Určeno k archivaci Technické dotazy Březen 2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem schummi1, 28/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22, také by se mi to zamlouvalo. Chyba je předána k opravě. Zatím nic jiného než překrýt časomírou proti oslepnutí nepomůže 8)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  3. babi49

    babi49 Pilný autor

    Dobré ráno, v řemeslnické čtvrti se mi po klepnutí na výrobu základní směsi všechno ztratí, trvá to již nějakou dobu, co s tím?

    Po přečtení předchozích rad už vím jak na to díky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/3/21
  4. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    babi49, poprosím tě abys příště nepsala druhý příspěvek, ale použila tlačítko upravit.
     
  5. nemessis50

    nemessis50 Zelenáč fóra

    Dave Lister děkuji moc, ale nakonec pomohlo znovu stáhnout klienta. Už farmařím bez problémů.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    nemessis50, to jsem moc rád, že se podařilo. Není zač ;)
     
  7. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Přeji pohodový nedělní den mám spíše prosbu na Baha -výrobny neukazuje se dudlík a když rozkliknu arboretum i zvěřinec chybí mě nyní možnost zjistit jaké přesně stromy tam mám najedu myší na jabloň a nic se neobjeví šlo by časem opět info tabulky. Jak bylo dříve děkuji Janča

    Opraveno a bezva děkuji za radu a odpověď
    Vyzkoušela jsem a ve zvěřinci se ukázalo pouze u zebry: Vyrobeno, doba výroby, od levelu, kategorie, a velikost položky ale u jiných ve stejném se nic i přes zapnutí neobjeví. Zkusila jsem zatím jen 1 zvěřinec a v arboretech se neukazuje též.
    U ostatních ještě zjistím. Tak v ostatních se tabulka neukazuje vůbec. Na co se tu ptám jsem se odpovědi nedočkala.
     
    Naposledy upraveno: 18/3/21
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Janka79, chybějící info o ukončení výroby ve velkokapacitních budovách je známo a je předáno k vyřešení. Když najedeš myší na arboretum, tak se ukáže jaké stromy v něm jsou i čas který zbývá do konce. Při kliknutí na arboretum a zvolení úprav se objeví co v něm je umístěno. Stejně to funguje i u výroben a zvěřinců.

    V nastavení je potřeba vypnout a uložit "zobrazit infobox při kliknutí"

    upload_2021-3-14_16-24-37.png



    upload_2021-3-14_16-18-18.png
    upload_2021-3-14_16-19-42.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. Michal303

    Michal303 Pisálek fóra

    Na měsíční pláni nelze v kombajnu (secí pomocník) dát hnojit super a ultra hnojivem. Při kliknutí na pole toto lze udělat manuálně,.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    pro Michal303
    Je to nepříjemné (děje se tak mimochodem i na Mýtině), ale existuje jednoduché řešení.
    Stačí přeskočit třeba na Hlavní louku, zde přejít v pomocníkovi na Setí a následně přejít na Měsíční pole (nebo na Mýtinu) a můžeš jednoduše pomocí pomocníka na setí hnojit SH, UH apod.
     
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Michal303 tato chyba nastane v případě, že přecházíš z akční plochy na jinou plochu. Jak píše jan.svatek, stačí přejít na kteroukoliv jinou plochu a poté se již secí stroj zobrazí správně.
     
  12. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Ahoj, mám dotaz:
    Tak jsem "chtěla utratit" nějakou korunu na paysafecard. Ale když jsem na to klikla, že to zaplatím, vyjela mi tabulka o Oznámení o souboru cookie. To jse mi snad při používání paysef neukazovalo.
    Je to v pořádku, nebo to je nějaký šotek? Ono v dnešní době není radno na cokoli klikat, opatrnosti nikdy není dost.
    Děkuji.


    Opravdu dnes perlím. Omlouvám se, dotaz patrí do sekce Dotazy k bance, platbám.... . ale i tak mi snad nějaká dobrá duše odpoví. ;)
     
    Naposledy upraveno: 19/3/21
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Madulka_cz, skutečně je potřeba potvrdit oznámení o cookie. Jen není nutné povolovat vše. Dole klikni na nastavení a pak vypnout pokud není Soubory cookie pro zvýšení výkonu a potvrdit volbu.


    [​IMG]

    [​IMG]


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Madulka_cz tohle ocenil(a).
  14. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Dave Lister - děkuji, uvažovala jsem o tom a ruka mi parádně svrběla, abych to udělala, ale raději jsem počkala na odpověď. Takže děkuji a přeji pěknou hru i víkend. :);)
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Madulka_cz, není zač ;). Také přeji hezký víkend :).



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.