Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Kelly1963, zkus pročistit prohlížeč nebo vyzkoušej jiný. Podívej ve správci úloh, jak máš vytíženou paměť. Také záleží na připojení k internetu. Mám podobnou konfiguraci PC a Unity mi jde celkem dobře. Načtení do pár vteřin. V Googlu mám otevřeno několik stránek a farmu v Edge + několik aplikací.

    >>Vše pro bezproblémový chod hry<<


    upload_2021-1-17_20-44-22.png

    upload_2021-1-17_20-42-24.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    tenista99 a Y_n_O tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mikeši, kocourku, ale ty si vždycky na reakci naběhneš sám, tak ať ti aspoň běhá farma... A to ti přeji opravdu, nemám žádný vedlejší úmysl.
     
    Naposledy upraveno: 18/1/21
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, byla bych ráda, kdybyste drželi své emoce trochu na uzdě a přestali se tu vzájemně napadat. Myslím, že stresu kolem Unity je vcelku dost a nemá cenu tu ještě dělat větší dusno. Nerada bych přistupovala k nějakým sankcím, ale pokud budu muset, udělám to.
    Poslední dva příspěvky jsem zmoderovala a byla bych velmi ráda, kdybyste se uklidnili.
    Děkuji
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Skali, sorry.
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  5. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @Skali Omlouvám se ale mrzí mě že tu nejde normálně vyjádřit názor aniž by mi někdo psal na farmu nebo zde ( ve zlém )
    Já se dál v blbostech vrtat nebudu takže se omlouvám :)
     
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dnes docela nervák. Přes Firefox se lze jen přihlásit, Unity se šíleně seká, klient jakž takž. V klientovi je problém až teď večer. Dostat se z plochy na plochu je o nervy. V mapě kliknu např. na divošku, naběhnou ovečky a jakmile doklušou 100%, zůstávám stále na mapě. Kliknu znovu na divošku a situace se opakuje a tak stále dokola. Po F5 se na divošku konečně dostávám. Dnes byl problém i s automatickou sklizní stromů. Opět se sklízelo až po F5. Další problém byl v inventáři....marmelády či jiné produkty měly názvy beden. Např. chapadlový věnec se jmenoval bedna řemeslníků a tak to bylo u vícero produktů, že měly názvy beden.
    Protože mám akci již dávno hotovou, nasazuji si stromy. Zkusila jsem i ruční sázení a tam byl problém. Kliknu na strom a ono mi to vybere úplně jiný, na který jsem neklikala. Prostě binec.
    Stále ještě nevyřešeno - Strašidelný dům - nezobrazí se dekorace Dýňové loutkové divadlo a Děsivá farmářská svatyně. Jsou tam, když najedu myší na místo, kde by měly být umístěné, ale místo nich je prázdné místo, jen info napoví, že se v těch místech mají nacházet.
    Jinak k trhu - ten se mi líbí ! Fajn je u šlechtěnců, že se vždy zobrazí všech osm od jednoho druhu, to je opravdu dobře vymyšlené a asi to jediné, co mohu pochválit. Trh je celkově udělaný bezvadně.

    P.S. Tak nevím, jestli má cenu si prodlužovat Prémium, ta automatická sklizeň stromů stále nefunguje jak má. Musí se chodit z plochy na plochu než se to laskavě sklidí nebo dávat F5.
     
    Naposledy upraveno: 17/1/21
    modro.ocko22 a sabma411 tohle ocenili.
  7. larelay

    larelay Analytik fóra

    Tak vzhledem k tomu, že už na fórum chodím jednou za čas, tak pak si přečíst zpětně různá vlákna stojí za to :) Vy tomu dáváte :) I ta čeština někdy pobaví, a to jste chodili do školy, jak na tom budou dnešní děti :(
    Za mne je to hratelné na hranici únosnosti, nelíbí se mi to ani graficky a výhody jsem ještě nenašla, pořád aktualizuji stránku, musí se na to hodně pomalu, jinak se to sekne, no, ale jsou horší věci v životě. A nakupování na trhu považuji za jednu z nejhorších změn :(
    Hlavně si ale říkám, jak v tomto budeme hrát některé mini hry - třeba Velká honička (názvy si nepamatuji, ale toto je výjimka, tedy doufám, že to nepletu, takové to hledání za 90 s nebo najdi 10 rozdílů), to by byl průšvih. Stejně tak Královna, o té je myslím něco v Oraculu. Můj dotaz zní, jestli RT pracuje na zlepšení těch některých funkcí, nebo jestli už je to pro ně takto v pořádku a velké změny už moc čekat nejde? Díky za odpověď.
    Pohodový čas všem.
     
