Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kája53 - pokud sis koupil pomocníky v balíčku v novinkách a ne akční zlevněné pomocníky, tak ti pomocník pro chov nebude fungovat, také jsem to tak měla. Jedině použít kupón

    Edit: zase budu remcat, ale opravily se chyby, které jsem zrovínka moc nepocítila, třeba u beden bych raději viděla, aby se to z druhé stránky nevracelo stále na první a už nechci víc jmenovat, je toho spousta k opravě a tak málo opraveno, soudruzi zaspali a teď budou spát další měsíc
    :eek:
     
    Naposledy upraveno: 28/1/21
  2. jolana4

    jolana4 Pisálek fóra

    Ahoj,
    také bych si přála aby se opravilo to,aby se bedny stále nevracely za každým otevřením na začátek,též by mohli již opravit kolo,aby se netočilo sem a tam,nebo nesekalo.Přeji všem fajn hru.
     
  3. kája53

    kája53 Expert fóra

    evoku57 - byl to měsíční balíček pomocníků v akci, která bývá vždy koncem měsíce. Ten má obsahovat i pomocníka pro chov.
    Jinak, co se týká otevírání beden, stačí do vyhledávání napsat "bed" a zobrazí se ti pouze bedny.
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak nevím co se děje, chtěla jsem si dát bílou nevinnost a spustit řádek, ale na farmu se, aspoň já, nedostanu. Ovečky makají na 100% a to je tak všechno.
    Asi to byl chvilkový výpadek, už jsem se tam dostala a snad po 14. hod. to bude stejné.
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kája 53 - tak to bys měl mít i pomocníka na chov, chybička se vloudila ;)
    a k těm bednám - to víme sami dobře, ale když některé bedny neotevíráš a tím se dostaneš na druhou stranu, tak se to stále vrací na první stranu a to je ta chybka, víš

    Jara05 - mám to stejně, tak jsem zavítala sem na fórum, asi RT vkládají opravy
     
  6. Krakenka66

    Krakenka66 Perspektivní autor

    jo jo přesně tak také mi ovce makají a kde nic tu nic
     
  7. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    nejde vložít bílá kytka
     
  8. BEBUSCHE

    BEBUSCHE Perspektivní autor

    Dnes jsem si vytočila 100% do stodoly a jaké bylo překvapení,když jsem zjistila,že mě bonus skočil na obsazený diamantový slot ananasovým pečivem.To tak bude pořád? V tom případě to nemá žádný efekt,protože nemůžu dát do slotu MJS a z políčka mám zase jen 4 kusy.
     
  9. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Dělat takhle svou práci někde na výrobní lince tak už jsme všichni na dlažbě a to nemluvím o takových drobnostech jako je otevírání beden či bourání dekorek co mají omezené použití,dřív to šlo pomocí tlačítka enter a dnes by se jeden uklikal jak se to pořád ptá jestli to chci opravdu udělat,doufal jsem že jsou to počáteční mouchy a bude se to časem zlepšovat,ale spěje to spíš k horšímu
     
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    BEBUSCHE takto by to nemělo fungovat. Bonus z kola štěstí by neměl zabírat sloty. Do slotů se umisťují tyto bonusy. Pokud problém přetrvává, můžeš požádat o prověření herní podporu.
     
  11. BEBUSCHE

    BEBUSCHE Perspektivní autor

    Dobe,
    asi je to další šotek,já tam mám z kola 100% do stodoly.Kontrolovala jsem stromy ,zvěřince a pole,vše 100% navíc,ale bohužel v diamantovém slotu.Právě že jsem to nikdy neměla,tak mě to zaskočilo.Při akci by se to hodilo,ale co už,musíme být pozitivně naladění.xDxD
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    BEBUSHE určitě se ti povedlo vytočit bonus +100% do stodoly? Zkus mrknout na kole štěstí na vyhrané odměny, jestli to náhodou nebylo něco jiného. ;)
     
  13. kája53

    kája53 Expert fóra

    evoku57 - nojo, já to beru podle sebe, bedny otevírám jednou za čas a vždy vyprázdním všechny, právě proto, abych se pokaždé nevracel na první stranu.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  14. farmicka57

    farmicka57 Zelenáč fóra

    Ahoj. Nevím proč,ale když udělám mrazivou sezonu nemůžu se vrátit zpět na farmu...musím se odhlásím a znova přihlásit....
     
  15. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    • OT - mimo téma
    Přátelé, kamarádi:D. První sdělení o tom, že bude končit "fleš" bylo zveřejněno na internetu již v roce 2017!!!>:(>:(>:( Do dnešního dne, TEDY ZA Š ROKY, nebyli ONI schopni hru udělat tak, aby fungovala jako na fleši. Hlavně, že ke konci roku slibovali, jak to v lednu začne makat. Zato "výhodné" balíčky a výprodeje už upravili... některé jsou poněkud dražší...:inlove::wuerg:xD:cry:

    ***příspěvek přesunutý z diskuze k akci Vykopávky v jeskyni
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/1/21
  16. tonda2022

    tonda2022 Rádoby autor

    • OT - mimo téma
    Ahojky všem
    Kdy už si konečně zahrajem tak jak to bylo ??? Je to otrava, klikat, klikat a klikat !!! Kdy už si konečně začne pamatovat kde jsem skončil ? Ať mi nikdo neříká, že to pár operátorů za tu dobu nedá do pořádku. Na farmě strávím 3x tolik času a nemám z toho žádnou radost.
    P.s Když já budu v práci takhle pracovat, tak jsem dávno bez místa.

    ***příspěvek přesunutý z diskuze k akci Vykopávky v jeskyni
     
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak já v klientovi dnes nezaznamenala jediný zádrhel při sklizni kombajnem,bedny jsou také v pořádku když zadám vpravo do vyhledávače be, prostě vše okxD
     
  18. Galia38

    Galia38 Pisálek fóra

    ta unita je hotova katastrofa.. Flesch bol lepsi ,tam mi to nesekalo ,, tu pri každom ukone to seka a kvetinuje kym sa to načita...
     
  19. 12Orol

    12Orol Perspektivní autor

    Teraz som zistil, že v tržnici musím mať zobrazené "Všetko" v prehľade produktov, pretože nie všetko je pridelené do nejakej skupiny; napr. zelenina, obilie... Niektoré produkty nie sú pridelené do žiadnej skupiny.
    :(
     
  20. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Prosím, prosím udělejte už něco se stonkem. Sklízet ho ručně je děs běs. Děkuji.