Vánoční shon (21.12. - 28.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Ahoj,tak trochu smutek....spoustu stromů i chlívků nemám,tak jsem se těšila a z této akce mi nevypadla ani na poli ani na Baha jediná novinka-ani chlívek ani strom....Padalo jen to, co dávno mám...několik kozích chlívků a pod.Proč vlastně tyto akce dělají?
     
    Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  2. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Eliter,
    akce se bez kupování padátek stíhat dají, jen je potřeba mít dobrou přípravu před začátkem hry, dostatečný level na dlouhorostoucí plodiny a tu správnou taktiku vhodnou právě pro tvou farmu. Spousta rad se tu již napsala, a další jsou v tematu právě na vypadávátka zaměřeném:Jak na "vypadávátka" - rady a zkušenosti

    holli9,
    o dárečky a vypadávátka se žádá zde:Zasílání a výměna dárků
     
  3. doben

    doben Ikona fóra

    A mám hotovo. :D
     
  4. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Tak i přes mizerné připojení na chalupě mám akci hotovou celou. Což jsem ani nepředpokládala. Statistiku jsem si tentokrát nevedla, zapisovala jsem si jen tajemné stáje a stromy. Tajemných stájí jsem získala osm - všechny šly do lišty. Tajemných stromů mi padlo 22. Kromě jedné acai palmy XXL opět vše do lišty. Ale nenadávám, je to zadarmo, určitě se někdy hodí.:)
    Děkuji přátelům a sousedům za dárky.;)
     
  5. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Akce dokončená už někdy 26.12., od té doby se snažím krmit medvědy - asi tak padesátý navíc nakrmený se slitoval a daroval mi ještě jednu dekorku, ten další dal tajemný strom, a od té doby zase jen BZ, BBZ, KR a ponožky - ale jsem ráda i za to. (za poslední usyslené floreny jsem si koupila turbomlýn a jedu jen SK a na ostatní krmivo není prostor, tak ho musím kupovat, a na to se báječně hodí právě vyhrané KR...). Když jsem v liště hledala tu medvědí dekorku, tak tam na mne vyskočila dekorace Polární kamarádí - 2x1, 10 hod, 1080 BZ, prosím, poradí mi někdo, kde jsem to získali a případně jestli to patří do nějakého stonku? Já už jsem z těch souběžných řádkových akcí asi nějaká tumpachová a nevím...díky, K.
     
    Trepifajksl, Hajas a evainfo tohle ocenili.
  6. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Ahoj! Tak mám taky hotovo, kdybych nepopletla pohopole s obyč, kdybych nezapomněla několikrát aktivovat MJS po ránu a kdybych se nerozhodla o tři dny později že akci budu dělat, bylo by to trochu rychlejší :)
    Spousta odměn (ale např. SK jsem dostala pouze jedenkrát 2ks), líbilo se mi to. Jsem spokojená, byla to hezká vánoční akce.
    Těm co dokončují přeji ať to padá !
     
  7. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    tuto dekoraci nám daroval lišák po nakrmení (dokončení úkolu), taky ji mám v bedně ... půjdu zkontrolovat stonek, zda tam někde nechybí (nebo je možná navíc?) ;)
     
    9klárka9 a Trepifajksl tohle ocenili.
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Z posledních 134 tučňáků ještě 2 tajemná zvířata!:) Akce na pohodu,jen to krmení je vopruz!!:sleepy:
    Takže celkem 17 TS výběhů,12+12 TS sazenic,5 dekorací navíc,spousty SK,SH,UH,Zuzany a kupónů! :eek:
     
    tepui, blondmary a Trepifajksl tohle ocenili.
  9. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak akce byla pohodova už 3 den melu ze zbytku krmivo nakrmila jsem 240 tučnáků - 30 lišek a 80 medvědů spousta krmiva a TS jak stromy tak chlevy takže spokojená jsem.byly i 2 kupony pomocníků na 1.hod. a 1 na 3 hod. taky dobre
     
  10. Slymačka

    Slymačka Rádoby autor

    super akce, jen o nějakých 13 lízátek to neudělám, nepadají padátka, takže stonek nestihnu...
     
    kiki2305, evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  11. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak já jsem akci dokončila ve čtvrtek dopoledne, ale to jen proto, že už mě nebavilo to krmení a rozbalování zvěře. Jinak už jsem vše měla na splnění připravené ve středu večer. Podarovala jsem jen přesný počet zvířátek, který byl potřebný ke zdárnému splnění akce. Víc jsem nic nepěstovala ani nemlela natož abych ta zvířátka krmila. Krmení a rozbalování dárků se mně vůbec nelíbilo a tak jsem raději nechala 652 anýzu, 2034 kardamomu a 1 299 nádobek ladem.

