podařit tu akci dokončit už dneska....Když čtu jak se tady zasvěceně bavíte o bílé nevinnosti atd, připadám si jako když přijdu do kina v polovině... Já jsem ještě ani nepřišel na to jak funguje skleník.... Je tady nějaký zasvěcenec, který bydlí poblíž nebo přímo v Hořicích aby poradil staršímu člověku, který nevyrostl ve věku počítačů jak si na farmě trochu pomoci?? Díky.
     
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj jarda.drak6,

    bydlištěm poblíž Hořic sloužit nemůžu, ale zkusím posloužit návodem z našeho FAQ: Zušlechťování rostlin
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ahojky farmáčata [​IMG]
    Tak podle Tassiho sčotu jsem v pohodě [​IMG]
    Zatím nedodávám, bo bych v tom pak měla guláš o_O A já radši na Vánoce řízek xD
    Tak ať se daří a všem krásné a pohodové Vánoce
    [​IMG]
     
  16. Filipov

    Filipov Pilný autor

    Stonek už je aktivovaný, pomalu dodělávám zbytek akce - vše v pohodě, jen už se nemůžu dočkat odtajnění - co kdyby náhodou na ten Štědrý den z tajemniček začalo padat něco jiného než nepotřebné věci do lišty.

    VŠEM PŘEJI KRÁSNÝ ŠTĚDRÝ DEN
     
  17. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    háček - vůbec jsi mi radost nezkazil, naopak udělal. V kalendáři jsem viděla +1, tak jsem to popletla s bonusem 100% do stodoly. To bych se pak divila, až bych na tři plochy dala slepice a kukačky a ono nic. Ještě že jsem si to přečetla dřív, než teď půjdu sklidit.
    Děkuji ti moc a pod stromečkem přeji jen ty dárky, které ti udělají radost.
     
  18. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Kolegyně a kolegové farmáři, vánoční večery, i když ty správné teprve budou, se u mnohých ve hře blíží ke konci. ;)xD
    Přeji Vám všem klidné a pohodové prožití svátků vánočních, opatrně na rybí kosti v krku a hořící svíčky. Užijte si dárků, věřím, že v nich najdete to, co po čem jste toužili. A do nového roku 2017 přeji jen to nejlepší, ať zdravíčko slouží, štěstí ať Vás neopouští a pohoda a spokojenost ať Vás celý příští rok provází.

    P.S. A teď pojíst rybí polévky, napucnout se bramborovým salátem a rybím řízkem a jdu si lehnout pod vánoční stromek, protože prý jsem dáreček za všechny peníze. ;)xDxD
     
  19. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Co jsem z této akce chtěl, to už mám. Jedenáct úkolů hotových a jestli dodělám zbytek, to se uvidí.
    Na hlavní už jedu zase ty dlouhý kytky pro nás superextrafarmáře :p a bonus +1 se v tom ukrutným množství docela hodí, jen by mohl trvat třeba rok .... do příštích Vánoc xD
    Všem přeji krásné Vánoce a bohatého Ježíška :);)
     
  20. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit. Pajda361
    Koukal jsem do něj, ale stejně se nemohu hnout z místa...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/12/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.