Soutěž Vánoční jiskření / Diskuse

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/12/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se rohodl, nehraju, nechám prostor jiným. Hádat neumím, divadlo rád nemám tak do něj nechodím ani se nedívám pokud je v televizi, myslel jsem, že to budou otázky ze hry, z Farmeramy. Nevadí, díky za snahu.
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) jak Peto121 napsal, filmy jsou známé a všemi jsem se kdysi bavila a celé prosmála :D, ale jak se dá přesná otázka na to, či ono, se to najednou nějak protíná, no váhala jsem xD ... zkusila a uvidím :p



     
    INČUČUNA1959, Peto121 a Y_n_O tohle ocenili.
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak české filmy v pohodě, ale ty zahraniční asi nic moc, to už si fakt nepamatuju, i když jsem to viděla :) nu vyplnila jsem a budu čekat na výsledek, snad nebudu posledníček
     
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak já to tak nějak házela od boku, jsem příznivcem jiného žánru, takže stůjte při mě všichni svatí :sleepy:, abych nepadla na samé dno :)
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    mončičáku, tak to já se u toho bavila xD, když jsem si vzpomněla na tu legraci v S tebou mě baví svět a jiné, krom těch zahraničních, ty moc nemusím, ale české jsou moc fajn, už aby to zase opakovali, na to se těším
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D zdravím, jestli máte obavy z posledního místa, tak já to klidně vyplním a poslední nebudete ;)
     
  7. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    evoku57
    "S Tebou mě baví svět" je samozřejmě klasika, o tom žádná, ale ostatní nemusím.
     
  8. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    kde zjistím, jestli jsem odpovídala správně ?
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ptakoun výsledky soutěže budou zveřejněny v soutěžním vlákně, ale až po jejím ukončení.
     
  10. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    aha, dík moc. Takže nebudu vědět, jestli jsem se dostala do finále
     
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ptakoun do finále se dostal každý, kdo odeslal soutěžní formulář ze zahřívacího kola. Po uprávě pravidel souětěže je to jediná podmínka pro postup do finále. ;)
     
  12. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahojky, včera jsem odeslala 1. formulář, kdy mohu čekat potvrzovací dopis? Díky za info
     
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Apachie1, pokud jsi odeslala formulář ze zahřívacího kola, tak se můžeš vrhnout na finále ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05-, moncicak7070 a Apachie1 tohle ocenili.
  14. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Jsem na tom podobně :eek:
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  15. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    Tak jsem právě objevil tuto akci, ale neobjevil jsem svoje ID. Mám zato, že bývalo dole na rámečku okolo farmy, ale protože rámeček asi před rokem zmizel, tak bych potřeboval vědět, jestli je ještě jinde. Děkuji.
     
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pumpička své ID najdeš i v nastavení hry. ;)

    upload_2021-12-23_15-12-14.png

    upload_2021-12-23_15-11-58.png
     
    -Jara05-, moncicak7070 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  17. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    To jsem tu jediná, kdo soutěží o ta TOP místa? xD
     
  18. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    tiež som to skúsila :music:
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    činčlka . také bych chtěla být do 5 místa :), ale nebudu, snad v dolejší půlce, bo půlku myslím mám dobře a druhou ne
     
  20. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Taky jsem to zkusila, sice jen tipováním, ale někdo musí být poslední. Alespoň budou mít hráči přede mnou větší radost. Jinak jsem optimista. Přeji všem dobré tipy nebo raději dobré znalosti.
     
    Dob a Apachie1 tohle ocenili.