Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Únor 2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 3/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Mám zájem o zkrácení času u dekorací

  1. Ano

    12 hlasy(ů)
    42.9%
  2. ne

    16 hlasy(ů)
    57.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pep11

    pep11 Pisálek fóra

    Ano, přiznávám se, že fóru se příliš nevěnuju, ale tohle byla věc, u které jsem fakt cítil, že by si zmíněné změny zasloužila, tak jsem to dal přímo do zlepšovacího fóra (fórum používám hlavně kvůli přehledu u nadcházejících akcích). Každopádně minimálně to sloučení tržišťových serverů do několika větších, aby bylo na trhu více zboží mi přijde jako dost důležité. Jinak to vypadá, že se tady tržiště už řešilo, ale já moc nevím, kde to hledat, mohla bys mě prosím navést, kde najdu nějakou diskuzi k tomu, kde bych se dozvěděl, proč to musí být nastavené tak, jak to je a proč to nejde jen tak změnit? Ideálně pokud je ta diskuze ještě aktivní, ale rád si počtu i starší, kde to bude vysvětleno. Celkem by mě to totiž zajímalo a tvoje odpověď mi to moc nezdůvodnila :D
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řešilo před lety. S velkým úspěchem.:wuerg:
    Takže,jak praví RT,již brzy se problém začne řešit! Ihned po zavedení korálového útesu!8)
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ***Návrh nesplňuje pravidla pro sekci Zlepšovací návrhy - ZDE - Zamknuto***
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.