Vánoční shon (21.12. - 28.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    mi to trochu připomíná akci, jak jsme "honili" Netopýrky... a taky Kočky, ne?
    Bude to stejná "mechanika hry"?
     
  2. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    Ach, ach, jak to všechno stihnu při těch předvánočních přípravách? :)
     
  3. Dandarka

    Dandarka Rádoby autor

    Akce je pěkná, jen doufám, že vypadávátka budou padat podle našeho přání - tedy hodně... Tak hezkou hru všem :).
     
  4. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akcička vypadá skvěle;)zítra na to vlítnem:p
     
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak vše připraveno na akci - stromy už koření, aby přinesly co nejvíce vypadávátek, ať už mají jakýkoli název. Uvidíme zítra ve dvě...
     
  6. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Mozno toto - odkliknut a odkliknut
     
    babako, ell1956, JMJH a 1 další uživatel tohle ocenili.
  7. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Minulou akci jsem dělal v poklidu a to i z první sklizní, kterou jsem měl až večer, ale tentokrát jsem se rozhodl, že udělám fakt dobrou přípravu, abych dobře začal :). Na úvodní sklizeň budou nachystány stromy/stromy xxl/obr stromy/chlévy na všech plochách, k tomu přemísťování 4 Citronů, tak jsem zvědavý, jak to bude padat. Zítra ještě udělám rozhodnutí o tom, kde budu pěstovat, ale zatím to vypadá na 3 a 1/2 plochy :p.
    Na akci je sice dost času, ale rád bych měl brzo napěstováno, abych potom už jen počkal na padátka a neotravoval se s pěstováním přes svátky ;).


    _________________

    čarodějka007

    Ne to jsem si bohužel nenechal, aktivoval jsem ho v době, kdy jsem měl všude stromy a chlévy :D. Snad to půjde rychle i bez něj a v nejhorším budu pěstovat všude ;).
     
    Naposledy upraveno: 20/12/15
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kometak96 a schoval sis i bonusový dárek z kalendáře na +1 plodinu z políčka? To taky pomůže, já si dárek aktivuju až v úterý, až budu mít rozpěstováno na osázení všech ploch. Pěstovat akční budu jen na 3 plochách, mýtinu a prales bourat určitě nebudu...

    [​IMG] :p
     
  9. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Ja tiez bonus +1 aktivujem az v utorok. Povodne som uvazovala, ze budu akciu plnit len vo farme, ze baha plantaciu a les nebudem burat. Ale potom som sa rozhodla, ze predsa rozburam aj obe baha plochy, a budem tam pestovat pokial je bonus aktivny. A po splneni zahladnych uloch podla volneho casu budem davat lizatka medvedikovi. Asi bude potrebne obetovat nejake mnozstvo SH a narobit si vypadavatka z Lasky k SH, to pocas akcie uvidim ako pada a kolko asi by som mala narobit.
    A nech uz je pondelok 14:00 h., ze nuda je vo farme ;).
     
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    BigClick jaká nuda? Udělej si cvičně jeden svařák už dneska - příprava by měla být komplexní ;)... a bude hned co dělat :D
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Na ten bonus +1 jsem v tuto chvilku zapomněla :D, tak děkuji za upozornění .. a tentokrát budu taky sklízet až začátkem akce. A aby mě to nelákalo, půjdu raději do oběda courat po obchodech xD. Žanci nachystaní v liště, obr stromky už přezrálí .. abych si zítra vzala plynovou masku xD :D
     
    Naposledy upraveno: 21/12/15
  12. NeonTheo

    NeonTheo Rádoby autor

    Akce zajímavá, vše potřebné mám nakoupené a tak doufám, že to stihnu. Jen doufám, že ta vypadávátka budou nastavena tak, že se to nějak podaří nasbírat...
     
  13. BigClick

    BigClick Expert fóra

    čarodějka007, svařák nemusim, radsej nieco ineho a tvrdsiehoxD.
    A inak tentokrat davam na plochach por (zajtra budem mat hotovy riadok s plasidlami, vyuzit to jeho +1), len bahu odpratam az rano po zbere ovoc a dam tam bud zazvor ci zeleny caj. A partia Noky Citronov sa uz tesi, ze aj oni konecne budu mat pracicku xD.
     
  14. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Prosím,ktorý bonus je to+1 a treba aktivovať pred siatim alebo až pred zberom.DAKUJEM mamanka21211
     
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    mamanka21211 koukni na obrázek v příspěvku 88 - byl to bonusový dárek v kalendáři - a aktivuje se před sběrem , pokud sis ho ovšem už aktivovala hned v pátek, tak smůla...
     
  16. -družstvo-

    -družstvo- Vévoda fóra

    Ahoj, ten řádek v nebi co je na vyskočení nářadí, asi vliv na akční padátka nemá, už jste to někdo odzkoušeli?
     
    babako tohle ocenil(a).
  17. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj, děkuju.. Tyto dva jsem taky našla. Jenomže ten první bych ráda bez zvířat a ten druhý bez toho rámečku uprostřed. To mi tam tu krajinu ruší.. Myslím, že určitě to někde BP má zvlášť - tu krajinu samotnou. Jenom kdyby nám to dal k dispozici..

    A k akci - když jsem se dostala na farmu až teď večer, tak jsem akorát sklidila soby (už stejně nemají co žrát) a oklikala XXL stromky (ty zvládnou dozrát do začátku akce, ostatní by to nezvládly), dala minipole s karafiáty a vodou, na Baha mám něco jiného na pohopolích.. a doufám, že zítra před sklízením nezapomenu dát do slotu MJS a odkliknout ten dárek na +1 rostlinu.. Díky všem za rady, co jsem si mohla přečíst..
     
  18. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Už se moc těším na novou akcičku,doma vše připravené ,akorát ten Ježíšek se musí trochu zbláznit,aby sehnal bílé ponožky s číslem větším než 46xD
     
  19. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Samozřejmě - jako vždy jdu do toho a už se těším.;)
     
    babako, evainfo a ell1956 tohle ocenili.
  20. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Na akci se těším i když jsem dnes vše odklikala.....pohodička se ale neodklikla, tak jupí ve dvě do toho;):):):)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.