Vánoční shon (21.12. - 28.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hela50

    hela50 Zelenáč fóra

    Mám takový problém: hru mám již od včera dokončenou a chybí mi první obrázek do stonku, který měl naskočit již při krmení tučňáka. Nevíte prosím někdo co s tím???
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Ahojte, tak nevím kde co dělám blbě - z 58 polí s cibulí +SH + voda+ hnůj + vánočka + nevinnost a láskou k SH mi vypadlo 34 lahví... Myslela jsem že jich bude více, ale už podruhé, a je to pořád stejné. A to jsem měla odklikané mazlíky sovy na všech plochách (7x) + datla a sklízela ručně.... hmmm....
    Spíše to ale chci ukončit, ráno by mi to určitě dopadalo...
     
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    tydýtková a to máš pohopole nebo obyč?

    EDIT: tak tím se to vysvětluje, tento trik funguje na pohopolích, z normálních je to ale velmi slušná sklizeň....
     
    Naposledy upraveno: 27/12/15
  4. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    tydýtková :ppokud bys měla pohopole tak by ti mělo vyskočit tolik vypádávátek co máš polí:p
     
  5. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Aha, já mám normální, myslela jsem že to vyjde na stejno... tak to jdu zkusit, díky !
     
    evainfo a tomokoco tohle ocenili.
  6. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Pokud nemáš aktivován řádek na sh (ježci) tak si ale počkáš:pa doufám že máš tu cibuli vyšlechtěnou ve skleníku:)
     
    Naposledy upraveno: 27/12/15
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,tak už mám konečně karafiáty,tak jsem na noc zasela,opravdu se nedá srovnat s jinými rostlinkami.Tolik vypádávátek jsem za celou tuhle akci neměla,teď docela lituju,že jsem si dokoupila lahvičky. Mám splněno[​IMG]
     
  8. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Konečne dnes dokončené. Keďže vypadávatká stále padajú tak meliem a kŕmim medvede a vĺčky aspoň niečo z toho získam
     
  9. FILIPS02

    FILIPS02 Pisálek fóra

    Tak mě chybí ještě nakrmit 9 medvědů.Nevím nevím,jestli to dodělám celé.Záleží kolik mě vypadne ráno lahviček.:sleepy:
     
    evainfo a lucie1978 tohle ocenili.
  10. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Ahoj, to je tady nějaká infomatlanina s medem :p
    Stonek budu mít hotový zítra bez nějakého počítání, akce super ....
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. zazrivskyvidlak

    zazrivskyvidlak Zelenáč fóra

    prázdne fľaše si budem musieť ísť požičať od bezdomovcov
     
  12. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    tak hotovo :cry: stonok aktivovaný, super ďaľšie Bs to sa zíde. Ďalej kŕmiť nejdem . Dala som si dielne, idem robiť vence, aby som dohnala grajciariky čo sa minuli . No a napestovať bylinky na to šľachtenie. Aby som nabudúce niečo nazbierala ,teda bonusy :D myslím.

    hela50, mala by si mať tri dekorácie +1 prázdne miesto, kde môžeš dať ľubovoľnu dekoráciu . Ale ak máš len dva , tak skús skončiť hru, vyčistiť prehliadač a znova spustiť hru .
     
    Lyzarka, Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Pro Helu50: Nebo se kouknout do parku či na ostrov , eventuelně do jiného stonku, jestli se ti tam neuvelebila. Kdysi ze začátku jsem to jednou udělal a málem jsem zešedivěl, než jsem ji našel.
     
  14. doben

    doben Ikona fóra

    Ještě 31 vypadávátek a budu mít hotovo. Jupí :D
     
    Trepifajksl, evainfo a duna.duna1 tohle ocenili.
  15. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak já dnes k večeru dodělala a mám hodné lahviček navíc,ještě něco namelu navíc,akce super i přes vánoce žádný stres:D
     
    Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  16. kachnik10

    kachnik10 Perspektivní autor

    Akce bezva, jen mi schází ještě kolem 360 nádob s kořením, tak nejspíše medvěda nedojedu. No jo, asi sbírat třikrát za den bylo málo, ale je třeba se věnovati dětem a ne jen sedět na pc :) Krásný zbytek roku všem přeje kachnik10
     
  17. hela50

    hela50 Zelenáč fóra

    moc děkuju, bylo to tak...
     
    evainfo, Shanigan a Ria30. tohle ocenili.
  18. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Tak já jsem poslední zbytečné zbytky semlel na cukroví co můžu mít a během zítřka to narvu zvířátkům - když už nic tak aspoň nafarmím BZ, BBZ, krejcary apod. Prozatím podivuhodky nedávám, závěrečnou sumarizaci a ortel nad akcí vynesu až po jejím skončení. Jako velké plus beru zjištění jakým stylem se dají farmit vypadávátka a příští Crazy akce typu příjezdu tajtrdlíků se třema typama stonku nebudou již problém splnit na 100%.
    Jinak prozatím:
    • 11× Bahama strom
    • 8× Mekong
    • 7× Drak
    • 5× Labuť
     
    Trepifajksl, kometak96 a evainfo tohle ocenili.
  19. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj, díky moc sousedům a přátelům za lahvičky, už mám hotovo, tak můžete posílat těm, kteří ještě nemají a kterým chybí..
    Došel mi anýz, zbylo akorát 5 ks, tak jsem je ještě dala na pole do pralesa - těch bílých s kom. hvězdami zbylo něco přes stovku a padátek napadalo ještě taky přes stovku. Tak uvidím, jestli ještě něco nakrmím..
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  20. Eliter

    Eliter Vycházející hvězda fóra

    Čaute, chybí mi nakrmit ještě 20 medvědů, jenže nemám už ty Nádobky se svařákovým kořením, takže asi nestíhačka... Fakt se tyto akce nedají dělat bez kupování vypadávátek? Nebaví mě to, když se to nedá stíhat, a kupovat to nehodlám...
    Nestihnu tak nestihnu, je to jen hra :)
    Dobrou noc.
     
    Trepifajksl a Shanigan tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.