Uplakánci (4.2. - 10.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Tak nějaké úkoly hotovy, na zbytek čekám na BB. Jinak mi od včerejška taky blbne farma - nejde se překlikávat mezi loukami a i když chci dodávat do úkolů, tak mi to "zamrzne".PC vyčištěno a stejně to dělá neplechu
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  2. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Dobré ráno,tak to čo som chcela mám hotovo. Akcička pohodová, piatu úlohu som neplnila, líšky mám- tak načo. Tým pádom som nič nestratila, len získala. Keďže modíci doteraz dávajú prepočty potrebných vecí do akcií - a dúfam, že si tento dobrý zvyk zachovajú - nie je problém dopredu si premyslieť do čoho ísť a do čoho nie. Šetrí to čas aj peniaze. Ďakujem im za to.:)
     
  3. Maauu

    Maauu Pisálek fóra

    Tak počkám na 5 dudlíků a akce do 4.úkolu bude splněna. S posledním si to ještě rozmyslím, lištičky mě moc nelákají, ale kdo ví...
     
    Hrnkajda, njklmn a lacrima tohle ocenili.
  4. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    tak akce nadmiru pohodova mam hotovo lisky jsem nepotrebovala mam jich dost ale treba se budou nekomu hodit pri akci na kterou uz netrpelive vsichni cekame
     
    Hrnkajda, Murko24 a lacrima tohle ocenili.
  5. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj :)
    Tak mi to nedalo a potřebných 31 mláďátek jsem vyšlechtila :D vlastní SK neubylo, v odměnách bylo navráceno ;)
    Stonek již vyprodukoval první hnědou ovečku ;)
    A pokud nebude BB ještě zvážím zda akci dokončím nebo ne ;)

    Pěkný den Andulííí
     
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dobré dopoledne . Když člověk nemusí vstávat ráno po 6 dělat vnoučatům snídani , nahražovat budíka a protože jsou doma a nachlazená a je zproštěn funkce svačinářky, osobního řidiče a tělesné stráže po cestě do školy , to se krásně vyspí a farmaření jde hned o něco lépe.:)
    Medvědy a veverky už jsem vyměnila , na jednu plochu dala kočky a myšky ,snad mi farmu nepřevrátí vzhůru nohama...xD
    Spadne myška do sudu s vínem a prosí kočku: Kočko vytáhni mě, až mě vytáhneš, můžeš mě hned sníst.Kočka ji vytáhne a myš uteče: Přece bys nevěřila starý opilý myši.

    Na další plochu jsem pleskla kohouty, pštrosy (snad se mi nespárují) a v neposlední řadě včelky...
    Kohout přikutálel na dvůr pštrosí vejce a říká : Ne že bych Vás chtěl nějak buzerovat, ale podívejte se co umí v cizině…

    Obr chlívky a obr stromy jsou také na ploše, a v klídku si doplním zásoby zvířat a SH, zuzina a ultra. Tak takhle se mi to líbí...Kino také jede, co víc chtít.
    Dudle hotové, pustím se do plnění úkolu a pak flákárna, nutně už ji potřebuji. Po náročných dnech, kdy funguji ve všech hore vyjmenovaných funkcích, pak většinou v pátek večer vypadám podobně jako....Tati, proč na nás ta gorila za sklem tak hnusně čumí?! "Pssst! Tiše synku! - Jsme teprve u pokladny!"
     
  7. mousicka

    mousicka Guest

    njklmn, Hrnkajda a lacrima tohle ocenili.
  8. mituli

    mituli Polobůh fóra

    akce mi pripada jako placnuti do vody,sice proti ni nic nemam,budu ji plnit ,ale nenatchne ani neurazi
     
  9. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Akce je zajímavá,jen kdyby namísto lišek (mám jich jen 11) byla nějaká růžovka
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pro ty co nemaj potřebnou dekorku 2x1,na obsazení řádku ve stonku, je tu ještě jedna možnost , jak ji získat! A to splněním komiksu v družstvu ve městě! Hlavní výhra je tam písečnej hrad! Akorát podotýkám,že se to třeba nemusí podařit hned napoprvé!!:music:
    Tak vzhuru na Komiks a jeho "úžasný" odměny!:D
     
  11. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Akce je pohodová, celou ji neudělám, ale nevadí, budou jiný, tady je stále co dělat;):)
     
