Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Červenec + Srpen 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Danielaa25, 1/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Uvítal(a) bys možnost plnit všechny zakázky najednou ve farmářským domě?

  1. ano

    48.5%
  2. ne

    51.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Název: Farmářský dům

    ANO: 48.5%
    NE: 51.5%

    Uvítala bych možnost splnit všechny zakázky najednou.Otravuje mě každou zakázku odkliknout zvlášť.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/7/17
    evainfo a Helena1313 tohle ocenili.
  2. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Určitě ano ;)
     
  3. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    hlasuji ne,neplním vše a tak to je pro mne nepotřebné.H.
     
  4. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Dobře , ale nějak nerozumím tomu . Proč ten kdo plní úplně všechny zakázky, nemůže kliknout na jedno tlačítko udělat
    vše najednou - ostatní ať si klikají na každou zvlášť.
    Dá se tam přeci přidat i tato možnost. Děkuji za pochopení ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/7/17
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Pro mne osobně je to zbytečné, ale když si představím, jak otravné je třeba odklikávání jednotlivých větví stonku, když člověk nemá pomocníka, soucítím s těmi, kdo zakázky plní a dávám ano :)
     
  6. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ze stejného důvodu jako kiki2305 dávám ano :sleepy:
     
    evainfo a Helena1313 tohle ocenili.
  7. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Zákazky už dlho neplním, pri "dnešných" cenách sa to nevyplatí, kedysi som si každú prechádzala a odklikla len tie výhodné, ale, každý sa hráme ináč, tak nech tam to "mačkátko" pridajú;)
     
  8. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Když plním rychleji postupuji a nechám vydělat hráčům co prodávají na trhu.
    Vím, že je to nevýhodné, zakázky bych plnila každý den , ale tím odklikáváním postupně mě to nebaví...

    Děkuji všem za ANO kdo se mnou soucítí :)
     
  9. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Hlasovala jsem pro ANO, ačkoli mě se to (snad zatím) netýká. Chápu, že odklikávání může dost prudit. Jsem pro každé zjednodušení a usnadnění hry. ;)
     
  10. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Dal jsem ne, protože plnit tyto zakázky se naprosto nevyplácí a správný farmář by měl mít
    hlavu na správném místě a hospodařit rozumně. Nenacpu tam přece všechno najednou
    za každou cenu. Ze zakázek si vybírám jen ty nejvýhodnější a to je málokdy
    (někdy nevyberu žádnou).
    K tomu žádné hromadné tlačítko nepotřebuji.
    Doufám, že mě neukamenujete.
    :D
     
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Mikeš zcela s tebou souhlasím, FD se nevyplatí - a pro začínající farmáře je mnohem výhodnější prodat to, co chce FD a za utržené krejcary nakoupit zboží do družstva. Odměny v družstvu sice taky nejsou bůhvíco, ale jsou tam hvězdičky (pro začínající farmáře velmi důležité) a leckde je třeba i kombajn a něco užitečného.
    FD a komiksová knihovna jsou bezedná jáma na to, co farmář pracně vypěstuje....maximálně se hodí tam občas odevzdat plody stromů, ale dávat tam zvířata a produkty - to teda ani omylem xD

    Takže také hlasuji NE

    EDIT: kdo toto http://prntscr.com/fqnpd6 dokáže odevzdat do FD, potřebuje nejspíš opatrovníka o_O
     
    Naposledy upraveno: 2/7/17
  12. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Tak odevdám 4 bizony ..si je sama vypěstuju nebo naopak nakoupím od někoho kdo prodává...
    Jasně , že je to nevýhodný no a co - každý hraje jinak já chci BZ a TBZ...

    Já tam chci jenom přidat možnost splnit všechny zakázky najednou, abych je plnila častěji.
    Ale jak vidím ostatním to vadí .Tak to dělat nebudu - ušetřite mi plodiny, plody, zvířara i produkty ;)

    Nerozumím tomu, že někomu vadí přidat navíc tuto možnost.. nepíši stávající plnění změnit,
    ale doplnit a možnost splnit vše :sleepy:
     
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Danielaa25 i když chceš BZ a TBZ - zboží z této zakázky bych aktuálně prodala za cca 450 000 krejcarů .... za to koupím například 2 slané koláče = 25 000 BZ.
    Ale jestli to raději odevzdáš za 3770 BZ ... no já bych to teda neudělala :D
     
    farmík84, krakoramaja a kiki2305 tohle ocenili.
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Máš samozřejmě pravdu, ale fakt je, že každý hraje, jak ho to baví a někoho zkrátka baví plnit zakázky, přestože ze strategicky je to nevýhodné. Ale chápu to, já zase třeba na jaře si naseju celou plochu sněženek (v létě zase vlčích máků), přestože je naprosto k ničemu nepotřebuji, ale líbí se mi ten pohled na rozkvetlou plochu v tématickém kabátku :p
     
  15. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    no, ale ten kdo ty bizony prodává by měl radost, slaný koláč si taky vyrobím..
    ale když to splníš vše najednou tak máš BZ a TBZ a krejcary najednou na jedno kliknutí ;)

    Samozřejmě musíš být u každého prodejce na pozici 5 - Víš jak to přiskakuje :)
     
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Danielaa25 já se na tvůj návrh dívám především pohledem mentora - protože FD využívají hlavně nováčci. A přijde mi nedobré přidat tam možnost "splnit vše" právě kvůli nováčkům, kteří se ještě neorientují ve hře ve všech možnostech. A už vidím, jak odkliknou všechno najednou a nebudou se stačit divit.
    Krom toho zastávám názor, že strategická hra je od toho, aby u ní hráč i alespoň občas musel myslet a ne jen klikat, kam se zrovna trefí
     
  17. tesule-

    tesule- Rádoby autor

    Urcite davam NE.Jednou za den jdu do druzstva a dodam ceho mam dostatek .Netyka se to dlouhodobek tech je urcite mene. Rozhodne davam NE.:wuerg:
     
  18. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    čarodějka007 - Když se ta možnost dá úplně nakonec tak se nemůže nikdo splést, navíc začátečníci nemají tolik zakázek.
    Na trhu se jím daří prodávat, protože ostatní nakupují .Já tedy dokupuji, pokud plním.
    Asi to tedy plním jediná po lvl.100 , ale chci ryhle postup k další plodině a využívám všechno k zisku BZ a TBZ :)
    i slaných koláčů.

    K tomuhle přemýšlet nepotřebuju kliknu a mám a ostatní na trhu si mnou ruce , že jsem doplnila chybějící,
    plody, plodiny, produkty či zvířata .

    A nejsem žádný chudý farmář i když plním nevýhodné zakázky.
    Hlavně chci být spokojený farmář proto to plním;)

    Krásnou hru všem!
     
    maja.rada a kiki2305 tohle ocenili.
  19. KulíšekBrouček

    KulíšekBrouček Perspektivní autor

    Souhlasím s Mikešem, dávám ne.
     
  20. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Zakázky neplním je to těžká odíračka farmářů proto dávám "ne":p
     
    zejdy66 a farmík84 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.