Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Listopad 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem lase2, 24/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro tuto úpravu Zuzina ultrahnojiva ?

  1. ANO

    87.0%
  2. NE

    13.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Loublancmajeste

    Loublancmajeste Pisálek fóra

    Ahoj, taky by mi stačil nápad od Pajdy, ale změnu by to chtělo zcela určitě.-)
    Za mě velké a n o !
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Já používám jednoduchou pomůcku, už jí někdo popsal. Podívám do bedýnky s dekoracemi na plantáži, pokud tam dekorace nelze umístit dává BZ a je přeškrtnutá, stejně jako je tomu na strašidelném hřbitově.
     
    -Kuteno-, krakoramaja a Silwin tohle ocenili.
  3. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Gordon -no proč to dělat jednoduše,když to jde složitěxD;)
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Proč přemýšlet a namáhat šedou kůru mozkovou, když k tomu někdo vymyslí pomůcku...
     
    krakoramaja tohle ocenil(a).
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jenomže ono v tomto případě toho k přemýšlení moc není, jde spíš o skvělou paměť a tu může mít i tupec ;)
    Ačkoliv teď mě napadá, že podle tohoto předpokladu bych vlastně mohla být génius xDxDxD
     
    modro.ocko22 a zejdy66 tohle ocenili.
  6. Sirriel

    Sirriel Pisálek fóra

    Taky by se mi líbilo, kdyby to bylo označené. Ale přidala bych tam i označení zda dávají BZ nebo TBZ. U všech je napsáno BZ, ale některé dávají na ostrově TBZ. Bohužel těch co jdou dát na ostrov i do parku je většina.
     
    lase2 tohle ocenil(a).
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Krásné dopoledne Plantážníci a přátelé.
    Na farmě se dá zlepšovat snad nonstop, tento nápad patří mezi zbytečně dobré...
    ;)
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Sirriel, tak znovu ;) většina dekorací dává BZ i TBZ, to znamená, že na ostrově TBZ a na pevnině BZ. Pokud chci mít na ostrově pokladů dekorace, které budou přinášet jen Baha body a nepletly se tam dekorace, které jsou jen na BZ tak si to ověřím na plantáži:)
    [​IMG] sice křídla na ostrov dát můžu, ale přinášely by BZ, k základnímu přehledu to stačí:)
     
    Naposledy upraveno: 9/11/17
  9. Sirriel

    Sirriel Pisálek fóra

    To je sice pravda, ale v tom případě je rychlejší strčit na ostrov dekoraci a počkat až se to tam objeví. V tom množství si prostě nedokážu zapamatovat, které to jsou. :-(
     
    mariejosefa tohle ocenil(a).
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Název : Možnost sklizně mazlíčků a stonku kombajnem

    ANO : 84 hlasů 97.7%
    NE : 2 hlasy 2.3%


    Jelikož už máme 22 základních mazlíčků + 11 speciálních,navrhuji možnost je sklizet kombajnem na jedno kliknutí!
    Pro : odstranění zbytečného přecházení z plochy na plochu
    aktivace všech mazlíků současně
    ocení hlavně farmáři s pomalejším připojením
    perfektně zapadá do sklizně v cyklech

    Proti: aktivace některých mazlíků v nevhodnou dobu

    Současně s tímto návrhem , navrhuji možnost sklízet oblíbené položky na stonku přímo z farmy bez nutnosti vstoupení do "nebe"
    Pro: odstranění neustálé kontroly zda je na stonku něco zralé
    Proti: nic mně nenapadá
    Celkově by to vypadalo nějak takhle:[​IMG]

    Prosím hlasující,aby hlasování zvážili! Neznamená že když mám v současnosti jednu vránu či pár řádků,dám automaticky návrhu stopku.V budoucnu těch mazlíků mohu mít třeba 50 a řádků 200 s různými časy!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/12/17
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Davam ANO! Cestovat mezi plochami pri odklikavani mazliku je opruz (kor, kdyz nemohou byt vsichni na jedne plose), ale co se mi libi nejvic je moznost sklizne stonku... SUPER napad! ;)
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    matlafous123 Myslím si že by se tím kombajn ještě více z atraktivnil! Ale hlavně ušetření času a jistota že se mně mazlíci aktivují opravdu všichni ! O nebi ani nehovořím,je to fakt vopruz neustále zjišťovat je li tam něco ke sběru.:p
     
    matlafous123 a DANKA722 tohle ocenili.
  13. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Dávám ano, i když těch mazlíků moc nemám.
    Ale než oběhnu všechny plochy vyzvednu mazlíky a pak jedu nové kolo už mě nebaví.
     
    kytka50 a kaolín11 tohle ocenili.
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Když to nejde telepaticky?
    Tak aspoň na dvě kliknutí by se hodilo...
    :D
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já mazlíky nemám žádné, ale vadit mi to v ničem nebude a ten stonek by byl super, takže taky ano.
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  16. lase2

    lase2 Magnát fóra

    obávám se že stonek neprojde - hráči by pak nenakupovali pomocníka na stonek, a obcházeli by to přes kombajn, ale jinak za mě ano, minimálně ti mazlíci by mohli projít :)
     
    kytka50, karbar a kaolín11 tohle ocenili.
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To mně také napadlo! Stejně si myslím že kombajn na sklízení čehokoliv by měl být jenom jeden.U Hráčů pořizující si měsíční pomocníky by to RT nijak nepocítil,jenom u těch co si kupují pomocníky jednotlivě.
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    lase2 Hraci bez pomocniku na stonek by meli ikonu sedou, takze by si v nicem nepomohli.
     
  19. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Kaolín : já dřív kupovala jen Kombajn a Secí stroj, od té doby co je výhonků tolik už kupuji měsíční, protože s Pomocníkem na stonek se to už nevyplatilo. Samozřejmě bych se přikláněla k variantě sloučit ho s Kombajnem, a tuším že to tak na začátku i bylo, ale do toho se RT asi nebude chtít (mohli by tím přijít o část zisků).
    Matlafousko : tuto variantu v návrhu nikde nevidím ;)
     
    kytka50 a kaolín11 tohle ocenili.
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    lase2 Je pravda že návrh je pouze pro hráče,kteří si pořizují pomocníky,ať už měsíční či jednotlivě! Pro ostatní by se vůbec nic nezměnilo!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.