Zpětná vazba Unity - zpětná vazba

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tlapka99

    tlapka99 Zelenáč fóra

    Mám podobné zkušenosti Unity sice funguje, ale je to hrozně pomalé, symboly pro sklízení jsou někde jinde, takže nejde sklízet dvouklikem.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Konečně jsem se dnes podívala na Unity, berušku v Renzovi nemám, tak jsem hodně rychle utíkala zpět ;)
     
    matlafous123, anvan a evainfo tohle ocenili.
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) taky si skočím každý den na chvilku do Unity a koukám na čas, jestli se to lepší. Tak načtení na Unity včera 3 min/dnes 2,5 min, pak načtení stránky s novinkami včera 2,5 min/dnes 2 min. No stále to mrzne s tabulkou (stránka neodpovídá) včera po 2,5 min/dnes už po 3 min - hurá xD a zůstává to seklé včera 1,5 min/dnes jen 0,7 min. Prostě to pravidelně mrzne, ať jdu na jinou plochu, na trh, na forum, nebo zůstávám stále na jedné ploše - takový pravidelný pulz :sleepy: ranní sklizeň všech ploch s mazlíky je neuskutečnitelná, když sovičky mají jen 10 minut na bonusy. Tak snad to do toho měsíce pošlape, ale moc tomu nevěřím a zatím nebudou žádné reál nákupy :p ani jsem nemohla sklidit získanou sojku z TCH, místo ní se točila kytka, tak rychle pryč xD


     
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Před chvílí jsem přepla mýtinu na unity a obr stromy jsou bez ponožek,místo sojek hvězdičky jako včera tak raději zpět.
     
    anvan a evainfo tohle ocenili.
  5. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    první práce ... konbajn - nemohu sázet ... šup zpět
     
    anvan a evainfo tohle ocenili.
  6. -Maartinkaa-

    -Maartinkaa- Zelenáč fóra

    Mám ntb a u mě bohužel šíleně pomalé. Pomalu se načítají plochy a Renzo - krtky sice rozjedu, ale myš mám úplně jinde a nejde nic trefit, šíleně zpomalené :(
     
    anvan a evainfo tohle ocenili.
  7. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Ahoj všem ;) také mě to zlobí, dlouho se načítá.. někdy se mi vše nezobrazí (tedy vždy se něco najde) a pak se mi tam točí jen malé slunečničky věřím, že se vše časem vychytá a farmička zase poběží;) jinak bych asi skončila:(
     
  8. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    taky máte takové vyblité barvy ? sytost barev je nějaká mala
    když si zahraju renza dostanu odměny ? nebo my zmizne lístek a nic mít nebudu ?
    kolo štěstí se blbě zobrazuje, roztočí se po směru a pak proti směru
     
    Naposledy upraveno: 4/10/20
    člunek tohle ocenil(a).
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    rastaman: Barvy nádherné, Renzo ti odměny samozřejmě dá, kolo štěstí u mě v pohodě.
    Jediná chyba byla, že sladká brambora 3 min do sklizně, se po přepnutí do Unity tvářila jako zasetá.
     
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také jsem přepla ale jednou z nahlášených chyb bylo že na stromech dozrání a ani před není vidět,to trvá, tak jsem zas odešla:(
     
    modrýměsíc tohle ocenil(a).
  11. mazde

    mazde Pisálek fóra

    Taky mi nejde přepnout na Unity a ani zpět na farmu,musím úplně odejít a pak se znovu přihlásit
     
    maja.rada a modrýměsíc tohle ocenili.
  12. Trimeresurus

    Trimeresurus Zelenáč fóra

    Ahoj lidi,
    asi jako všem i mě se hra hodně seká, občas se něco sklidí samo, občas se něco nenačte, ale naprostý masakr je pokus o rozdání dárků. Protože už hru hraju velmi dlouho, mám v seznamu spoustu lidí, kteří již dávno nejsou aktivní. Ve Flashi tito lidé byli vždy posunuti dozadu a nebyl tedy problém dárky rozdat hromadně pronikáním se přes "dáreček" nahoře na boční liště. Nyní bohužel musím kliknout na každého jednoho hráče, zvolit ikonu dáreček a vybrat komu co chci dát.
     
