Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Nezlobte se na mě nebo zlobte, to je vaše právo a vaše věc, ale podle mě většina záležitostí, co se tady řeší, jsou kraviny, se kterými se dá hra v pohodě hrát, je pár zásadních věcí, jako je třeba to nefunkční řazení beden a dekorací v liště, které by byly dobré opravit co nejdříve, ale jinak jak by řekl můj nejmenovaný soused...pokud jdou věci moc snadno, tak jen přibrzdí rozvoj osobnosti, čím těžší podmínky, tím více donutí člověka neusnout na vavřínech a zapracovat na sobě. Takže to tak beru, nehroutím se u každého seknutí a nebo, když se mi nezobrazí všechna pole (či stromy) ke sklizni a přesto vím, že jsou zralá (stačí najet myší), atd... Holt situace se změnila a mění se neustále ve všem a všude, tak to beru jako takový trenažér pro reálný život.
    Kdo je pro mě hrdina je kaolín, protože hrát farmu jen na mobilu, to chce nervy jako špagáty, opravdu smekám a máš můj obdiv chlape ;)
    Jinak naprosto souzním s odpovědi od beruškyKolchozničky ;)
    A velký dík a soucit s modíkama, protože řešit neustále tolik negativity!.... to je až zdraví škodlivé, vy se nám tady snažíte pomáhat a my se vám odměníme tím, že všechny ty problémy i ty malicherné hodíme na váš hrb jen pro naše pohodlí.
    PS. Už jsem to taky nevydržela a musela si ulevit :p;):D Pokud to sem nepatří, tak to prosím smažte nebo přesuňte, děkuji ;)
     
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak to s Tebou jasně souhlasím, jenže to má zádrhel, není to dudlík ale vykřičník.
    A pokud by to byla vlastnost hry tak by jsme byly jako hráči informováni.
    Bohužel opak je pravdou.
    Nikdo si tu nechce úspěšně jen ztěžovat ale prostě ho chyby iritují a při nejmenším obtěžují.
    Velkou pravdu má ale PEZT, čím lépe ošetřené PC ale i telefon či tablet jde hra bez větších problémů.
    Jenže jak i on dobře ví každý není tak zdatný aby si s těmito problémy poradil.
    Sám mám zkušenosti že i stěžující hráč nabízenou pomoc odmítne, to mi pak hlava jednoduše nebere.
    :(
    Každý má možnost o pomoc požádat, však jsme hráči jedné hry a chceme všichni jen to jediné, aby hra běžela nejlépe jak může.

     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No právě, že ten hráč (ka) musí chtít, protože jak o pomoc požádá, tak moderátor (pezt a určitě i další) podá takové slovní i grafické vysvětlení, že to musí pochopit každý. Jde to krok po kroku....ale musí mít snahu a přemýšlet a ne jen čekat, co mu spadne do klína.
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    dinoalesi, tvůj názor ti neberu a mužeš mít k tomu postoj jaký chceš :), vždyť každý jsme jiný a s tím nic nenaděláme.
    Pro ostatní: já celkem na farmě ve hře nemám problém, všechno mě šlape jak hodinky, načítání hry a prostě vše, jen mne chyby na farmě iritují. Ty co opraví se mi nezdají tak důležité, tedy ne všechny, jako ty, co neopravují. Už jsem to psala, jsem puntíčkář a určité věci mi vadí, třeba to zasekávání času, když dvakrát denně sklízím xxl stromy přesně na čas, jinak se čas opět posouvá a já musím jednou za čas zase jednu sklizeň vynechat. Hraji víc farem a je to pro mne naprostý relax, nijak se nenervuji, z toho už jsem dáááávno vyrostla. Farmičky mám vyšperkované a dělám to moc ráda. A modiků je mě také líto, co mají s tím starostí, ale nějak se to k RT musí dostat, že. Tak třeba se to RT už konečně podaří a já dám pokoj, chachááá
     
