Vánoční přaní 2015

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem doben, 8/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pavca42

    Pavca42 Perspektivní autor

    také mám malé přáníčko. Mám strašně ráda labutě. Celou zimu je chodím krmit na řeku. Při TS jsem koupila dost stájí, ale labuťka tam žádná nebyla. :)
     
  2. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Milý Ježíšku, přála bych si růžovou ohradu pro velbloudy.

    A taky mi prosím dovol udělat někomu radost - nabízím babioli nektarinku (prosím, přihlas se, do o&d na to zapomenu a moc by mě to mrzelo, kdybych ji neposlala) a pak ještě pokládám pod stromeček vlky, 2x ptakopysky a 2x růžové kačenky. Kdo chce, ať se o dáreček přihlásí. Je to zabalené a čeká jen a jen na nového hodného majitele.
     
    hrosice, babioli a evainfo tohle ocenili.
  3. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Já bych si přál Růžovou výrobnu Bio-lepidla, ale to asi nikdo nepošle. :( xD
     
  4. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Moji milí, od Ježiška si síce môže každý priať čokoľvek, ale na farme si treba priať reálne a splniteľné veci. Doben založil toto milé vlákno pre ľudí, ktorí dokážu zhodnotiť svoje požiadavky. Napr. :labute boli zavedené len nedávno. Trvá minimálne 4 mesiace, kým ich RT pustí do ODaD. Ružové výrobne sú tiež veľmi vzácne. Málo-kto sa ich len tak vzdá. Tak si, prosím, želajte to, čo vám môžeme splniť a Vianoce budú pre vás krásne aj na farme... A tí, ktorí vás obdarujú budú mať tiež dobrý pocit. Ani v reále si nebudete želať, aby vám niekto len tak postavil dom...
     
  5. fajcil

    fajcil Pisálek fóra

    Ježíšku. jsem celý rok hodný a pracovitý a tak bych si přál stromek Nektarinku. Děkuji Ti již předem.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. marcik.tunova

    marcik.tunova Pisálek fóra

    Můžu suplovat takového malého Ježíška. Pošlu žáby, vlky, myši, čápy a mývaly. Zájemci nechť se připomenou v pravý čas. Ráda se zbavím přebytků v bedně.
     
    skalara.v a evainfo tohle ocenili.
  7. Janké861

    Janké861 Stálice fóra

    Já bych si přála růžovou pštrosí výrobnu a ještě fialku slibovanou už 2. rok :(
     
    Bagíra77, evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  8. rehla

    rehla Pisálek fóra

    evainfo tohle ocenil(a).
  9. honzi

    honzi Komisař fóra

    Fialku? was ist das?
     
    hrosice, evainfo a kerryhill tohle ocenili.
  10. čumáček

    čumáček Pisálek fóra

    Milý ježíšku,já bych si tak moc přála labutě,děkuji čumáček1947
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  11. doben

    doben Ikona fóra

    Tak jsem opět doplnil tabulku. Pokud tam chybí někdo, kdo chce někomu nějaké vánoční přání splnit, tak se mi prosím ozvěte poštou. Ještě promyslím, jak se budou do tabulky započítávat darované řemeslnické produkty, protože nemůžeme srovnávat např. cenu levandulové marmelády a nektarinky. Proto produkty připíšu do tabulky až na konci soutěže. A každý, kdo někomu splnil přání tak, že poslal jeden řemeslnický produkt, bude mít v tabulce min. 1 splněné přání, tím pádem získá min. 1 z 20 dárků. Nakonec jsem se rozhodl, že všech 20 dárků v odměnách odtajním už dřív, ale nebude možnost si dárek vybrat. Dárky se budou losovat ve speciálním videu, které vydám 24.12.2015 přibližně v 19:00. Doufám, že se Vám tato změna bude líbit. Myslím si, že to bude trochu napínavější. ;)
     
  12. rehla

    rehla Pisálek fóra

    daruji doben obydlí pro želvy
    daruji kopretina1976 strom s kozím mlékem a medový strom
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. terkacheerka

    terkacheerka Vážený autor

    Ahoj mohu věnovat výběh pro kiwi a louku světlušek. Tera.
     
    karolinka120484 a evainfo tohle ocenili.
  14. Kesina

    Kesina Pisálek fóra

    Milý Ježíšku. Já bych si moc přála pásovce. Moc děkuji. svet68
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

  16. Pavca42

    Pavca42 Perspektivní autor

    Ahoj, měla jsem trochu času, tak jsem koukla do lišty a můžu darovat : 1 japonský javor, 1 kamennou pinii, 1 oskeruši, 1 kowhai, 1 broskvoň, 6 citroníků, 3 vajíčkové Zvířátka : 2 holubník, 4 myši, 1 husu, 1 žábu, 1vlka, 1 kohouta
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. rehla

    rehla Pisálek fóra

    Daruji Kesina výběh pro pásovce
     
    kkunesovak a evainfo tohle ocenili.
  18. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) nic ve zlém dobene, ale to je opravdu nejhorší doba jakou jsi mohl vybrat ... netuším jak to máte na štědrý den u vás, ale drtivá většina lidí bude u večeře nebo u stromku, domnívám se, že to farma prostě v ten den nevyhraje, jsou jiné priority než dárky na farmě ... myslím, že pro většinu bude přijatelnější pokud rozdílení dárků přesuneš buď na předvečer (tj. 23.12.) nebo naopak až na další dny ... ale popravdě nechápu, co se bude odměňovat - kromě řemeslných produktů nic poslat nejde a nyní rozdávat odměny za slib, že něco někdy někomu pošlu? nějak se mi vytratil smysl této akce, já sama čekám, až se přání nashromáždí, abych se mohla v klidu rozhodnout komu a co přislíbím poslat :)
     
  19. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Milý Ježíšku, co chodíš tak rád v kožíšku :) ty to vidíš jak se pachtím a nestíhám, že jsem ti ani přání za oknem nenechala tak kdyby jsi se nade mnou slitoval a přinesl mi jeden grapefruitíček.. Kdyby někdo chtěl mohu nabídnout žluté chamíky - chameleony :music:
     
  20. doben

    doben Ikona fóra

    Lubica a medvánek Psal jsem přibližnou dobu vydání videa tzn. že se to ještě může změnit. Navíc to nebude živé vysílání, takže se na to můžete podívat klidně až o půlnoci a nic se nezmění. Stejně si myslím, že to o 2-3 hodiny posunu, protože to nebudu stíhat vydat, navíc se může stát, že se bude na You tube nahrávat více videí než normálně, a proto to tam chci mít co nejdřív. Navíc video můžu vydat klidně dřív, ale vy ho uvidíte, až ho odemknu.;) A pro ty co nechápou smysl videa, tak se bude jednat o vánoční speciál, proto v něm kromě losování bude i další vánoční obsah. 23.12.2015 23:59 končí pouze soutěž. Tabulka bude pravidelně aktualizována až do 31.12.2015. (pokud to bude nutné)
     
    fujtajblinka a nanyblacks tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.