    Bokonon tohle ocenil(a).
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na Unity hraju jen Renza a to Piráta, už mám na dvou vedlejších farmách berušky:). Jinak nesklízím, bo mi vadí pole a chlívky na kraji že nejdou sklidit, tak vždy vyskočím a sklidím
     
  14. filippinky

    filippinky Pisálek fóra

    Dobrý den, nechci se opakovat a psát co již je výše. Souhlasím pomalé načítání, špatná sklizeň především u zvířat, nefunguje to tak jak na flashi, ale věřím že to vše vyřešíte tak, abychom nepřišli o tuto skvělou hru. Přeji mnoho úspěchů.
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nikde jsem se nedozvěděl jestli nás čeká vůbec nějaké zlepšení hry?!? Jestli přejdeme ze dne naden na UNITY se všema starejma chybama?!?
    Namátkově:
    1) trh : kdy už budeme moci konečně vytvořit nabídku přímo z přehledu produktů na trhu?!? Opravdu je nutné,neustále překlikávat do" nabídnout zboží" a zde opět hledat danou věc kterou chci prodat?!?
    2) kolo štěstí : možnost rychlejšího protáčení zelených lístků,častější obměna cen
    3) nebe: přidání dalších kategorií , nebo možnost vytvořit si své vlastní.Současný stav je katastrofální.Dále spravit neustálé samovolné přesouvání řádků!!
    4) mlýn: vrátit mlýnu jeho původní vlastnost tj. možnost ukončení mletí bez ztráty již namletého zboží.
    5) skleník: myslím si že skleník by si zasloužil více slotů.Šlechtění i na baha.
    6) OaD : zrušit nesmyslné rolování v nabídkách.I zde by se hodily tooltipy co daná věc dokáže.
    7) dárky: vylepšit posílání dárků.tj. možnost poslání všechny najednou např. při akcích. zrušit rolování v zahradním zboží.vylepšit posílání dárku pod překrývající lištou.atd
    8. sloty na řemeslné produkty: určitě vylepšit a přidat další( zlaté a stříbrné)
    9) řemeslné produkty: možnost vlastního seřazení v liště,současný stav je zoufalý. hlavně když se hledají produkty do stříbrných slotů!
    Našlo by se toho ještě daleko více...
     
  16. Vasta54

    Vasta54 Rádoby autor

    Zdravím,ráno jsem zašla na Unity že posklízím a rostliny byly tak,jak jsem je večer zasadila,nic nevyrostlo.
     
  17. -.doktor.-

    -.doktor.- Pisálek fóra

    Nemůžu najít odkaz na hlášení chyb. Nic nefunguje!!! Načítaní nekonečné. Nefunguje kombajn. Ručně sklizené se při novém načtení vrátí. Přepnutí na nové unity. nic. Takhle se to opravdu hrát nedá. Chápu porodní bolesti u nového systému, ale proč nefunguje to staré???:mad::mad:xD:oops:

    *** příspěvek jsem přesunula z diskuze k akci Měsíční neonová párty. Odkazy na zpětnou vazbu a hlášení chyb jsem hráči v odpovědi poskytla. Skali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/10/20
  18. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Jediné co se u mě zlepšilo jsou barvy, všechny ostatní chyby snad odstraní postupně až do konečného přechodu na Unity. Pak bych prosila aspoň týden bez akcí kvůli ujištění o bezproblémovém chodu,až pak na ostro;)
     
    Janka79 a modrýměsíc tohle ocenili.
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dnes je umění se do Unity dostat, všechno moc dlouho trvá :oops:, kdyby to tak mělo jít i na ostro, tak se s farmou snad rozloučím. Načítání každé stránky na dlouho

    Edit: Zvířata už mají sklizeň asi uprostřed, ale každý chlívek se musí klikat od začátku, není nabídka uprostřed
     
    Naposledy upraveno: 8/10/20
    modrýměsíc tohle ocenil(a).
  20. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Ze zvědavosti jsem se přihlásil na unity, a děs běs. Všechny plochy zasazené plodinami + stromy. pořád se načítali na všech plochách.
    Musel jsem rychle přepnout na starý dobrý flash :sleepy:
    [​IMG]
     
    Janka79 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.