    Naposledy upraveno: 19/8/21
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Kvůli stěhování jsem teď delší dobu hrála jen opravdu letem světem - 1x za den sklidit, zasít, akce vůbec (s výjimkou té se štíry, to šlo rychle). Díky tomu jsem zjistila, že některé chybky, co mě dřív vadily (jako řazení beden), už jsou mi spíš šumák a nějak to buď ignoruji nebo přijmu jako nezbytnost.
    Jiné, zde musím podpořit Y_n_O, jelikož jde o ten zatrachtilý trh, mi vadí stále.
    A nově se mi objevilo něco, co ani nevím, jestli se někdy dřív stávalo. Jde o to, že sklidím, zaseju a když se vrátím, pole jsou prázdná. Tím myslím samozřejmě neosetá, ne že vypadají prázdná nebo nedozrálá. Když se to stalo prvně, měla jsem za to, že jsem prostě odešla z plochy moc rychle. Ale opakovalo se to i tehdy, kdy jsem si cíleně odpočítala 15 s (tuším, že Skali to tu psala, že to chce vyčkat na ploše asi 15 s).
    Protože jsem cca poslední měsíc akce vynechávala, tak to sice zamrzelo, ale v podstatě se nestalo nic, co by nešlo napravit. Ale v akcích by to už problém byl, většinou je stíhám taktak.
    Hraju v GCh a snažím se využívat všechny rady, které zde na foru pezt a ostatní modíci a znalí hráči píšou. Na druhou stranu jsem jen prostý uživatel, takže chyba klidně může být na mé straně. Ale je to zase něco nového, tak jsem si říkala, že to radši zmíním, třeba má někdo stejný problém.
     
    -Jara05- a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    evoku57
    Nějak nerozumím tomu,že sklízíš XXL stromy na čas?!? Na farmě je čas menší než 12 hodin díky runě. A na bahamce se dá pokrátit papoušky a ampulí růstu. Pirátský papoušek má po zkrácení také dobrej čas,tudíž se to krásně doplňuje! Jináč mám raději papouška v bahaparku,abych nemusel přemejšlet nad tím,že jej náhodou odkliknu blbě!:)
     
    Naposledy upraveno: 20/8/21
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kaolíne, já ale sklízím ty xxl stromy na vedlejších farmách ;) a tam takové vymoženosti nevedu, na hlavní to na čas nemám, tam mám automatickou sklizeň z prémia, víš

    Pro dob - když se začíná farma s Pepíkem Záplatou a ukončí se to s ním, tak nejde přejít do družstva. Musí se tam vlézt napodruhé. Mohlo by to začínající farmáře zmást
     
    Naposledy upraveno: 20/8/21
    puppy7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Máme na vás další prosbu. Fast pay by již měla fungovat, ale dnes jsme zjistili, že na některých účtech stále nefunguje. Proto bychom vás chtěli poprosit, abyste v případě zájmu vyzkoušeli, jestli již pomocí fast pay můžete provést nákup florenů tzn. jestli nákup opravdu proběhne a floreny se připíší. (Na množství florenů nezáleží, takže můžete klidně vyzkoušet nejnižší nabízenou částku. Samozřejmě je to čistě dobrovolné.)

    Jakmile to vyzkoušíte, tak nám prosím do příspěvku v tomto vlákně napište, jestli u vás fast pay funguje nebo ne a přidejte ID herního účtu, na kterém jste to zkoušeli a nezapomeňte také uvést, kde jste fast pay zkoušeli tzn. jestli v prohlížeči a jakém nebo v samostatném klientovi.

    Na závěr jen doplním, že změna částky pomocí napsání konkrétního čísla zatím nebude fungovat nikomu, ale její změna pomocí posuvníku by fungovat měla. Pro zpřístupnění fast pay lišty je stejně jako ve flashi podmínkou mít uloženy platební údaje.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pro Dob - stále ještě nejde sklízet políčko pod info oknem a tak ráda bych v parku dala malou dekorku ;)
     
    kytka50 a puppy7070 tohle ocenili.
  10. satelit

    satelit Hvězda fóra

    A je tam dudlík a ne vykřičník. :)))

    [​IMG]
     
    evainfo, michnaj a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ano, večer po ruční sklizni chlívků na Baha tam zůstal (i na farmě), ráno už zmizel.
    Edit: evoku tak si vypni v nastavení a sklízej, ale to ty dobře víš, protože na fórum chodíš a čteš a ten problém tu byl popsaný. Já vím, jen upozorňuješ na chyby, ano, ale dekoraci tam mít klidně můžeš.
    Stokrát nic umořilo osla.
    Stejně tak kytka50, ale ta má vyřešeno.
     
    Naposledy upraveno: 21/8/21
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    evoku57 měla jsem stejný problém.Dala jsem na inkriminované místo větší dekoraci,nejlépe 2x2x a na polích mám umístěný chlívek.Ten jde ručně sklízet i ta dekorace.

