Vánoční shon (21.12. - 28.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Twinulka vidím to s tím vínem podobně....pro jistotu si zkontroluju i česnek a další potřebnosti na následnou léčbu, tenhle zimní pitný režim vypadá kapku rizikově :D:D
     
  2. littlepanda

    littlepanda Perspektivní autor

    Mám malej dotaz. Asi jsem nepochopila to krmení zvířátek na ploše. X( Půjde to jen jednou a nebo můžeme dostat stejný dárek vícekrát po nakrmení.
     
    dana9494, evainfo a magnum1977 tohle ocenili.
  3. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Taky i pro mě.
     
    dana9494, magnum1977 a blondmary tohle ocenili.
  4. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Dobrý večer všem. Akce vypadá zajímavě a určitě se pustím do plnění. Už dříve jsem se tady zmiňovala, že mám hodně nemocného manžela. Před měsícem manžel zemřel a tato hra mi pomáhala a stále pomáhá překonávat můj smutek a samotu. Na vánoce jsem pozvaná k dceři. Moc se těším, ale samozřejmě si beru počítač a pevně věřím, že mě vnuk a vnučka pustí plnit akci. Odměny se mi líbí, tak hurá na to. Všem kdo do toho půjdou, držím palce.
     
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Akce vypadá na první pohled jednoduše a zvládnutelně, takže se už docela těším, ale bohužel ta skvělá akce byla už vybraná na sobech a toto je takový průměr, ale co se dá dělat :p. Jediný problém může být s padátky, ale snad to bude pořádně skákat. Ještě uvidím, kde všude budu pěstovat, ale nejspíš uvolním baha plochy + 1 z farmy ;).
     
  6. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Svařákové koření vyrobíme ve mlýně na farmě i na Bahamaramě, na výrobu 1 ks je potřeba 6x nádobka se svařákovým kořením, 24x anýz, 14x kardamom a 10x cukrová třtina. Základní doba výroby je 1:00 min.[​IMG]

    Ahojky všem ;) tak co je správně????? 5 a nebo 6 (nádoba na svařák) díky za odpověď..:)
    zimní výzdoba je moc hezká:)
     
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Už se těším bude to dobrá akce;)
     
  8. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Tak podle obrázků jsou potřeba úplně jiné počty, než jsou v textu - nejen u vypadávátek - i u anýzu, kardamomu...
    Taky mi nesedí počet věcí potřebných na akci, když to vynásobím požadavky - jablek mi vychází 400, třešní 300, atd.
    Tady je nějaký chaos.

    Dodatek: Na anglickém foru jsou ty počty, co máme na obrázcích.
     
    Naposledy upraveno: 18/12/15
    dana9494, eleanorelik1 a evainfo tohle ocenili.
  9. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    "Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné, že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled."

    Tímto je jasně řečeno - za správnost uvedeného neručíme xD. Snad to do začátku akce bude uvedeno do souladu. ;)
     
  10. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Rozpěstování s Bílou nevinností a případně ještě Vánočkou pro zvýšení účinku SH na velkých polích 2x2 s vodou, hnojivem, superhnojivem SH a zuziným suprhnojivem ZSH. Sklizeň s Mrkvovo jablečnou směsí MJS +2 plodiny z pole oproti Dýňové marmeládě která dává jenom +1. Zisk z velkého pole s MJS a ZSH je 9 plodin, z pěti tedy dostaneš 45 a z nich pak 405, další kola už jedu na pidi 1x1 bez SH. Po napěstování dostatku plodin na osazení pidipolí (202+202+184+188+188=964, Hlavní+Divoška+Mýtina+Baha+Prales) přejit z velkých polí na 1x1 a tam je výnosnost nejvyšší - už ale nepoužívat SH velmi vysoká spotřeba. Za sklizeň získáš PočetPidipolíček*3 např. 964*3=2892 když osázíš plně všechny plochy - výnos z políčka je 4, ale 1 musíš zasadit. Někdo kdo SH použít chce a chce šetřit pěstuje na 1x2

    EDIT: Omlouvám se. V původním textu jsem zmiňoval pohopole, ale mělo být velké pole 2x2. Text opraven.
     
    Naposledy upraveno: 18/12/15
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    bohužel u obrazové části návodu jsou uvedené nesprávné počty potřebných surovin. Pokusíme se v průběhu zítřka sehnat správnou grafiku. Prosím berte v potaz, že vše zde uvedené pochází z testů a ve hře to nakonec může být trochu jinak.
     
  12. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    hlavně bude důležité kolik je třeba cukrových jablek a kolik lízátek... napsáno je že jablek 80 a lízátek 60, ale výsledné počty vychází z obráceného, tedy že 60 jablek a 80 lízátek... to první se mi zdá reálnější, vychází to na celé: 1200 padátek, 9000 anýzu, 6700 kardamomu, 3600 pšenice, 960 skořice, 300 třešní, 2000 třtiny a 400 jablek
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  13. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    zdenkaamirek10 přeji ti ať to vše v pohodě zvládneš a to že ti hra pomáhá se vyrovnat nad ztrátou manžela ti plně věřím.Měla jsem to také tak a farma byla takový můj únik od reality a trochu to pomohlo. Tak hezkou hru a do soutěže jdi s plným nasazením;)
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Pěkný večer, akce vypadá skvěle a určitě jdu na to jako vždy, jen akční zase zkusím na necelých plochách :sleepy: .. a zbourám jen něco a je dobře, že to bude padat všude :).Těch dóziček se svařákovým kořením je vážně dost a si konečně vyzkouším "lásku k SH" :p... snad to půjde dobře a další dva vánoční svátky jdu asi do práce, tak bude čas .. doufám :D ..
     
  15. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Na akci se těším, jsem zvědava, jestli se mi podaří nashromáždit ten počet baněk. Nevidím to vůbec růžově. Lásku k SH zatím nemám a tak to zase bude adrenalin. Pochybuji, že by padátka padala nějak svátečněji(ve smyslu sněhových přeháněk - co vločka ,to padátko). Ale co dám, to budu mít. Netopýři a před tím ti velikonoční zajíčci byli fajn. Eleanorelik1
    PS: kde se schovávají bílé vánoce?
    [​IMG]
     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj farmarka_e,

    tak jsem to přepočítal máš pravdu. Opravdu tam je chyba, bohužel jde o chybu přímo mojí. Takže to jdu rovnou přepsat a děkuji za upozornění. Příště, až to budu počítat nemám koukat na animace :( .
     
  17. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    pajdo: není zač, já si na to musela udělat excelovou tabulku, jak je to překombinované, takže se ti nedivim ;)
     
    mendalam2 a dana9494 tohle ocenili.
  18. majkkigett

    majkkigett Rádoby autor

    Jde použít najednou MJS a dýnová m. ?
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  19. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj majkkigett,
    MJS a dýňovka nejdou použít najednou, protože je na ně jen jeden slot.
     
    jolana4, babako a dana9494 tohle ocenili.
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    farmarka_e: počítal jsem to stejně, jen jsem na základě i zde uvedených animací, prohodil počty. Protože, když se koukneš, tak na animaci liška pojídá lízátko a ne jablko a medvěd cucá jablko místo lízátka.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.