Vánoční přání 2017 (16.-24.12.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem doben, 16/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Plním přání babioli-pabuk jižní...;)
     
    nanyblacks tohle ocenil(a).
  2. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    Já bych si přál stromek, co dává ambroňové kuličky a taky aby byla akce OD. A chtěl bych udělat radost začínajícím hráčům, kteří potřebují třeba MJS. Tak napište.
     
    nanyblacks tohle ocenil(a).
  3. -Dakira-

    -Dakira- Pisálek fóra

    • Já bych si přála dekorku "Má loď je můj hrad" kterou jsem kvůli práci nezískala....;) ..... -Dakira-
     
    nanyblacks tohle ocenil(a).
  4. nanynkacheerka

    nanynkacheerka Rádoby autor

    Dobrý večer já bych si přála dekoraci - Pirátský sud- potřebuji ji do řádku v nebi. Nany
    nick mám nanynkacheerka
     
    nanyblacks tohle ocenil(a).
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Milý Ježíšku, přála bych si produkt Zdroj života.
    Děkuji,
    Tvá kiki2305:)
     
    nanyblacks tohle ocenil(a).
  6. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    -Dakira- jak to půjde pošlu. hezké svátky
     
    nanyblacks tohle ocenil(a).
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    kiki2305 : tvé přání budiž splněno.

    Ehmmm .... svátky moc neslavíme páč už jsou všichni tak nějak mimo ten věk kdy to ještě je "tajemný" dárek, takže se nebudu piplat z balením.
     
    kiki2305 a nanyblacks tohle ocenili.
  8. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    já má přání dvě. První - ať nám vysílá kino. Druhé - ať všichni prožijí svátky v pohodě a bez stresu
     
  9. doben

    doben Ikona fóra

    Mikeši To, že si někteří pořádně nepřečtou ani základní informace k soutěži je jejich věc. Každý má 1 možnost si něco přát a jak ji využijí už je na nich. Co se týče toho OaD o Vánocích, tak bych byl taky pro, ale nejspíš se nedočkáme.

    Spíše mě mrzí, že se opět někdo snaží podvádět, ale s tím už asi nic nenaděláme, protože takoví lidi se vždycky najdou.

    A poslední informace se týká částí boosteru pro ty, kteří někomu splní přání. Jelikož části boosteru bude obsahovat velké množství dárků, tak jsem se rozhodl, že ti, kteří někomu splní přání získají pouze ten dárek, abychom to zbytečně nekomplikovali.

    Na závěr chci poděkovat všem, kteří se již zapojili a doufám, že se ještě hodně farmářů přidá. :)
     
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    doben : já nic nechci. Dej to někomu komu to bude dělat radost. Mě už udělá radost jen řízek a šťouchaný brambory.
    A ty poslat nejdou.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Napiš dobenovi zprávu přes holuba, jinak v tabulce plnění nebudeš a dárek sice udělá radost, ale nikdo o něm nebude vědět, pokud nečte všechno... A to je škoda, protože dárky tady jsou dvojí - třeba ty tady, jen tak a potom ty za oplátku... Dám co mám, a tady se v té tabulce ráda umístím 8)
     
  12. doben

    doben Ikona fóra

    Bezejmenný v pořádku. S tím řízkem jsi mi připomněl jednoho našeho učitele, který má ze všeho cukroví nejradši právě ten řízek. :D
     
    MatysekKamilek, Prepperka a kiki2305 tohle ocenili.
  13. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Milý Ježíšku, přála bych si pod stromeček nějakou dekoraci, která jde umístit do Strašidelného domu (na hřbitov).
    vilpo999, máš u mě smuteční vrbu, pošlu hned, jak bude uvolněná k posílání.
     
    Naposledy upraveno: 19/12/17
  14. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Ty myslíš otevřít šlechtění vran v Jackově obchodě na Hřbitově? To darovat nejde. Nebo upřesni co jiného jsi měl na mysli ať ti to můžeme poslat.
    ;)
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Potěšila by mě nějaká dekorka na Strašidelný dům. Děkuji
    ašada01
     
  16. babioli

    babioli Osvícený autor

    kiki2305 posílám ti "zdroj života"
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  17. Favory3

    Favory3 Zelenáč fóra

    Milý Ježíšku přála bych si prosím strom s kozím mlékem. Nick FAVORY3. Děkuji :)
     
  18. Ahoj farmáři
    pro jistotu připomínám, že i v tomto vlákně platí pravidla chování pro naše fórum. Toto vlákno bylo založeno pro přání týkajících se položek možné zasílat či darovat. Příspěvky, které budou vybočovat z úvodního příspěvku zakladatele vlákna - doben - budou přesunuty do archivu.
    Děkuji, že je dodržujete.
     
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No tak to je smutný. Tím jsme klesli na úroveň obchodních řetězců.
    Tak abych se přizpůsobila tomu příjemnému materiálnímu pojetí: Milý Ježíšku,přála bych si ambroň, abych mohla dokončit úkol.
     
  20. -pechfógl-
    nikdo nikomu nebrání napsat vánoční či novoroční přáníčka do vlákna "Debata o všem možném". ;)
     
    krakoramaja tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.