    Tajemné stáje a tajemné sazenice mám stále v liště, žádné zázraky z nich neočekávám. Akci hodnotím jako průměrnou a s nadějí budu vyhlížet Novoroční akci. Hlavně abychom nemuseli sbírat špunty ze šampaňského po polích jako vejce o velikonocích [​IMG][​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 28/12/15
  12. ivotek85

    ivotek85 Pisálek fóra

    Čím víc se snažím akci udělat celou, tím hůř to jde, zase mě zklamali vypadávátka, chybí mi ještě 10lízátek, ale bez lahviček asi těžko...
    Lepší vůbec akce neplnit, stejně nejdou dokončit...
     
    evainfo, Shanigan a Trepifajksl tohle ocenili.
  13. thestana

    thestana Pisálek fóra

    Tak také končím, byť těsně pod vrcholem. Na tuto akce jsem se hodně těšila, protože ne na každou mám tolik času. Tučňáci a medvědi jsou nakrmeni, lištička dostala jen 50 cukrátek z 80. Ale zvířátka byla štědrá, dala mi spoustu dekorek navíc, takže stonek bylo čím naplnit a ještě zbylo i na výzdobu parku. Takže vlastně spokojenost.
     
    evainfo, Trepifajksl a Iwuska tohle ocenili.
  14. *CZ*

    *CZ* Pisálek fóra

    Ahoj Farmářky a Farmáři,
    akci doháním na poslední chvíli. Trochu jsem přes svátky nestíhal a dnes to dokončím, těsně před koncem... Tyčinky a jablka se melou. Ještě sklidit posledních 100 kardamomů, semlejt je na posledních šest svařákových koření a vyrobit tři lízátka, dodat a hotovo.
    Akorát tučňáky jsem jel jen do 90. Ty tři banány mne nevytrhnou... odměny pěkné, s akcí spokojenost.
    Komu to uniklo je nový funkční bonusový kód: HappyHolidays
    Hezkou hru.
     
    evainfo, Trepifajksl a Lyzarka tohle ocenili.
  15. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Krásné dopoledne
    Tak hlásím že mám akci od pátku hotovou. Jelikož při čtení ofi čtu přes řádky tak jsem přehlídl, že po dokončení akce jde dále dodávat dárečky. No a tak jsem něco ještě vypěstoval a namlel dárky pro medvěda. No nehrotil jsem to ale 40 dárků je navíc.
    Akce byla taková celkově průměrná, nejvíc mě na ní ale vadilo to dodávání těch dárků. Klikání jak za mlada když jsem ještě neměl pomocníkyxD .
    Krásnou hru, těm co nemají ještě splněno tak držím palce ať to stihnou.

    Fa93, Ba255, Pe5, SPa4, Kvě4, Mar3, AO
     
  16. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Akci jsem dokončil včéra a zatím krmím medvědy, jestli mi něco dají. Zatím jsem zjistil, že mám celkem 9 Pinkie Pie koláčů od medvědů. :D Dávám medvědům ještě šanci! :D
     
    micka63, evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  17. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkné dopoledne,
    akci jsem dokončil v těchto hodinách,jelikož jsem byl 2 dny bez netu a všude na polích jsem měl plevel.
    Nyní ještě do krmím medvědy co jsem namlel na víc a bude po pěkné vánoční akci.
    Těm co dokončují přeji hodně zdaru.
    Děkuji mým sousedům za dárky.
     
    Silwin, evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  18. FILIPS02

    FILIPS02 Pisálek fóra

    Po sklizení lískáčů a dárků od přátel a sousedů se mě podařilo akci dokončit.Děkuji moc všem.:):)
     
    evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  19. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    nevím jak to děláte jak jsem dodělala lišku a medvěda tak už se mi neobjevují,takže je nemůžu krmit.tučnáka nestihnu nakrmit do konce akce a nevím jestli mám radši udělat koření nebo nechat to tak 8-/
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Akce hotová až včera večer, klídek děti legendu mám na 28/30, ale to víte, na začátku akce jsem musel chodit ještě do práce, takže jsem použil i SH na padátka, pěstování šlo v cajku, měl jsem čas i obšťastnit zhruba dalších 100 tučňáků a 1 lišku.
    Celkově zíkáno jistě 1x polární kamarádi, 2x mlsný zobáček, 2 mlsný jako medvěd, 3x cukrová liška, spousty BZ, BBZ a kr. něco málo SH a SK, nějaké sazeničky a stáje taky vypadly.
    Škoda, že nešlo vypnout zobrazování "elfů", když jsem je ještě nechtěl obšťastnit, zacláněli.
     
    Naposledy upraveno: 28/12/15
    evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.