Vánoční večery (22.12. - 28.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Anickomalirko taky mám od rána souběžnou akci VÁNOČNÍ UDÍRNA stonek bude hotov večer a jsou tam tři pole uzený špek,bůček a krkovice.
     
  2. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    matlafous123 zkuste paní učitelce odpovědět.....když byl náš kluk asi ve třetí třídě, přinesl poznámku ve znění: "Kreslí divné obrázky a nedává pozor co říkám". Jeho otec taky napřed řval smíchy a pak napsal přímo do žákovské: "Nemůže za to, napodobuje to, co kreslím já a když kreslím, taky nedávám pozor, co mi říká žena". Od té doby byl klid od poznámek xD.

    K akci - zatím nic moc, ale za dva dny bude hotovo....
     
  3. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    o_Ovon ještě nikdo nehlásí hotovo???o_OxD
    žeby super zelené kapky už nikdo nepoužíval???:p
    jinak u mě pohodička:music:...řádek řádí a zbytek se uvidí...
    ....zítra odjíždím na chalupu za rodiči...bez toho by Vánoce nebyly Vánoce, ale jak starouškům u praskajícího krbu s kafem v ruce budu vysvětlovat, že je akce...???xD
     
  4. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    On by někdo hlásil, ale proč by někdo mrhal SH , když je času habaděj:Da jde to i bez SH;), ale věřím že se někdo najde, co počty SH neřešío_O
    pompo68: kde že to bydlíš?:D
     
  5. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    holky...adélka a kerryhill..zkuste se znovu přihlásit...třeba se to jen žvejklo a vše naskočí po restartu ;)
    buba pravda...pravda..., ale třeba jsou takoví, co spěchají někam na víkend, kde není net...pak by se hotovo hodilo :p

    jinak bobky u nás beznadějně vyprodány xD...ale kdo číhá na trhu, tak má:p (ještě za slušnou cenu 44 kr)
     
    Naposledy upraveno: 23/12/16
  6. Adélka

    Adélka Pisálek fóra

    malinkami ,to nepomáhá
     
  7. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    adélko, tak vydrž... on se tady objeví pajda nebo někdo a dá ti svá moudra ;)

    to je taky pravda....může tě to vracet, žes nedodala padátka, ale jen akční rostlinu...zkus to překontrolovat ;)
     
    Naposledy upraveno: 23/12/16
  8. Adélka

    Adélka Pisálek fóra

    :) spoléhám na to,ale dík i tobě za snahu
     
  9. Alena

    Alena Rádoby autor

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    A dodala jsi obě položky rostlinu i hvězdu?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/12/16
    malinkami tohle ocenil(a).
  10. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Adélka a kerryhill,
    pokud se vám ani po restartu neukáže řádek, je třeba napsat na podporu, tady to asi nevyřešíme.
     
  11. doben

    doben Ikona fóra

    Video k akci:


    Video opět obsahuje kód, který mi můžete poslat poštou.

     
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Adélka a Kerryhill,

    koukněte prosím na toto a ujistěte se zda jste dodali obě požadované suroviny.
    [​IMG]
     
  13. Adélka

    Adélka Pisálek fóra

    nezmarka,dík za odpověď,už je vše napraveno,já hlava dubová,dodala jen kvítí,kerryhill na tom určitě bude podobně:D
     
  14. Boty

    Boty Magnát fóra

    Mi ten stonek funguje, nevím, jestli se nemusí odklikat ta výzdoba pro zvířátka na náměstí....myslím to, co jsme už splnili :)))
     
    Naposledy upraveno: 23/12/16
    petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  15. rampusak

    rampusak Veterán fóra


    Není to tak dávno co jsem akci nedala díky 5 mletím to bylo asi 30 kousků padátek a jela jsem jak jsem mohla. Zajímavé že z akční mi vyskočilo někde víc než ze 16hodinového cukr melounu, to jenom tak...ale ono to pokaždé vypadne jinak. Takže hlavní 24, divoška 34, mýtina 10 a prales 41, bahamka je opožděná, nezalila jsem nebo spíš jsem byla rychlá a systém to nevzal v úvahu. Nedojedu tak jako tak, mám 3 prostoje a rodina leží úplně bez nálady, dost bych se divila kdyby farmář sklidil. Jdu po tom co chci a co je za many, kupon atd. KFC není jako na začátku ale i tam mě to baví a vo tom to je. Nevstanu automaticky a nejdu hned na farmu že musím, baví mě to a malá se občas zapojí, zatím teda opačně než chci já ale ona se to naučí a kolikrát hledím na co mi dokáže vypráskat hvězdičky. Farmář byl v noci na farmě po hodně dlouhé době, myslím že trochu kontrola co vyvádím a hleděl na to kolik mám růžových chlívků a co je nových stromků ale při pohledu na konto mě pochválil a to jsem tam měla o 70 mega víc, trošku jsem se rozjela no....
     
  16. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Farmaříci, přeju všem nejenom pohodové Vánoční večery ale i celé Vánoční svátky

    Do akce jsem se pustila jako do každé, a odměny vyberu podle toho, co stihnu. Nebyl čas propočítávat a tak jak se podaří dostat ke sklízení, sklidím a zaseju, žejo :) Takže uvidím, jestli se podaří napěstovat vše. Ale přes svátky to nehodlám nijak hrotit.
    Ať se vám daří
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Právě, že jsou svátky, tak nám RT nadělil tak dlouhou rostlinu, abychom se nepřetrhli. Taky by mne víc bavila 6 hodinovka, aspoň by to v té stodole přibývalo.

    Přeji Všem krásné a pohodové vánoční svátky, užijte si je ve zdraví se svou rodinou :inlove:
     
  18. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Adélko,ano pravdu díš,podobně,ba přímo úplně stejně.
    pajdo děkuji za radu,teď si opravdu připadám jako to malé šedivé zvíře co má velikánské ušiska a hýká :D.
    Přeji fajn hru a ať se Vám všem řádeček hezky zaplňuje.
     
  19. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Padátka hotová, kytka se neskutečně táhne

    [​IMG]
     
  20. šebejda

    šebejda Baron fóra

    matlafous.....ve 12 jsem přišel o tátu a začal mi ho nahrazovat 20 letý brácha. Když jsem dones poznámku :"Hází po třídě křídou", odpoveděl do notýsku: "Vím, je od ní bílej":p
    Popravdě, mně ta akce nebaví. Jsem ve hře víckrát za den a většinou nemám při jiných akcích problém se sklízením. Ale v noci chrápu a tak se nyní dostávám do prodlevy. Neříkám, že akce je špatná, ale není šitá pro mne.:music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.