Uplakánci (4.2. - 10.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ablika

    ablika Pisálek fóra

    prvýkrát akcia dokončená len za jeden večer.. čakala som akurát na cumlíky a dnes som akciu ukončila :) spokojnosť..
     
  2. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Já už čekám na poslední černou ovci a jehně,a mám to také hotovo, jen jsem ještě nepochopila , co mohu na stonek dát. Obsadit ho nákupem dekorek z obchodu?Poradí někdo?
    Díky Viky007
     
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Viky007 ono ti to nabídne dekorky z bedny... já tam mám tohle [​IMG]
     
  4. reno122

    reno122 Pisálek fóra

    Viky007,všetko čo máš v lište ked klikneš na obláčik v stonku,to ti ukáže samo,napr..aj nádrž na vodu.Nemusíš nič kupovať.
     
    Hrnkajda a lacrima tohle ocenili.
  5. sisina68

    sisina68 Zelenáč fóra

    Ahoj, nevíte někdo odkud se vysazují kaučukovníky. V nabídce stromů je nemám a první úkol jsem už splnila. Díky
     
    1robinsonka1 tohle ocenil(a).
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    sisina68 jsou v inventáři mezi stromy, hledej mezi hrušní a třešní - určitě tam jsou
     
  7. zdenka.59

    zdenka.59 Pisálek fóra

    neví někdo co mám dát do nebe za dekorace 1 x2 když se mi nenabízí žádná i když je mám plážový klub tam nejde
     
    1robinsonka1 tohle ocenil(a).
  8. sisina68

    sisina68 Zelenáč fóra

    Díky, už jsem to našla:)
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  9. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj zdenka.59, dekorácia plážový klub do stonky určite nejde.
    Skús sa pozrieť, či nemáš nejakú inú dekoráciu v parku alebo na ostrove pokladov tejto veľkosti. Ak nie, tak v obchode sa dajú zakúpiť od 10FL., alebo si počkať na ďalšiu Desivú noc a zakúpiť si dekorky za strašidelné rastlinky.
    Peknú hru prajem
     
  10. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Mrzí mě,že nezůstává gumovník ve hře.Je moc hezký a na baha by mu to slušelo.Ale to by se dalo říct o spoustě jiných akčních rostlin a stromů.Užili jsme si ho i tak.Díky.
     
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hotovo akorát jsem musel koupit dekorku 2x2 psa už jsem nic neměl, příjemná zhruba 2 hod. akce (nepočítám noční mletí)tak zase příště papu
     
  12. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    huraaa, tak BB bude, takze uz ted muzu rict, ze akci udelam zitra vecer :) Jinak se musim pridat k tem, kterym se kaucukovnik libi, je to povedeny stromecek, ale kdo vi, treba se objevi pozdeji nekde jako odmena, nebo v tajemnickach... Ikdyz uz to neni kam davat :)
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tak mi chybí sedm čuníčků ke stonku [​IMG] , ale počkám tedy na BB .... poslední úkol taky nebudu dělat ... lišek mám hodně xD
     
  14. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Dekorky 2x2 kupuji semtam u piráta v zátoce ( tak nějak do foroty). 2x1 to je horší. Mohli by uvolnit plážový klub do stonku, takhle není téměř k ničemu (že to neudělají, je vcelku jasné). V totálním výprodeji leda nakoupit sobi a slepice do foroty ;)( ale mám dojem, že do stonku nešly všechny, nebo jo ?).
    Akci teprve začínám, není kam se honit.
    Těším se na BB na ty krásné přeskoky, co zase budou xD ( jakože z ovce na hnědou a tak ;))
    Lišek mám 6 kousků, to mi taky bude myslím stačit, takže pojedu jen po stonek.
     
  15. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    BB bude, ale o chameleonech ke šlechtění ani zmínka, děkuji za radu pro dekorky na stonek, ale to, co mám v parku mi ten stonek odmítnul. No snad se to nějak podaří, ani ten sop. vulkán z parku tam nechce.
     
    Hrnkajda, evainfo a lacrima tohle ocenili.
  16. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    Ahoj za akci dávám palec nahoru,jinak také jsem měla problémy se stonkem a můžu doporučit dvě dekorky 2x1 kdo nechce kupovat je to vánoční roznáška a Kubík kučeravý.Jinak k tomu kdo ještě plní příjemnou hru .
     
  17. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Viky007 - že je musíš mít zbourané - tedy v liště asi víš ;)
     
    njklmn, Hrnkajda a lacrima tohle ocenili.
  18. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Dík za rady, dostala jsem na stonek vulkán a londýnskou stráž. Nějak to už ten jeden sesmolím.
     
  19. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Viky007 - nesmíš se vzdávat, stonek je potvora, mě taky při vkládání vybrané dekorace vždycky tvrdí, že nemám dost zboží. Tak to zkusím opakovat, napodruhé, max. napotřetí ji vezme :)
    Jinak jsem ráda, že jsem počkala se šlechtěním, BB fakt bude, i když jsem si říkala, že při požadavku prvního a druhého šlechtěnce je skoro zbytečný. No neva, zvířat na šlechtění je dost a dost...
     
  20. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Ahojky, vidím že je to inspirující, taky se přidám - já mám na stonku: Povzbuzující fanoušek
    1x1(v zátoce ve slevě), Alfréd lahůdkář 2x1(z ukončeného úkolu Mistr Luděk), Pár sobů 2x1(totální výprodej), Květinové aranžmá 1x1 (ani nevím, kde jsem vzala, možná nějaký milý soused poslal-děkuji) a Sopku 2x2 za 2500kr.
    Na většině 1x1 v nebi mám ale vodní nádrže, a podle potřeby je využívám. Jo a dva Ringo Krále... (ti jsou taky za "odměnu" :)
    Ty kravičky 1x1, které tam má čarodějka007 - není to taky dárek, který jde posílat?
    Příště si na 1x2 budu pěstovat v Děsivce, to je dobrej tip
     
    Naposledy upraveno: 5/2/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.