Určeno k archivaci 7/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem kocourek5, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    Lenka ďakujem. Ale loďou sa dostanem na ostrov Bahamarama, kde už som dávno. A všade mám zámky: ,,dole" prístav aj na tom druhom ostrove kde je stroskotaná loď :(... A dážďový prales nikde :(
     
  2. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    skalara.v a Matinnka tohle ocenili.
  3. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Matinnka: Ahoj. Vše je popsáno ve FAQ a je třeba si ho přečíst... už ti to zde radilo několik moderátorů.... je to možná rychlejší než neustále dokola pokládat na vše dotazy ,-) Ale ať je pro tebe tento post přínosný.... ZDE je odkaz na vše ohledně Baha a přikládám screen na vstup do pralesa... podívej se na místo, kde jsem udělal červený kroužek ,-)
    [​IMG]
     
    skalara.v a Matinnka tohle ocenili.
  4. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    ďakujem casey27. Veľmi si mi pomohol... Takýto obrazok som nikde nenašla :(. A myslela som si že mám chybu na účte
     
  5. ttammi

    ttammi Zelenáč fóra

    Prosím poraďte mi - od včerejšího dne mi nefunguje mlýn na mletí většího množství krmiva nelze nastavit není čím takže melu po 1 kuse, To samé na trhu - přece nebudu prodávat např. mrkev po 1 kuse, Takto mi to funguje od včerejška na všech farmách - nevíte kde je problém? Děkuji za odpověď
     
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.