Soutěž Vánoční jiskření / Diskuse

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/12/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Jupííí, 49. místo i s odměnou, tak to nebylo tak nejhorší ;)
   
 2. činčilka12

  činčilka12 Vážený autor

  Ahoj všem! Děkuji moc pořadatelům soutěže za připravení dalších originálních otázek, prověřujících naši znalost hry a nejznámějších (nejen vánočních) filmů a seriálů :) Ani jsem netušila, kolik fanouškovských "easter eggs" z naší hře máme! Opět to byla velká zábava pro mě a budu se těšit na další soutěž ;)
  Též děkuji za připravení fantastických odměn! Musím říct, že jsem skutečně doufala ve 4. až 6. místo, jelikož, pokud se nemýlím, výhra 1x recept dle výběru, znamená i možnost získat recept na Pinkie Pie koláč? Jen si dovolím dotaz, jak prosím zjistím, že mi recept byl připsán, když nejsem pekař 5. stupně?
  Jinak v neposlední řadě gratuluji všem vítězům k nahraným bodům a vyhraným odměnám ;)
   
 3. Dob

  Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  činčilka12 recept na Pinkie Pie koláč bohužel jako jediný není zahrnut mezi odměny do soutěží. Tudíž si místo něj budeš muset vybrat nějaký jiný a měl by být pro řemeslo, které máš již na požadovaném stupni pro daný recept.
   
  medved222 tohle ocenil(a).
 4. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Tak jsem nedopadla tak špatně u 43, ale hledala jsem se hned od spodu xD a děkuji za dárečky :p

   
  medved222, Dob a kaolín11 tohle ocenili.
 5. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Díky za Váš čas s přípravou, milí pořadatelé. Jak to tak vidím, mohla jsem poslat do druhého kola alespoň ty Cimrmany a Pelíšky, o pár míst bych si polepšila :) A děkuji za dárečky.
   
  medved222, Apachie1 a Dob tohle ocenili.
 6. medved222

  medved222 Stará škola

  Děkuji pořadatelům za kopu krásných dárků i za celou soutěž.
  Y_n_O, taky jsem sázela na Cimrmany, které mám ráda a myslela jsem si, že je znám, ale zrovna tam jsem ztratila, protože jsem trvala přesně na každém slově (místo kapitána jsem chtěla náčelníka a stravu na zpáteční cestu taky jinak). Ale ty zahraniční filmy, které jsem nikdy neviděla, mám dobře.