Vánoční přaní 2015

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem doben, 8/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) přání mám hodně, ale na farmě mám všechno (kromě JC a florenovníku xD)
     
    lacrima a Skeewe tohle ocenili.
  2. Dzigel

    Dzigel Zelenáč fóra

    :pJá bych si přála obydlí pro želvy, jelikož je to mé oblíbené zvířátko.Děkuji moc:)
     
    lacrima a evainfo tohle ocenili.
  3. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Dzigel až bude OaD tak ti posílám želváky.Píšu si to..;)
     
  4. hullk1

    hullk1 Stálice fóra

    Mylí ježíšku na darek bych chtěl chat který fungoval na 100% jinak sem zjistil že lidé od farmy odcházejí a ruší ůčet farmeramy
     
    Skeewe, babička-květa a tomokoco tohle ocenili.
  5. doben

    doben Ikona fóra

    Včerejší video:


    Dnešní video:
     
    astrid888 a lacrima tohle ocenili.
  6. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

  7. doben

    doben Ikona fóra

    Tak a je to tu. Video s losováním o ceny z odběratelské soutěže a Vánočního přání. :)





    Ceny:
    1) 1x Medově banánový sen
    2) 1x strom
    3) 1x Jarní věnec
    4) 2x MJS
    5) 1x stáj
    6) 1x Cukino jablečný koláč
    7) 1x Želé náčelníka ostrova
    8 )1x dekorace
    9) 1x Vánočka, 1x Perníky, 1x Vaječný koňak
    10) 1x Želé náčelníka ostrova, 1x Zelené matéto
    11) 1x Bílá nevinnost
    12) 1x Perníky, 1x Zimní marmeláda
    13) 1x stáj
    14) 1x MJS
    15) 1x Pinkie pie koláč
    16) 1x Koláč z listového těsta
    17) 1x Růžové želé
    18 )1x dekorace
    19) 1x strom
    20) 1x Želé náčelníka ostrova​
     
  8. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Milý doben , dovoľ mi, aby som sa Ti poďakovala za Tvoj nápad, ktorý nám spríjemnil predvianočné chvíle. Si veľmi zlatý, že si tomu venoval toľko času a koniec-koncov i darčekov. Ty si asi najvačší farmársky Ježiško.;):inlove:
    PS: bolo by fajn, keby si tabuľku uchoval a počas OaD ju znovu zverejnil. Ďakujem
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    doben: ... se přiznám, že jsem až dnes v práci koukla (na pokračování) Tvoje video "rozdávání cen", protože jsem každý den v práci až do večera a musím uznat Tvoji snahu a skvělou prezentaci této vánoční hry ;) .. už pro to, že se jí zúčastnilo hodně hráčů. Vlastně to bylo milé říci, co si někdo přeje a naopak podarovat :p .. i když to někdo bral trošku jinak. Jen chci říci a jsem viděla, kolik práce i volného času jsi do toho dal ... no máš to v sobě a přidal jsi nám na farmičce další pěkné vánoční chvilky :D :p ..
     
  10. doben

    doben Ikona fóra

    S tabulkou už nic dělat nebudu. (papírová verze tabulky mi momentálně leží na stole, takže ji schovám do skříně a při OaD znovu zveřejním) Zítra rozešlu poštu těm, co vyhráli stáje, stromy nebo dekorky. Dárky začnu rozesílat asi až zítra, podle pořadí, které je v tabulce uvedeno. Hlavně bych byl rád, kdyby na to nikdo nezapoměl a slíbené dárky poslal. :)

    Pokud chce někdo cenu dostat dřív, než na něj/ni přijde řada, ale nevadí mu/jí, že nebude ve videu, tak mi napište poštou a já pošlu cenu co nejdřív.


    První odesílání cen:



    Druhé odesílání cen:



    Do videa jsem přidal hudbu, kdyžtak mi napište svůj názor na ni poštou.
    Mohla by bývat ve videích častěji, pokud by se líbila. :)
     
  11. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    doben : Jak už jsem Ti psala, smekám před tvým nápadem.Opravdu to byl skvělý nápad,aby každý mohl napsat své přání a zároveň i někomu přáníčko splnit. Je nás spousta, kterým nešlo o výhru,ale o to, někomu udělat radost. Souhlasím s "holky", zpestřil si nám Vánoční chvilky. Díky za tvůj nápad, nadšení , času na tvorbu i za připomenutí, že nejsme všichni z jednoho těsta :)
     
  12. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Pekný večer, ja vyslovene oceňujem dobena a jeho nápad. Ale mnohí z nás by mu mohli pomôcť s darčekmi pre tých ostatných. Prečo to nechať len na neho, keď nám urobil pekné a milé Vianoce. Jasné, že tým riskoval svoje zásoby, ale veď ich máme nejaké aj my. Navrhujem, aby každý, kto môže a má, pomohol .Ak pošleme nejakú marmeládku, či pekárenský, alebo akýkoľvek výrobok, náš mladý to aj tak strelí do súťaží, ktoré bavia mnohých z nás. A či?
     
  13. doben

    doben Ikona fóra

    Nic posílat nemusíte. Do soutěží dávám většinou lištovky nebo produkty, které stejně nepoužívám. Teď to bylo trochu jinak, protože byly Vánoce, ale v dalších soutěžích dekorace opět na delší dobu nebudou. ;)

    A teď to hlavní, poslední odesílání cen a zároveň speciál za 40 odběratelů.
    Tohle video je trochu jiné než obvykle, tak mi kdyžtak napište poštou jestli se Vám ta malá změna líbí nebo ne.
    Návrh na jinou hudbu jsem dostal od Tomokoco. (v tomto videu je ještě ta co minule)
    Až zjistím, jak je to s autorskými právy, tak ji do videí začnu dávat.
    (teda pokud s tím nebude problém)

    A konečně to video:

     
    tomokoco, LubicaKrakova a robin2151 tohle ocenili.
  14. nepleska

    nepleska Aktivní autor

    Aj ja ti chcem poďakovať za milé spríjemnenie predvianočných chvíľ :) bolo to super, len mam mrzí, že som nemala viac menej čo darovať, resp. zatiaľ sľúbiť darovanie, lebo z tých želaných vecí som mala všetko len po jednom alebo som to nemala vôbec...škoda že nikto nechcel nič staršie..
     
    evainfo, Milka66 a tomokoco tohle ocenili.
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    haló, haló - snažím se kontaktovat hráče Pavča42 kvůli poslání labutí, ale píše mi to, že hráč neexistuje - Pavčo pošli mi sovičku (zprávu ve hře) - můj nick je stejný jako zde na fóru, tedy Medvánek
     
  16. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Labutě půjdou posílat ?o_O
     
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    nevím, já se domnívala, že jsou zde reálná přání - osobně tuto akci ignoruju, tak nemám přehled
     
  18. doben

    doben Ikona fóra

    Medvánek zkus Pavca42, ale labutě stejně ještě nejdou posílat. Ovšem pokud chceš tuto akci ignorovat, tak nemáš nárok na výhru.

    Milena1952 nepůjdou
     
    Naposledy upraveno: 16/1/16
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky .. nemůžu se dostat na farmičku zdenka.59 mi to píše, že neexistuje :(
    Tak mi zdenko napiš holoubka, ať ti stihnu poslat dáreček :p
     
  20. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    I já mám problém u Zdenek0101 a u Frajcil u obou mě to píše že neexistují prosím ozvěte se at vás můžu obdarovat
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.