Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ach jo,co je zas tohle?
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Něco opraví a něco opět pokazí, nejde zakoupit hnůj hned když dojde při hnojení :p
     
    satelit tohle ocenil(a).
  3. satelit

    satelit Hvězda fóra


    Tady něco nehraje...


    [​IMG]

    ...a to nemluvím o každé aktualizaci po sklizni. -.-

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  4. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Co s tím zas je??????Plantáž sklidím a zaseju,ale deštný nic musím se odhlásit a přihlásit.Pokaždé to samé.Už mně to nebaví.
     
    eksot19, .mama789. a janule40 tohle ocenili.
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Je to předáno k opravě.

    Chybný jazyk v newsletteru je nahlášený. Vypadá to, že je chyba u více lokací.
     
    dinoalesi a satelit tohle ocenili.
  6. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Tak jsem chtěla začít akci na Baha a vidím, že je to zbytečné. Vychytávky nechám na lepší akci. Držte se. Já se jdu odhlásit a zkusím to znovu večer.
     
    Jasmyna a .mama789. tohle ocenili.
  7. pulec1

    pulec1 Pisálek fóra

    Ach jo ,jak vidím nejde to jenom mně ,nesklidím ani jednu plochu bez restartování.....snad se to zlepší.
     
    spuntka a .mama789. tohle ocenili.
  8. VivianLive

    VivianLive Rádoby autor

    Dnes už i mě došla trpělivost a tuhle hru bych nejradši poslala v některé z mnoha beden těm ,,umělcům,,kteří ji úspěšně posílají do kopru. Mimochodem dodnes netuším, jakým věčným 30 vteřinám při přihlašování se šklebí ten se zlatým rohem a taky mi už nepřipadá vtipné doporučení skákání po jedné noze, takže místo podobných výmyslů bych ocenila konečně funkční hru, na jakou jsem byla zvyklá. Někdo si ztěžoval, že díky stálému používání F5 v dnešní hře mu vypršel 10ti minutový bonus ze sovích stromů, mě nestačili ani hodinoví pomocníci na odehrání celé farmy. :((
     
  9. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    Tak ale už naozaj dochadza trpezlivosť..Drahe RT dajte si s akciami pokoj na mesiac a venujte sa hre,nech to ide tak ako má... Ked chcete od nas peniaze za koše tak ich chcete ihned ale ked niečo chceme my tak.....???? V našej rodine su dvaja chalani a dvaja dospeláci všetci mame svoje hry,no ani jednen nema taketo problemy ako su tu..Tuším by ste mali porozmyšlať nad zamestnacami RT a neschopnych vymenit..
     
    VivianLive a .mama789. tohle ocenili.
  10. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Že by se vrátil starý programátor?
    Bedny se neřadí podle počtu,dnes je to napikaču.
    Ale Pitrýskovi to jede - zázrak.
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já za to nemůžu :D teď jsem přišel, aktivoval kupón, odezvy dobré, sklizeno co šlo, na akční si ještě hodinu počkám. Asi mám ten počítač z NASA xD.
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Já bych teda řek,že programátor je ve " formě" tak poslední měsíc! Třeba teď po bouřkách se situace zlepší!:wuerg:
     
  13. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    Tohle byla teda povedená oprava chyb. Už ani nepamatuju, kdy naposledy jsem musela hru restartovat každé dvě minuty.. :(
     
    evainfo, modro.ocko22 a dinoalesi tohle ocenili.
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Kde urobili opravu vážení?Nevidím žiadnu ale vidím chybu.Nejde pozbierať a stále musím reštartovať hru.Už ma to nebaví.
     
  15. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Naprostá neschopnost lidí z RT už je unavující. Celý večer se pokouším na farmě něco udělat, ale bez restartu každou půl minutu je to zcela nemožné. Akci nejedu, to nemá smysl. Ona vůbec Farmerama jako taková ztrácí úroveň, nic nefunguje, jen se cpe akce na akci.
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A já si počkám, až se to ustálí, protože zase odvedli kus práce.
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak já jsem od včera druhej Pitrýsek xD, včera jsem šla na farmu před třetí a dnes od božího rána mi to jde na třech prohlížečích všechny farmy bez problémů, tak to bude asi servry, jinak to nevidím, když to někomu jde a někomu ne. A jde sklízet pomocí pomocníků i ručně, jen někdy není poznat, co je uzrálé, ale že je to třeba jen třičtvrtě plochy a zbytek je uzrálý, tak je to jasně všechno hotové, ale to začalo blbnout teprve teď a opět po nějaké opravě, už bych měnila programátory, bo je to fakt opruz. Vše nadlouho a jedno spraví, druhé se podělá a můžou začít odznova. Takto pracovat, když jsem chodila do práce, tak dlouho nikde nepobudu. Už by mohli opravdu dát pauzu od veškerých akcí, nákupu čehokoliv a věnovat se pouze a jen chodu farmy
     
    evainfo, Pitrýsek47 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Dnes to jakžtakž jde,odezva je delší ale nemusím už tolikrát restartovat. ale pořád to není ono. Včerejší update oprav chyb je sice chválihodná událost nicméně řazení podle počtu funguje u všeho kromě beden,tam je to při volbě podle počtu od A-Z.

    [​IMG]
     
  19. Jasmyna

    Jasmyna Rádoby autor

    ahoj ..nebola som to ja , ale aj mne dva stromy mám a nič z toho aj SH aj kombajn.. všetko som stratila a nie raz.. akciu nemá zmysel hrať , ale predpokladám, že túto dajú znova...však skoro nikomu nefunguje hra..

    Ahojte..ako vnímate túto novú farmu.. ? hrám hru 10 rokov cca, tak je mi ľúto nechať ju, ale ..nvm.. už to nie je zábava a mne strašne chýba aj prístup cez mobil..
    prestať hrať.. vrátiť sa o rok alebo pretrpieť?..:oops::oops:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/6/21
    VivianLive tohle ocenil(a).
  20. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jasmyna na celém fóru platí pravidlo, že nesmíš mít více příspěvků hned pod sebou. Vždycky, když bude chtít něco dopsat, použij tlačítko Upravit pod tvým příspěvkem. ;)