  8. myrda

    myrda Perspektivní autor

    Jak píše pajaable, tak v trhu to zobrazení všech osmi od jednoho druhu je dobré. Ale problém nastává, když chci prodávat více druhů, např. plodů, pak po každém zadání nabídky se taky tabulka vždy vrací na první plod a je třeba se tím taky prolistovat. Samozřejmě, hledací okénko trochu pomáhá, ale není to ono.
     
    kupka78 a pajaable tohle ocenili.
  9. Martinstasna79

    Martinstasna79 Zelenáč fóra

    Dobrý den, pomalu to načítá, a i špatně se zobrazuje obrázky, při krmení se občas ukazuje prázdné kolečko, a i se neukazují obrázky zvířat když, se otevře mlýn a občas se musí hra víckrát dát načítat aby, se to dalo hrát!!
    Bude se s tím něco dělat a nebo chcete aby, to lidi přestali hrát???? Děkuji.
     
    sabma411, maminecka53 a elbedna tohle ocenili.
  10. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    Dnes musím aktualizovat farmu stále znova a znova, ovce s kolečkem na 100% jsou už tak vyřízené, že volají o pomoc ochránce zvířat. Při sledování těch úchvatných hlášek při načítací kytce na úvodní straně mě napadlo, že by bylo docela vhodné reportovat RT:
    Myslíte si, že hráči málo investují do hry? Tak se postavte na jednu nohu a zazpívejte si... a voilá!
     
  11. statkarka57

    statkarka57 Pisálek fóra

    Ahoj. Nemůžu se přihlásit na farmu....jednu farmu mám hotovou a tady se nejde přihlásit....tak budu muset asi počkat.....

    Tak jsem se dočkala.....
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/1/21
  12. farmář010166

    farmář010166 Pisálek fóra

    Dobrý den, nevím, kam se obrátit, dnes jsem si ve mlýně namlela purpurový dárek, poté jsem ho chtěla dodat do úkolu. Při zmáčknutí uložit se mi to zaseklo (jako v poslední době často), tak jsem klienta vypla a znovu zapla, jenže purpurový dárek je pryč a úkol je nedodaný.......kde najdu svůj dárek???
     
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    farmář10166 - určitě kontaktuj podporu - najdou dárek a vše bude ok.
     
  14. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Sklidila jsem dvě plochy a dost. Nikam se nemůžu dostat. Klient nejede, Edge se točí kytičky o stošest a nic. Tady na mobilu se mi podařilo dostat se aspoň na fórum.
     
    sabma411 tohle ocenil(a).
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Taky mi nešlo přejít z plochy na plochu, F5 nepomohlo, musela jsem se znovu přihlásit, takto se fakt nikam nedostaneme xD
     
    sabma411 a elbedna tohle ocenili.
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem na farmě druhý den furtovně, občas se to sekne, třeba mám na hlavní farmě divokou louku a nemůžu tu hlavní sklidit, ale restart na několikrát pomůže. A nebo znovu přihlásit, jak píšeš. Takže se nakonec dostaneme všude ;)
     
  17. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    prosím já bych se chtěla zeptat a nevím jsem-li tady s dotazem správně tak mi nehubujte , farma mi jede celkem dobře ale proč se mi neukazují na floreníkových stromech zrající penízky . děkuji
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babicka38 - zdravím, zřejmě jedna z grafických chyb v unity. Také se mi nezobrazují penízky. Ale pokud je stromek zralý, je u něho vykřičník
    florenovník.png
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  19. BEBUSCHE

    BEBUSCHE Perspektivní autor

    Po prvním oficiálním týdnu Unity můžeme bilancovat.
    Co říct.......začínám být z toho všeho unavená a otrávená.Neustálé restarty,ovečky,nefunkční Enter......
    Dnes jsem točila 99 zelených lístků,mám z toho ještě teď mlhu před očima.>:(>:(
     
  20. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    děkuji za odpověď snad se to časem zlepší ,, ale teď večer to opět zlobí ..chjo
     
    Skali tohle ocenil(a).