Vánoční shon (21.12. - 28.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Ještě jsem namlela dobrůtky co bylo možné, dárků habaděj a ted jdu koukat na pohádky, bylo to prima:):):)
     
  2. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    Tak akci jsem nedodělal celou. Nojo vypadávátka jsou vypadávátka, ale co. Stonek mám a doufám, že při O&D se najde někdo kdo rád vymění dekorku cukrová liška za něco jiného. Mám 2 dekorky dvakrát a třetí ani jednu. Na baharamě mi to udělalo celkem velkej boost. Ale při sklízení a zasévání jsem byl vzteky bez sebe, že mi tam ty zvířata bránila. Škoda, že nešli vypnout nebo dodávat ve velkým rovnou do akce a ne jenom po jednom. Akce byla celkem hezká :)
     
  3. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Moc jsem nevěřila, že to náhodné číslo zblbne a změní se, ale jelikož jsem plnila postupně, tak mi zůstalo dost akčních rostlin. Něco lahviček taky vypadalo navíc, tak jsem krmila tučňáky a lišáky. No a bylo toho nějak tak mezi 70-100 dobrotama pro každého nad limit a co myslíte? Nedali dekorku, nedali, skrblíci. Tak mám navíc jen od medvěda jednu už v těch 60. Což mě dost mrzí.

    Jelikož se zase chystá "lotynka" s chytáním ryb, ráda bych nějak požádala RT (a myslím, že ne sama) aby byla zaručena každá uvedená odměna ve skupině minimálně 1x na určitý počet pokusů. Pokud někdo víte, jak toto RT sdělit, poraďte. Díky
     
  4. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    ahoj tak akce včera dokončena stonek aktivován. Akce se mě líbila krmila jsem zvířátka i nad limit,ale ze stromů mě žádná novinka nevypadla a z tajemných stájí potěšil ptakopysk sice už ho mám ,ale bude dobrý na výměnu papa farmářka HELENIE
     
  5. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Kolem 13:40 jsem ještě naposledy sklidila kardamon, z vypadnutých 7 lahviček namlela 3 lízátka a jedno jablko, pak pár sušenek...no, něco jsem ještě stihla nakrmit - poslední medvěd mi nadělil pár ponožek, liška kupón a tučňák skrblík 500 KR, ale díky i za to. dalších 57 sušenek se ještě mele - tak aspoň budou nějaké KR/BZ za výměnu (jednou jsem u PC až na konec akce a ona jako na potvoru opravdu skončí včas :)))).
     
    blondmary, evainfo a eleanorelik1 tohle ocenili.
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak dodáno (1 dárek /5BBZ/ 13s po skončení akce - z toho asi nic nebude), nedomleto (ještě 8 h mletí - snad to bude k něčemu platné)...
    Akce vynikající, jen jsem si to špatně propočítal... ale to je moje chyba. Asi mi rýmička zatemnila mysl... :p
     
  7. matička3

    matička3 Perspektivní autor

    tak k tomuhle se přidávám, já neměla v kalendáři jeden den odkliknutej, tak abych získala stonek, tak jsem dokoupila za floreny, a jedna dekorace do něj mi nepadla, vědět to dřív, nekupovala jsem. To náhodné číslo mě začíná dost vadit, takže když bude zase něco jen o náhodě, tak se asi nezůčastním. Dělám stejně jako ostatní, a třeba tajemnic padlo poskrovnu a kombajn taky. Zato fusekle bych mohla rozdávat
     
    evainfo a eleanorelik1 tohle ocenili.
  8. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    matička3: Ahoj. Pleteš tady hrušky s jabkama a děláš z toho pěknej kompot ,-) Stonek z kalendáře nemá nic společnýho s touhle akcí a dekorace která ti chybí (pravděpodobně Šťastný Nový rok) bude teprve v některém z dárečků v zimním kalendáři, takže ji nemá ještě nikdo ,-) Jinak u téhle akce.... pokud ji hráč splnil celou, tak měl garantován stonek i všechny dekorace.... debata byla o dekoracích "navíc" ,-)
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak nakonec to vypada takhle :
    tucnak : 1* drak, cca 15* SK, par ponozek a dve vrtule
    lisak : XXL bedna, dekorka, TS, dost kuponu, trochu SK, par kvetinacu
    medved nejlepsi : dekorka, 5* TS, dost SK a kvetinacu, dlouhy kupon 48 hodin, par SH
    doplnkovy medvedi 83 kusu : 4* dekorka, SK vickrat, skvely kupony, sem tam SH a vrtulka, plno pinkie
    doplnkovy tucnaci 45 kusu : mizerie, jen par SK a ponozek, vrtule se taky ukazala

    Akorat ze z TS jsem dal jen jednou na Baha :
    hvezdnyXL, 3* pistacieXL, liciXXL, juvieXL, delonixXXL, cesminaXXL, delonixXL, juvieXXL

    Takze stonek OK, dekorky v parku makaji a uvidime co TS udela, ale znate to - ono to hlavne plni listu pro nejaky ten expres :)
     
    tydýtková, blondmary a eleanorelik1 tohle ocenili.
  10. Eliter

    Eliter Vycházející hvězda fóra

    Akci jsem nedokončila, chybělo mi nakrmit asi 16 medvědů... Rostlin jsem měla napěstěných habakuk, ale flaštičky nepadaly. A to jsem si jich 100 koupila. Nějak mě to přestává bavit. Když se nedaří akce zvládat, je to demotivující. Už jsem ve hře měla dvouletou pauzu, začínám si vzpomínat proč.
     