  12. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    mousicka: omlouvám se že reaguji, ale čištění opravdu nepomůže... já i PC jsme čistí jak slovo Boží ,-) Začalo to včera cca od 13:30 nešlo se přihlásit (takže děsivka neklapla dle plánu) a trvalo to asi hodinu. Přisuzoval jsem to opravnému skriptu. Nejednalo se pouze o mě, ale tyhle problémy mělo více hráčů. Když jsem si přečetl poslední reakci v tech dotazech- problém s přihlášením, tak jsem nějak ztratil chuť ptát se v tomhle vláknu.. hlavně když bylo doporučeno něco jiného ,-) Pak to jelo zase jak raketa, následoval další výpadek večer zase asi na hoďku a několikrát i drobnější ( problém s načítáním ploch, KŠ, řemesl. čtvrti...). To stejné dělá i dnes.... chvilkové (minuta-dvě) zamrznutí a následně normální funkčnost. Problém bude opravdu na straně provozovatele .... zřejmě nám servery nějak nestíhají? viz problémy v poslední době. Takže asi nezbyde nic jiného než počkat až se to vzpamatuje a nebo bude problém globální a většího rázu - pak se bude "řešit".
    K akci: melu dudlíky, šlechtění nechám na víkend a pojedu jen ty úkoly co jsem popsal v debatě o všem nemožném ,-D

    EDIT: omluva... napsal jsem čištění, ale samozřejmě jsem tím myslel komplexní údržbu PC... aktuální FP, vymazání veškěrých sušenek a podobných ptákovin ,-) Dále proměřění připojení, kontrolu volné operační, kontrolu zatížení procesoru a co já ještě vím. Ano většinou se stane, že po nové verzi FP to chvilku trvá než se vyladí, padá zásuvný modul a pod. Což bylo nedávno a poslední dny už to chodilo ok... pokud se nepletu? Ale i tak díky za reakci... necháme to koňovi a ono to nějak dopadne ,-)
     
    Naposledy upraveno: 5/2/15
  13. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    maja.rada
    já bych místo lišek mám jich 19 bral kiwi ty mám jenom jedny
     
  14. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Já mám hotové čtyři úkoly a stříbrný v pátém, ale jestli ho dodělám zatím nevím :). I když lišky mám, není to špatná odměna, tak ještě zvážím, zda došlechtím zbytek černých oveček ;), to se ještě uvidí. Řádeček na stonku už jede xD.
     
  15. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Já jsem uplakánky dodělala.Nebudu čekat na BB.Jen mě překvapilo že spousta dekorací co mám v liště tam nejde usadit.
     
    makaronetone, Hrnkajda a pajaable tohle ocenili.
  16. mousicka

    mousicka Guest

    Pár úloh už mám urobených, stojím a čakám na dudlíky-melú sa.....či vyrábajú :music:
    Akciu robím len zo zvyku, keďže líšiek mám už kopec, veď čo by som na farme inak robila ;)
    Ktorí ste sa pustili do akcie držím palce, čo už máte hotovo tak blahoželám.

    Casey, ja nepísala vyčistiť, ale skontrolovať verziu fp, väčšinou keď je aktualizovaný, vtedy robí trošku šarapatu a potom ako píšeš- treba počkať, kým sa rozhýbe :)

    Peknú hru
     
  17. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Díky dostatečné zásobě základních oveček a prasátek jsem v klídku stihla včera našlechtit, splnit první úkol a sklidit kaučukovníky, přes noc se umlely dudlíky a ráno jsem už jen doházela vše do úkolů. Na BB jsem nečekala, pokud o víkendu bude, tak možná ještě něco pošlechtím. Ale spíš si to zbylé SK pošetřím, až bude zase potřebné do krátkodobého úkolu.
    Zdar všem co ještě nemají hotovo.
    :);):)
     
  18. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Zdravím dudláčci,
    Tak mně to nedalo a prostě jsem musela udělat pár úkolů i bez BB. xD
    Ještě pár vlňáčků a budu mít i stonek. SK co jsem do toho dala se mi pomalu vrací, takže si nestěžuji, akci můžu dát i bez BB. Ale je pravda, že s BB by to bylo mnohem lepšejší. Možná se ho o víkendu dočkáme, není na škodu si nahrabat pár krejcárků.. :p

    Ještě nevím, jestli budu dělat poslední úkol na lištičky - mám jich už dost. Ale tak co, až bude OaD, tak je můžu nabídnout a třeba by někdo lištičku potom chtěl.:p
    Všem co akci už mají hotovou gratuluji a ti, co ještě ne - buď čekají na babyboom, nebo šlechtí (..apod.) - tak přeji hodně štěstí s dokončením:inlove:
     
  19. Jasmina

    Jasmina Pisálek fóra

    Akcia splnená,len by som uvítala nejaké iné zvery ako líšky...aspoň jeden vták kiwi...to by sa ľudia snažili splniť všetko...
     
  20. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Mě by klidně stačili žabky, vlka nebo ježek. Nějak se mi pořád vyhýbají :sleepy:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.