Vánoční shon (21.12. - 28.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

     
    Naposledy upraveno: 27/12/15
    tepui tohle ocenil(a).
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    evainfo - jak jsem ti dvakrát odpověděla "holoubkem" měla bys lépe a pečlivěji číst to, co píší druzí a znovu opakuji, že na té citaci není nic špatně - kdo nemá dostatek SH z obrstromků nebo dostatek peněz na nákup SH, může využít zkrácení času růstu a také zvýšení účinnosti vody a obyčejného hnojiva (i to lze vyšlechtit), zkrácení doby růstu je skutečně znát a může pomoci při vypadávátkách, protože za noc dozrají i plodiny, které to jinak nestihmou (nemluvím samozřejmě o použití komfortních polí)
     
    dana9494 a Trepifajksl tohle ocenili.
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Promiń, ale píšeš citaci jiného hráče a vydáváš ji za moji (či píšeš, že jsem to psala já) a to mě vážně vadí a o to tady jde!!
    Co ta citace ukazuje je úplně jiná věc a každý má na to svůj názor.
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evainfo: No, sice tu porad operujes s citacemi, ale jeste jsi nerekla, co na te vete bylo za blbost!?

    Pro dnesek dokrmeno a spokojenost ;)
     
    Naposledy upraveno: 27/12/15
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    evainfo - tak naposledy (doufám) - u mého příspěvku je uvedeno EDIT a napsáno, že jde o příspěvek matlafous, který cituješ (sama jsi to tu i tak ocitovala) a kromě toho bys mohla být pyšná na tu citaci, neboť na ní není nic špatně
     
  6. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Bóže, moji milí, prečo sa tu toľko hádate o malichernosti? Sú sviatky, užívajte si ich. Aj táto akcia bola venovaná pre spríjemnenie sviatkov a nie na to, aby sme sa pri nej vadili. Každá rada je dobrá a každý si vyberie tú, ktorá mu vyhovuje, ak sa potkne, vráti sa a vyberie niečo iné, alebo si to vymyslí sám. Takže pokoj. Pekné prežitie posledného voľného dňa a veľa porozumenia a lásky vám prajem.
     
  7. šebejda

    šebejda Baron fóra

    mno, jenom tak zběžně jsem si tu přečet rozepři ohledně vypadávátek, skleníku a SH. Nebudu se k tomu moc vyjadřovat, ale chtěl bych napsat toto: "Mám hotovou legendu, 4 želváky (které jsem nepřemisťoval). Akci jsem rozpěstoval na polích 4x1 s SK a vrtulema. Dál jsem pokračoval na pidi polích jenom s vodou. Přes den bylo na polích akčních kvítí, přes noc vytuněná cibule ze skleníku (bez lásky k SH,doba růstu necelých 10 hodin). Akce mne vůbec nebavila, dělal jsem jí setrvačně ze zvyku. Proč to píšu-> spotřeboval jsem 10 SH a 10 vrtulí. Akci jsem dokončil bez problémů před 2 dny. -> není zapotřebí hromada SH, jde o a přípravu na akci a o strategii. Domnívám se, že kdokoli, kdo se alespoň 3-4x denně přihlásil do hry a je na 75 LVL, mohl akci při znalosti hry, klidně splnit".
    Asi tu budu rozcupován, ale mám asi 500 vypadávátek na víc, podaroval jsem nad požadavek 50 potvor a to akce ještě zdaleka neskončila.......
     
  8. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Tak ,kdo jste nedělal posledních 60 sušenek pro tučňáky a nepotřebujete-li banány, tak to nedělejte. Je to škoda času, všechny balíčky byly bezcenné, většina 500Kč a pár bodů na Baha, jinak nic...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. backa1

    backa1 Pisálek fóra

    Vážení a milí priatelia, všetkých vekových kategórií,
    všetci sme v pohode,aspoň by sme mali byť,keď sú Vianoce,ale ako sa tešiť,keď nič nepadá už druhý deň,akéže vyskakovačky,
    skákať môžme my samy,ale ich nenahradíme....tak sa tešme ,kedy táto skoro super akcia skončí. Prajem pevné nervy.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj šebejda,
    můžeš mi prosím říct, jak vypadá políčko 4x1? ;) já rozpěstovávám pouze na polích 2x2.
     
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ja-pe: mně to prostě nedá, ale balíčky s 500 Kč bych tedy za bezcenné neprohlašoval :D . Jen škoda, že mně vyskakovaly jen balíčky s Kr.
     
  12. emkop

    emkop Perspektivní autor

    Tak ještě 5 láhvinek a mám to.
     
  13. olla126

    olla126 Pisálek fóra

    Prajem všetkým farmárom príjemný sviatočný večer. Mne sa akcia páčila, dokonca som nakŕmila zopár mackov naviac. Ceny boli fajn, bodíky aj peniažky sa zídu. Najviac ma potešili kupóny na kombajn. Akcia bola dobrovoľná, preto ma udivuje, že zas sa našlo pár nespokojencov.Ak sa vám ceny nepozdávajú, jednoducho to vynechajte a pestujte si iba pre radosť. Ja prajem všetkým, ktorí sa pričinili o našu zábavu aj počas vianočných sviatkov všetko -len to najlepšie.
     
  14. micka63

    micka63 Rádoby autor

    Ahoj šebejda,se ani nedivím,že ti to šlo tak zdárně od ruky,když rozpěstováváš s SK;),to je potom hotovo co by dup - to je totiž zázrakxDjá ať dělám,co dělám tak mi to SK na to pole fláknout nejdexDxD
     
    Naposledy upraveno: 27/12/15
  15. .ADRASTEA.

    .ADRASTEA. Rádoby autor

    Zdravím všechny!
    Není rychlejší způsob, jak podarovat ty potvory, než je postupně, po jednom krmit?! Je to trochu na budku!
    Navíc mám pro lišáka ještě nějakou zásobu - na náměstí se mi jablka normálně ukazují, ale když ho chci dát lišákovi, mám stav 0. :-/
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    hehe, šľachtené rastliny xD no ja už druhý deň dávam rastlinky šľachtiť . a zatiaľ som dostala len na jednu rastlinku bonus skrátenie rastu o 9 % , ostatné boli rastlinky plus , raz ešte som dostala grajciare a raz BZK. Takže to nie je také jednoduché a lacné vypestovať šľachtené rastlinky. Určite ak ich už človek má , je dobre ;)
    neva , vyplakávala som, ale vyzerá to , že nakoniec ešte dnes večer skončím..... hm, ono aj mne sa zdá, akoby začali vypadávatká padať viac . Lenže ja som spotrebovala okolo 300 kusov SH a kúpila malý košík a aj medzi tým kúpila 5 fliaš . Jo nakúpila pomocníkov, lebo kupony nestačili .Takže :eek: , akcia dobrá , ale u mňa to bolo veru dosť drahé :music:
     
    evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  17. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Díky jsem nevěděl kam to napsat.
     
  18. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj .ADRASTEA.,
    zrestartuj si hru, poté ti to bude ukazovat dobře (mám to vyzkoušeno u sebe).
     
  19. lukashek98

    lukashek98 Pisálek fóra

    Ahoj, přeji hezký večer, chtěla bych poprosit o pomoc. Můžete mi prosím poslat ty džbánečky jako dárek? Zítra už jdu do práce a potřebuji jich ještě 60, pak budu se soutěží hotová. moc děkuji
     
  20. .ADRASTEA.

    .ADRASTEA. Rádoby autor

    Děkuji Nezmarka! ;) Zresuscitováno a vyřešeno!
     
    Trepifajksl a lacrima tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.