    Dob zkoušela jsem nákup přes banku,ale FL se nepřipíší aní po obnovení Fa.Nákup z nabídkové stránky kdy se Fa otevře nejde vůbec. Vše se zasekne tak,že musím vypnout Firefox a otevřít hru znovu.
    Moje ID 23203610
     
    Dob tohle ocenil(a).
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kytka, máš pravdu ale to je ta chyba, že my se snažíme se vším nějak vypořádat, ale RT by to měl opravit i tak ;)
     
    kytka50, Jonsdorf a evainfo tohle ocenili.
  14. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Jonsdorf a Dave Lister tohle ocenili.
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj astrid888, ikona ve hře je v pořádku. Ve FAQ byla zaměněna. Děkujeme za zpětnou vazbu, již je opraveno. ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :) tak to tu čtu a nechci polemizovat, protože je to zbytečný, je to zbytečný a je to zbytečný xD

    Na farmičce se mi sice daří rychloklik pod info oknem, ale jiné drobnosti jako odklikávání hlavních mazlíků v Hřišti pro mazlíky, kdy v polovině už Bézétka s bonusy nenaskakují a tak rychle restartuji. Snažím se při ranní sklizni nechodit na tržiště, ale asi stačí Mlýn - kde musím odkoupit rostlinky - na to, aby hra byla na večer už nehratelná. Jak se tu psalo, že když se ráno nejde na trh, hra jede lépe.
    No poslední dva - tři týdny jede hra celkově pomaleji, vykřičníky se objevily po třech dnech znovu, ale v rychlosti hry je to stejné s ním, nebo bez
    něho, takže mě nevadí 8)

    Určitě souhlasím s tím, že jako méně zdatná si neumím s ošetřením noťasu tolik poradit, snažím se stále čistit a obnovovat potřebné, ale když přejdu každý den ze zoufale pomalé hlavní farmičky na vedlejší farmičky, jede to svižně (dárky, tržnice, mlýn) a to u všech!
    Vrátím se na svoji, kde hned odklikávám počkat, ještě se neukáže nabídka, každou další chvilku mrzne a stejně když jsem na foru, tak si myslím, že ten noťas neví, kde právě hraji a chyby jsou jinde :p

     
    modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Chápu to tak, že fast pay u tebe ve Firefoxu také nefunguje. Ale nejsem si jistý, co myslíš "nákupem z nabídkové stránky". Máš na mysli sekci "Výprodej" v novinkách?
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jelikož je Unity složitější a zdlouhavější na hraní ;), už by bylo záhodno, aby nám RT prodloužil Soví strom aspoň o 1-2 minuty, nedá se to stíhat a pak nevyužijeme vše do konce
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  19. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Dobrý den všem. Dnes po půlnoci se mi stala taková zajímavá věc. Potřeboval jsem rychle krmivo pro krokouše, tak jsem se po dlouhé době rozhodl, že si přeprodám krmivo z kolonie (je na stejném trhu). Na kolonii ačkoli přes sto kusů krmiva, prodat jich šlo podstatně méně (za tržní cenu). A hlavní farma to krmivo z kolonie na trhu neviděla. Nu což, asi jej někdo stihl koupit. Jdu zpět na kolonii, a hle, krmivo na trhu stále je. Zkrátka, hlavní farma byla na úplně jiném trhu! Zkusil jsem to samé s řeřichou, a hle, tam jsem na "svém" trhu. Další komodity jsem nezkoušel, bo se mi chtělo už spát a ne řešit baskervillskou záhadu.
    Po nějakém tom restartu, nakonec jsem se i s krmivem "dostal" na svůj trh, krmivo koupil. A co se nestalo, krejcary byly odečteny, a krmivo nikde. Tož, říkám si, asi vytížený server, však ono se přičte, a já ty zpropadený výrobny na zubní kartáčky zakrmím. A pořád nic, krejcary i krmivo se propadly kamsi do hlubin Matrixu xD.
    Pokud někdo zná vysvětlení, budu za něj rád. Řešit to nechci, krejcary zas budou, a krmivo mi nakonec semlel mlýn. Nicméně, někde v systému zdá se je chyba. Navíc nemůžu z nějakého důvodu vidět odkaz na podporu, aby kdyžtak o chybě věděli... .
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    radyn.m, stalo se mi něco podobného ;), chtěla jsem přeprodat zrovna krmivo a na hlavní farmě jsem ho neviděla, ale pak jsem zjistila, že na vedlejší farmě jsem nedala krmivo, ale zvířata, nějak jsem na to krmivo zapomněla kliknout a v tom byl celý ten problém, protože když se podívám, jestli je to stále na trhu, nekoukám už na krmivo, ale na zvířata, která jsou nalistováná v původní volbě. Tak jestli se ti nestalo to samé, bo jak říkáš, krmivo jsi koupil, KR fuč a teď máš možná místo krmiva zvířata. Toto se stává, nejsme neomylní, nech si to prověřit Podporou
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).