Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 3/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Lenka123, 22/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -družstvo-, tento problém je znám. Kdy bude vyřešen však v tuto chvíli nevíme.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  2. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Dave Lister, díky, to jsem ráda, že v tom nejsem sama, než jsem na to přišla, že je to chyba, pořád jsem hledala, co mám zralé a proč to nejde sebrat.
     
    Katule008, malanek70 a drahulína tohle ocenili.
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -družstvo-, někdy pomůže odhlášení a přihlášení do hry, ale je to jen na krátko, pak se znovu objeví. Není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Zdechni_Pičo a malanek70 tohle ocenili.
  4. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Mám to taky už 6 dnů.Je to protivné.Nepomáhá ani nové přihlašování které dělám několikrát denně.Stále se to seká a padá.
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj drahulína, jak jsem již psal je to nahlášeno. Více proto zde na fóru udělat nemůžeme ;).






    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    proč mám uprostřed jakéhokoliv prostoru výstražný vykřičník /hotovo / ???prosím o vysvětlení i omluvu,patří-li dotaz někam jinam,nejsem ani moudrá snad ani hlupák,jenom se v technických věcech moc nevyznám,děkuji,osobně si myslím ,že to bude malá /ehm/technická závada.Moc děkuji
     
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evicka435 jedná se o chybu, která byla nahlášena. V tuto chvíli bohužel nevíme, kdy bude opravena.
     
  8. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, prosím vás jde změnit emailová adresa ve hře děkuji,,mám to takhle matné a nejde to změnit.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 23/3/21
  9. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Hraji z aplikace verze 2.07.
    V poslední době jsem si všiml, že nedochází k adekvátnímu navýšení BZ po "sklizení" sovích hnízd.
    Pro ilustraci:
    Vavřín nominální hodnota 27,00 BZ
    Aktuální hodnota z ostatních platných bonusů 40,16 BZ
    Po 10x Soví hnízdo (100%) 42,19 BZ
    Výsledek z 202 poli 8522 BZ což odpovídá těm 42,19 za pole.
    Jde o platný výpočet, nebo je to chyba aplikace?
    Podle mně by mělo být z každého pole 40,16+27=67,16
    Obdobná situace je samozřejmě u všech pěstovaných plodin.
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,


    smoulinek123, možná nemáš potvrzenou emailovou adresu. Mrkni ZDE. Pokud by se ti nepodařilo prosím obrať se na herní podporu. Děkuji.





    Bokonon, zkoušel jsem u pšenice dvouzrnky. Základní zisk je 53,25 BZ pole 1x1. U mě se přičetlo v pořádku. Také se ví o problému s touto dekorací a je nahlášený. Bonus se ne vždy započte, tak je třeba se odhlásit a znovu přihlásit a dekoraci sebrat znovu. Základní zisk vavřínu z pole 1x1 je 6,75 BZ ne jak píšeš 27. V tom by mohl být rozdíl. Vše se násobí ze základu.

    upload_2021-3-23_17-16-52.png - body
    před sběrem sovího stromku (10%)
    upload_2021-3-23_17-17-23.png


    upload_2021-3-23_17-22-28.png - body
    po sběru sovího stromku
    upload_2021-3-23_17-20-15.png


    základ pole 1x1 s 10x sovím stromem
    [​IMG]



    >>Jak kontaktovat herní podporu<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdechni_Pičo a Dave Lister tohle ocenili.
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  13. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Dave Lister Takže se načte bonus vždy pouze za jedno Soví hnízdo. To ovšem znamená, že když jich mám 10, tak se musím 9x odhlásit a opět přihlásit abych měl bonus ze všech. Zkusil jsem to a skutečně je to tak. To mi ovšem téměř vyprší čas toho prvního bonusu.
    Jsou ještě další dekorace o kterých je známo, že trpí podobnou chybou?
    Abych jejich bratříčky mohl z polí vyhodit a nechat tam pouze jeden exemplář?
    Docela by mi to uvolnilo prostor pro další dekorky, které není kam umístit :)

    PS: S tím základem u vavřínu jsem se mýlil. Těch 27 mnou uváděných se zobrazuje při sázení a nedošlo mi, že to platí pro pole 2x2.
     
    Naposledy upraveno: 23/3/21
    Dave Lister a Zdechni_Pičo tohle ocenili.
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bokonon pokud si zapneš animaci polí, tak by ti měli jít sklidit všichni mazlíci. ;)
     
    Bokonon tohle ocenil(a).
  15. tonys*

    tonys* Pilný autor

    ahoj ,prosím ,poradíte mě ,co mám špatně, za jedno sklizení mě vyskočí 23x ,,počkat,, několikrát poskakujicí ovečky na 100%, a o točících kytičkách to ani nemluvím ,, na stejném PC je i farma dcery a vnuka a jim to nedělá,, děkuji,,
     
  16. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Dob Děkuji za radu, je funkční.
    Měl jsem všechny animace, které šly vypnout vypnuté. Ovšem po jejich zapnutí mi začal přecházet zrak. Nedovedu si představit v tomhle brajglu něco hledat a některé animace se dokonce kroutí jak gigolo v gaybaru. Ale asi se s tím budu muset smířit, nebo si hledat jinou hru.
     
    Naposledy upraveno: 23/3/21
    duna.duna1 tohle ocenil(a).
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tonys* s tímto problémem ti v tuto chvíli na fóru bohužel nedokážeme poradit. Můžeš zkusit požádat o prověření tvého účtu herní podporu.

    zejdy66 o problému víme a řešíme jej. Bohužel to není úplně jednoduché.

    Bokonon je to dočasné řešení, dokud neproběhne oprava. Po ní by měli jít mazlíci sklidit i s vypnutými animacemi. Momentálně stačí, když si animace zapneš vždy jen před sklizní mazlíků a poté je můžeš opět vypnout.
     
    Bokonon a zejdy66 tohle ocenili.
  18. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,chcu sa opítat na stromě moudrosti je zvěřinec a výrobna, když je vezmu jsou kompletní myslím tím 8 místná nebo jen 4 místná a musím je rozšířit děkuji
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123, je potřeba rozšíření. Mají pouze základní počet míst. Stejně jako když je koupíš v obchodě za Floreny.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dave Lister děkuji a já jsem myslel že to bude celí.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.