Určeno k archivaci 7/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem kocourek5, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj kamzyik
    TGC je Top Gamer´s club - přesný popis (klikni)-> TGC
    Přeji hodně štěstí
     
  2. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Ahoj,prosím mohl by mi někdo napsat kolik je neonovych chlívků ve hře děkuji Moc děkuji,takže jich je dohromady devět?nepočítám ty 2x,teda počítám,ale jen jednou:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 25/4/16
  3. Tanagorin

    Tanagorin Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mituli :)
    V Akcií sa nachádza dokopy 6, ale to je 2x Konská staj, 2x Moriakov domček, 2x Prasačí chliev. Všetko nájdeš TU a čo sa týka ostatných chlievov, je ich 9 -> FAQ Chlievy
     
    Naposledy upraveno: 25/4/16
  4. oonssator

    oonssator Zelenáč fóra

    Ahoj mám dotaz ohledně magického stonku. Lze řádky srovnat podle doby zrání? Díky za odpověď
     
  5. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Ahoj, dosáhla jsem 4. stupně, ale mrkvovo-jablečná směs v obchodě chybí, jsou tam jen recepty do 3. stupně. Je někde nějaká chyba u mně?
     
  6. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky Coruska ,
    pokud jsi dosáhla 4. stupně v marmeládovně právě nyní , tak nejprve aktualizuj hru - tlačítko F5
    a nebo se odhlas a nanovo přihlas do hry .
    Systém zaznamená, že jsi právě postoupila v řemesle a recept se ti v obchodě objeví.
     
  7. Hanibal

    Hanibal Pisálek fóra

    Som na marmeládovni 4 lvl. a kedže mi chýba čokoládový sirup chcel som si ho kúpiť za floreny ale ja ho nemám v obchode prečo ved by mal byť v 1 lvl.? Ako ho môžem získať?
     
  8. Ahoj oonssator
    řádky na Magickém stonku seřadil podle časů lze. Slouží k tomu tyto šipky:
    [​IMG]
    Jejich pomocí můžeš posouvat řádek vždy o jednu pozici nahoru či dolů. Řadil řádky ale jde pouze v rámci kategorie. Tedy seřadíš si podle časů řádky v kategorii "postupové", "předmětové" "rostlinné" a pod. Výhodnější je, vytřídit si řádky, které sklízíš pravidelně do kategorie "oblíbené" což je tato:
    [​IMG] aby sis vytřídila řádky, které chceš sklízet pravidelně stačí u každého jednotlivého řádku kliknout na toto zatržítko: [​IMG] Tím ti vznikne skupina řádků (stačí jen při sklizni kliknout na kategorii označenou oním velkým zeleneným "zatžítkem") které budeš moci sklízet aniž by se sklidily ostatní řádky. To platí jak u ručního sklízení tak - a to hlavně - při sklízení nebe pomocníkem
     
    sisinka tohle ocenil(a).
  9. Ahoj Hanibal
    recept na čokoládový sirup koupit ve Farmářském obchodě nelze, recept se dal získat v akci "Maďarsko" a "Mezinárodní den žen" Tento řemeslnický výrobek se dá koupit na trhu.
    Popis produktu: (klikni)-> Čokoládový sirup
    Přeji hezkou hru
     
  10. Pig_boy

    Pig_boy Rádoby autor

    PEZT dal jsem 3 kudrnky a naháčka :( a dostal jsem jak jsem psal takže mi to přijde dost nefér

     
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Pig_boy,

    u šlechtění je postup zaručen pouze tehdy, když dáš všechny 4 zvířata stejné, mixuješ jen na vlastní nebezpečí a vypdnout ti z tohoto šlechtění může opravdu naprosto cokoliv.
     
    0tinka1, mituli a lacrima tohle ocenili.
  12. maky9

    maky9 Pisálek fóra

    Ahoj, hledala jsem odpověď na můj dotaz, ale nenašla jsem mezi dotazy, ani na FAQ. Pokud tu někde na fóru je, omlouvám se . Chci se zeptat na prodej na trhu. Chci prodat hnůj, ale mohu za max. cenu 8,16 . Pokud zadám vyšší cenu, nejde to, cena mi automaticky naskočí na 8,16. Díky za odpověď.
     
  13. Ahoj maky9
    cena na trhu - tedy výše ceny položky - závisí na tom, jaký je o položku (hnůj) zájem a jak jde na odbyt. Takže u každé položky je automaticky hlídaná maximální možná cena k prodeji. Ty, jako hráč, můžeš aktivovat na Stromě moudrosti runu "Tržní víla". Tato runa ti umožní nabídnout položku až o 75% dráž.
    [​IMG]

    Popis: Strom moudrosti - seznam run
     
  14. maky9

    maky9 Pisálek fóra

    Díky za odpověď, tržní vílu mám aktivovanou. Dnes poptávka moc není, ale zítra u děsivky bude, tak je mi líto prodat tak moc levně. No, ale když to nejde, tak nic.
     
  15. modrýměsíc

    modrýměsíc Rádoby autor

    prosím, kde můžu koupit tiky masku?
     
  16. matousek08

    matousek08 Perspektivní autor

    zdravim. kde se da sehnat lisja, krome vymeny pri OaD? diky
     
  17. Ahoj matousek08
    liščí nora (lisja?) je "chlívek" z Podivuhodných stájí. Zvíře - lišku . můžeš koupit na trhu > záložka "zvířata"
    Přeji hezkou hru
     
  18. Hanibal

    Hanibal Pisálek fóra

    Mám aktivovaný kombajn, no ked chcem s ním dať na plochu niektoré napr. stromy jedľa tak ich tam nemám ale ked chcem sadiť ručne tak ich tam mám a to aj niektoré rastliny. Čo ked sa mi to stane v akcii, že budem môct sadiť len ručne, tak načo si potom aktivujem kombajn ked mi nefunguje tak ako má?Dakujem za odpoved.
     
    0tinka1 tohle ocenil(a).
  19. Ahoj Hanibal
    píšeš, že máš aktivovaný kombajn - na umisťování objektů (stromy, chlívky, dekorace) je třeba mít aktivovaného stavitele, pro setí zase secí stroj.
    Nepíšeš, zda jsi použil kupon ( obsahuje všechny pomocníky, včetně pomocníka na Magickém stonku) nebo zda jsi nakoupil všechny pomocníky v akci "Sleva na pomocníky"
    Prosím zkontroluj, co a jaké pomocníky vlastně máš aktivované. U každého aktivního pomocníka je "zatržítko" a čas doby využítí. Jestliže pomocník aktvní není zatržítko u něj nebude
    [​IMG] .
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.