Uplakánci (4.2. - 10.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky , hlásím h o t o v o [​IMG]
    akce pohodová , ani jsem se nenadřela , čas mezi úklidem tulidomků jsem strávila v kině nebo na trhu a pár florenků i krejcárků vydělala.
    Spokojenost a čas na

    [​IMG]
    dejte si se mnou a přeji ať se vám v akci daří
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na splnění celé akce mně chybí 11 dudlíků.Nechtělo se mně čekat na případnej BB,protože jdu stejně o víkendu do práce!:oops:
     
  3. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    Ahoj, taky jsem nakonec nečekala na BB a akci spnila, bylo to hned, jediné co mě trošku zdrželo byly nunynky.
    [​IMG]
     
  4. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Jsem s akcí spokojená, asi je pro tyhle levly jako já... Můžu šlechtit, můžu kupovat, prodávat jak zvěř, šlechtěné, tak i krmivo... něco získám, něco ztratím.. ale je fakt, že nepropočítávám kolik SK prošustruju, nebo dostanu, jdu na to poněkud živelně (proto taky obdivuju hráče, kteří to mají spočítané!)... nestresuju kvůli vypadávátkům... je to takový oddech...
    Hagerr: Žabku a ježka máš u mně až bude OaD :)
    Kaolín: dudlajzy asi poslat nejdou, že? nebo jo?
     
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte 5/5 neplním, lišku nechci. Kdo bude chtít vyměním za žabku, pokud to někdy půjdexD:cry:xDPočkám naBB, aby bylo, a dodělám nějaké ovečky a bude to!
     
  6. -tajnicka123-

    -tajnicka123- Zelenáč fóra

    Akcia hotová. Tento týždeň už druhá. Ešte aj dudlíky mi zostanú. Škoda, že ich nemôžem darovať.
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    tydýtková Melou se mně ve mlejně!:) Včera jsem začal trochu pozdějc,tak ještě musím skoro 2 hodiny počkat,na poslední kousky.
     
  8. -tajnicka123-

    -tajnicka123- Zelenáč fóra

    Rada by som Ti tých mojich 35 dala. Škoda, že to nejde.
     
  9. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Ještě namlít 20 dudlíků a je hotovo:) Akce pohodička, i když jsem byla v práci. Jen škoda, že kaučukovník a dudlíky zmizí z farmy. Docela se mi líbily a dudlíky by třeba bylo možno využít při BB jako parfém;)
     
  10. *dareba1

    *dareba1 Rádoby autor

    Akce hotová a moc se i líbila.Večer jsem šlechtila,na noc jsem dala mlít dudlíky a ráno jsem to dodělala.Akce byla SUPER!!! :)
     
  11. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    ahoj farmari, koukam, kolik z Vas uz finisuje, vsem gratulka ;) ja nakonec splnila prvni ukol, ted mi zraji kaucukovniky - abych pak namlela dudaky a pripadne se nestresovala, jestli stihnu :) Se zbytkem pockam, jestli nebude ten BB - vyhlizim ho snad kazdou hodinu :-D
     
  12. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Hledala jsem dekorku 2x2 a vzpomněla jsem si, že Kaolín včera dával tip - jo, je to tak - v obchodě jde koupit za 3500,- pes, a je tam i levnější malý islandský vulkán, za 2500,-
    Takže kdo taky hledáte... no ale horší je to s těma 1/2 dekorkama, to jedině sobové a slepičkové za 10fl
     
  13. m2707

    m2707 Znalec fóra

    tydýtková- já aŤ hledám v obchodě jak hledám, tak vulkán nemohu najít. Pod čím je? Přitom jsem ho kdysi kupovala a teď nikde není.

    Už ho mám a jdu lovit někde 1/2. Tak jsem vylovila dvě dekorky-každá dávala 500BZ a 2 nádrže na vodu a stonek je už aktivovaný.:D
     
    Naposledy upraveno: 5/2/15
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    holky farmářky, jestli nechcete dávat floreny za dekorky 1x2, tak jedině při děsivce napěstovat bubukytky a koupit mumifikovaného medvěda nebo děsivého pštrosa...držím palce
     
  15. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    Ahoj tak akce taky hotová bez stresu, na pohodu,akorát jako hlavní výhra lišky mě moc nepotěšila.
     
    njklmn, Hrnkajda a lacrima tohle ocenili.
  16. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Moje nejrychleji dokončená akce,moc pěkná :D
     
  17. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    ahojky akce pohodová, fajn zpestření, ještě melu poslední dudlíky, stonek aktivován...jen lišky jdou do lišty...mám je 5x a další dvoje teď přibudou:oops:... raději bych jiné zvíře...ale darovanému koni na zuby nekoukej;), třeba je někdo ze sousedů bude chtít.
    a dekorku 1x2 jsem tam dala santova pomocníka, posílalo se to jako dárky, mám jich plno
     
  18. Pavca42

    Pavca42 Perspektivní autor

    když hledáte dekorku 2x1 do stonku tak jako dárek si nechte poslat ,, plážový klub ,,
    a nemusíte nic kupovat.
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Pavca42,

    plážový klub nejde do stonku použít.
     
    Hrnkajda, AsDYxC a Allarisse tohle ocenili.
  20. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Tak i já mám hotovo, 5/5 budu dělat až o víkendu a to jen pokud bude BB. :music: S dekorkama problém nemám, vždy se nějaká najde.
    Táákže - "pojď hnědá oveško, zavedu tě do stodůlky, tam ti bude teploučko.." :pxD

    [​IMG]

    EDIT: Juchů, bude BabyBoom! :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 5/2/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.