Určeno k archivaci Všeobecné dotazy 2/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 2/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Také jsem si chtěla postěžovat, že mne to zdržuje, ale jak vidím, už se to řeší a tak si počkáme, až se to vyřeší! Pěkný den a nenecháme si ho kazit nějakou tabulkou!!! Bude lépe! ;););)
     
  2. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Tá tabuľka je fakt otrava.Zmysel by mala len vtedy, ak by sa objavila ako súčet všetkých obratých stonkov v tej,ktorej sekcií- napr - darčeky a pod. Takto je úplne k ničomu a oberanie stopky trvá týždeň. Viem, že je to v riešení,ale nedalo mi nezareagovať.
     
  3. Ahoj LubicaKrakova vše podstatné bylo řečeno buď v tomto vlákně nebo v diskusi k Nebi

    VLÁKNO ZAMYKÁM
     
  4. hadička98

    hadička98 Pisálek fóra

    Chci poděkovat všem, kteří mají zásluhu na odstranění naskakujících tabulek při sklizni magického stonku.
     
    vilm4 a duna.duna1 tohle ocenili.
  5. Ahoj hadička98
    děkujeme, že jsi si našla čas a napsala své poděkování.

    Hezký den
     
    vilm4 a duna.duna1 tohle ocenili.
  6. Miluška

    Miluška Zelenáč fóra

    Nevím, kde se mám zeptat, ale já nemám nikde zvířátka, co se jim dávají dárky, začala jsem akci a nemám dárky komu dát. Dívala jsem se u dcery a ta je tam má všude, hezky čekají na dárky a já nemám nikde žádné a ani nevím, kdo mi může pomoct. Předem děkuji Miluš
     
  7. Ahoj Miluška
    pravděpodobně nemáš zapnuté objevování. Klikni v časomíře na ikonu akce a v levém dolním roku si klikni na zatržítko
    1. krok 2. krok
    [​IMG] [​IMG]

    Hodně štěstí
     
  8. Miluška

    Miluška Zelenáč fóra

    Děkuji moc, bylo to tím, takže jsem to zapnula a už mám zvířátka, ještě jednou díky.............
     
  9. Lízinka2000

    Lízinka2000 Zelenáč fóra

    Ahoj
    ráda bych se zeptala lze li a jak vrátit věc zpátky do inventáře (Sólo slepice apod.)
    Předem děkuji za odpovědi.
     
  10. Ahoj lizinka2000 pro "bourání" předmětů (chlívků, stromů, dekorací) se používá symbol přeškrtnutého červeného kolečka. Tento nástroj najdeš v levé krajní liště pod ikonou "rýč"
    POZOR! Některé předměty - zvláště dekorace mají omezený počet použití a pokud je zbouráš předčasně, zmizí úplně.

    [​IMG]

    Hezkou hru přeji
     
  11. FikatCZ

    FikatCZ Zelenáč fóra

    Jak mám vydělat krejcary?
     
  12. Ahoj FikatCZ
    krejcary lze vydělat prodejem plodin, zvířat, plodů stromů a od 40. levelu též prodejem produktů z řemesel.
    Krejcary také získáš plněním dodávek zákazníkům v družstvu ve městě.
    [​IMG]
    Krejcary si můžeš vytočit na Kole štěstí při denní točení, nebo mohou být součástí odměn za úkoly v družstvu či jako odměna za splnění akčních úkolů.
    Přeji hodně štěstí
     
  13. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Po dnešnej reorganizácii parku som zistila, že pri umiestnení sólo výbehu a snahe umiestniť tam zvieratko, mám k dispozícii len šľachtencov z farmy. Opica, ťava ani panda sa mi v ponuke neobjavujú - a pritom v stodole ich mám. Veľká ohrada a jeden sólo výbeh s pandami dané do parku minule však v parku sú - tie som pri reorganizácii nerušila. Teraz neviem, či som si niečo sama zamedzila alebo je to všeobecná chyba.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  14. Ahoj Milka66
    při rozsáhlejších změnách je vhodné provést vyčištění PC, použij prosím návod "Vše pro bezproblémový chod hry"
    případně vyzkoušej spustit hru v jiném prohlížeči. Pokud by nic z toho nepomohlo, kontaktuj Herní podporu Do formuláře podrobně popiš svůj problém, odpověď dostaneš na e-mail, který sis ke svému hernímu účtu zaregistrovala
    Přeji hodně štěstí
     
    doben a Milka66 tohle ocenili.
  15. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Keďže PC som už medzitým čistila a opísaný stav sa nezmenil, tak ma napadlo presunúť jeden sólo výbeh na Ostrov pokladov (týmto sa tak trošku chválim, že som sa už dostala tak ďaleko;)) a tam sa v ponuke objavili zas len vyšľachtené zvieratká z Baha. Je to nejaká nenápadná zmena alebo to po otvorení Ostrova takto funguje bežne? Každopádne som rada, že nemusím ľudí na podpore s týmto zdržovať :D.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  16. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Zdravím ,
    nevím, zda šlo šlechtěné zvíře z Bahamaramy dříve umístit do sólo výběhu v parku , jak píše Milka66 , osobně se domnívám, že ano ,
    nicméně nyní tato možnost opravdu není.
    Do sólo výběhu umístěného na farmě se nabízejí pouze šlechtěná zvířátka z farmy,
    šlechtěná panda , opice a velbloud je pouze v nabídce na Bahamaramě a Ostrově pokladů.

    Pravděpodobně tedy došlo ke změně , tak jak nyní zjistila i Milka66 ,
    která zde na fóru , pokud jsem dobře hledala, ještě není nikde uvedená .
     
    Naposledy upraveno: 2/3/16
    Milka66 tohle ocenil(a).
  17. Ahoj MIlka66 a lacrima
    pokud už nelze umístit BAHA šlechtěnce do sólo výběhu v Parku, muselo dojít ke změně, nechám prověřit, Jsem si na 99,99% jistá, že šlechtěnci pandy do sólo výběhu v Parku dát šly - sama jsem je tam měla umístěné.
    EDIT: od včerejšího dne - tj.: 2.3.2016 - budou sólo výběhy a výběhy pro stáda umístěné na BAHA; deštném pralese i Ostrově pokladů dávat TBZ
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/3/16
    Milka66 a lacrima tohle ocenili.
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Dotaz:
    Dosud v Logu událostí (dole nad spodní lištou) byly události řazeny od nejnovější (nahoře) k nejstarší (dole). - Proč došlo ke změně řazení, kdy nahoře zůstává nejstarší událost a nové události se zobrazují dole?

    Poznámka: Je to nepraktické - stav před změnou pomáhal indikovat po přechodu mezi plochami např. aktivaci/neaktivaci mazlíků (sovích hnízd).
     
  19. Ahoj jan.svatek
    prosím o strpení, dala jsem prověřit.
    Děkuji
    ********
    EDIT: tebou zmíněný problém je nahlášen, čekáme na vyjádření
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/3/16
    jan.svatek tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.