    Trepifajksl, evainfo a eleanorelik1 tohle ocenili.
  11. dzitkad

    dzitkad Pisálek fóra

    taky mi chybělo 10 medvědů, vypadavátka holt nepadaly :-(
     
    Slymačka a evainfo tohle ocenili.
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak se mi nepodařilo získat ten stonek, škoda :(, chybělo mi jen pár cukrátek pro medvědy. No, co se dá dělat, měla jsem neplánovaný výpadek a už to nedoženu. Ale akce byla moc fajn, hezké odměny a spousta drobností (např.krejcary ;)), které tedy mě radost udělaly. A k tomu všemu mám ledňáčka, což mě potěšilo ze všeho nejvíc :D.
    A ještě jsem poskočila o lvl a můžu si koupit mandlovník. Takže - i přes dílčí neúspěch - za mě opravdu velká spokojenost.
     
  13. matička3

    matička3 Perspektivní autor

    aha, tak to se omlouvám a díky za informaci;)
     
    blondmary tohle ocenil(a).
  14. nakopečku48

    nakopečku48 Pisálek fóra

    Opět jsem nedodělala.Dekorky mám všechny,ale chybí mi stonek zmizel.Domnívám se že stonek aktivoval pes,a toho jsem udělala celého.Chyběl mi 11x medvěd.Teď jsem se koukla on ho ativoval ten medvěd.
     
    eleanorelik1 tohle ocenil(a).
  15. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Překrmil jsem nakonec dost zvířat (kdybych nezapomněl dát mlít Cukroví, mohlo to být o hoodně víc) a našel jsem jen jedinou dekoraci navíc, tu 2x2. I tak se mi ale tato akce zdála vydařená a tento styl akce se mi líbil už u netopýrů. Příště bych ale ocenil možnost hromadného dodání pro ty, kteří nemají čas nebo je nebaví všude hledat zvířata a odklikàvat okna s jednotlivými odměnami.
     
  16. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj nakopečku48,
    stonek se aktivoval posledním dodáním medvědovi, takže ho nemůžeš mít.
     
    eleanorelik1 tohle ocenil(a).
  17. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Já jsem těm "le miserable" tak podkuřovala, tak jsem se namakala při výrobě a oni: spoustu bodů, peněz, květináčů, SK, SH a fuseklí. Sem tam to proložili stromy nebo stájemi, ale dekorku!, tak tu mi nedal ani jeden. Doufám, že se jim ty sladkosti uloží jako pneumatiky a budou ostatním zvířátkům pro smích! A až je budou odstraňovat, vynaloží spoooustu energie. Zrovna jako já při jejich krmení...E:);)
     
  18. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    ahoj farmari, u me akce taky uspesne ukoncena, i pres dvoudenni vypadek netu a svatky k tomu :) dokoncila jsem vcera, do dneska nahazela jeste neco navic - u lisaka a medveda cca 20-30 ks pres limit (fakt jen odhaduju), u tucnaka kolem 250 ks navic - holt jsem mela rostliny, ale ne padatka :) Ale i tak se to zuzitkovalo, takze super. S odmenama jsem celkem spokojena, bylo toho hodne, jdu ted po BZ a tech jsem mela fakt dost :-D K tomu nejake to SK, ponozky... :) Co me ale trosku stve je, ze mi nevypadl ani jeden velky kupon :-/ Proste byl medved lakomej a nic :-D No, asi proto, ze jsem se tesila, ze si jich par nasyslim na nadchazejici akce :-D Za me fakt pochvala a spokojenost ;)
     
  19. helik006

    helik006 Rádoby autor

    Zvířátka jsem překrmila celkem dost. Celkem jsem nakrmila 556 tučňáků, 167 lišek a 117 medvědů. Získala jsem sice 9 tajemných stájí, 6 tajemných stromků a 4 tajemné stromky na bahamu, ale nedostala jsem ani jednu dekoraci navíc. Je mi to celkem líto, když jsem se fakt snažila.
    Byl by někdo, kdo měl větší štěstí a dekorace získal vícekrát, ochotný ji při OD vyměnit? Kdyby se někdo našel, napište mi prosím do herní pošty...
    A samozřejmě gratulace všem, kteří úkol dokončily. :)
     
    eleanorelik1, myš59 a evainfo tohle ocenili.
  20. doben

    doben Ikona fóra

    Akce byla moc pěkná, ale příště bych ocenil, kdyby šlo dodat vše naráz, nebo aby se dodávalo jen jednomu zvířeti, jak to bylo předtím. Čekat až se ukážou všechna zvířata, která byla potřebná, tak to zabralo dost času. Případně, aby šlo zvolit, jaké zvíře se má objevovat, aby to bylo rychlejší.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.