Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 9/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem žufánek, 25/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj Dave Lister,tak jak jsi včera psal mám napísat na podporu,já jsem napísal a mužu říct že je to zbytečný někam psát už po 2 mě nepomohli a tvrdí že ty dekorace bych tam měl mít, tak jsem požádal o prověření a nic,fakt krásně pomáhají hráčum,nevím jestli to není v pravidlech že se nesmí psát o podpoře ale už mě to štve, psal jsem hráčům a ty mají vše a kupovali aj před tím jen já mám zasejc smulu.
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123, pokud jsi koupil dekorace při minulém výprodeji, tak už je znovu koupit nemůžeš. Jedná se o dvě kolekce. Ostatní dekorace je možné zakoupit opakovaně nebo jednou, tak jak je uvedeno v oznámení.


    citace z oznámení k akci
    upload_2021-8-27_16-37-5.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dave Lister no právě že nekupoval ale to je jedno, stejně stím nic já nenadělám.
     
  4. kounak

    kounak Pisálek fóra

    Ahoj,kdy už,prosím,spravíte to semenářství,abychom mohli farmu hrát normálně?
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123, určitě se vše vyřeší.

    Ahoj kounak, je to nahlášené k opravě. Kdy bude opraveno v tuto chvíli nevíme. Jediné co pomáhá je nechat nákup v semenářství na později kdy už budeš vědět že ten den na farmu nepůjdeš.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    aha ,děkuji,to mě uklidnilo,měla jsem obavu jestli to není u mne v PC.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evicka435, není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  8. mopletka

    mopletka Pisálek fóra

    Chtěla bych se zeptat na změny, které mám u hry. Odkdy platí, že si mám kupovat vodu??? Taky když posílám dárky, měla jsem 15 a teď jenom 7??? A to jsem možná nepřišla na všechny změny. Mám zakoupeného Premium farmáře. Tak kde je chyba?
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    mopletka, tak ti Prémium vypršelo, proto musíš kupovat vodu a zmizeli ti sousedi
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Mopletko než budeš psát na podporu hry prvně se podívej do kdy ti premium platilo? Premium myslím není navždy když ho koupíš, ale jen na určitou dobu...
    Prima hru přeji...
    Edit: Evička byla rychlejší...
    :D
     
    evoku57 tohle ocenil(a).
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mopletka, vše o prémiu a také jak ho předplatit zjistíš ZDE. Pokud by jsi narazila na problém, neváhej sem napsat.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Zdravím. Mám posledních několik dní problém s přihlašováním do hry přes klienta. Jednou je herní pole neaktivní, jednou se vůbec nezobrazí postraní lišty, jindy se hra nenačte vůbec a teď, ač hra víceméně funguje a nechá mě sklidit a zasadit, nepustí mě do nebe. Ovečky se načtou na 100% a zasukují mi hru. Včera jsem se přihlásila do verze, která se dala hrát, až na 6. pokus. Dnes jich bylo přes 10. Máte někdo stejný problém?
     
  13. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    chci se zeptat když jsem na jedné ploše z bedny dostal festival světla můžu ho přemístit na jinou plochu aniž bych přišel o získání bonusu, děkuji
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,

    činčilka12
    , zkoušel jsem v hrát v klientu a vše se načetlo napoprvé. Doporučil bych odinstalaci nějakým externím programem. Návod jak na to najdeš ZDE. Také na to může mít vliv odezva internetu.


    rastaman19, pokud nyní odstraníš dekoraci z plochy, tak přijdeš o bedny co poskytuje. Odstranit tedy až po vyčerpaní "nabití".


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. kounak

    kounak Pisálek fóra

    Díky
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  16. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Asi je chybne označený "Tropický koktejl" udáva bonus +3 na všetky cintoríny pre iné rastliny, dáva ale +3 na farme a bahame pre iné rastliny na cintoríne nie. Pri desivke je to mätúce.

    Edit: asi by bolo dobré vypustiť: na všetky cintoríny. Je to u viacerých produktov a je to mätúce.
     
    Naposledy upraveno: 29/8/21
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj charlie.b46, rostliny na děsivé ploše jsou zařazeny do kategorie Desive produkty-rastliny. Tropický koktejl působí na kategorii Iné rastliny. Vždy je třeba sledovat na kterou kategorii řemeslný produkt působí. Na děsivé rostliny působí Sérum proti upírom +2, ale stejný účinek a slot má i MJS která navíc působí na všech plochách.

    upload_2021-8-28_18-35-7.png


    kounak, není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  18. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Ahoj,chtěla bych zeptat.Když si zaktivuji mod dovolené co se na farmě stane?Dříve to bylo proti dešti a plevelu,ale nyní nevím.
    Děkuji
     
  19. Scorpius

    Scorpius Obyvatel fóra

    ahoj kytka50,
    po aktivácii ti neklesne ukazovateľ aktivity, tzv. teplomer. To znamená, že neprídeš o priateľov.
    Prihlasovať sa aj hrať môžeš naďalej.
    upload_2021-8-28_21-7-39.png

    Všetko o dovolenkovom móde je TU.

    Prajem peknú hru ...

    PS: Aktuálna séria u Kubíka resp. prihlásení v dennom bonuse sa zresetuje.
     
  20. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Scorpius děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.