Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    modro.ocko22- Na jaký prohlížeč tě to hodí? Mě to taký nešlo na forum měla jsem ji v prohlížeči seznam cz ten nepoužívám, tak jsem ho odinstalovala při znovu přihlášení vyskočila tabulka v jakém prohlížeči to chci dala jsem chrome a už mi to funguje,
     
    Naposledy upraveno: 17/12/20
    evainfo a Deleted member 75336 tohle ocenili.
  2. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Plně souhlasím.Mám ty semé problémy a ještě rozmazaný obraz 1000x musím kliknout abych sklidila atd...Již spousta lidí jim tyto chyby popsala a stav hry je stále stejný několik měsíců.Žádná změna k lepšímu.
     
    polacka tohle ocenil(a).
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Čekám na konec fleše pak stáhnu klienta jestli to nepofrčí dle mých představ tak pálálá nic se nedá dělat jo a junajti je stále strašná
     
    evainfo, -Kuteno- a polacka tohle ocenili.
  4. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Tak nevím ,stáhla jsem si nového klienta a mám bílé okno,jsem technický antitalent:oops:,paměť mám 4,00GB,Windows 10,mám Google Chrome.
     
    Naposledy upraveno: 17/12/20
  5. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Ahoj.Tak jsem dala na tvou radu a znova jsem vše přeinstavovala.Mám chrome a hádejte co se stalo?!Vůbec nic!!!Je to stále chromééé.
     
    polacka tohle ocenil(a).
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj drahulína, pro přihlášení na fórum z klienta musíš mít Google, Firefox nastavený jako výchozí prohlížeč. Zkoušel jsem a vše funguje v pořádku.

    Nastavení ---> Vy a Google
    upload_2020-12-17_15-35-16.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  7. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Konec Flashe v lednu 2021

    Novinku, co se týče defaultního načítání hry, raději nebudu komentovat, nebo ano? :p Holt mi alespoň nechali ten FP v možnostech. RT mají asi snížek, co?
    Pro RT:
    Do moderátorů jsem se netrefoval, ale do vás v RT (dále již jen "vás"). My, hráči, vás upozorňovali na chyby, ale vy je ignorujete a toto není sarkasmus, ale čistá pravda, že ani křišťál není čistší. ;) Osobně jsem konstruktivní a trpělivý, jen ty vaše výsledky nevidím moc efektivně. Moderátorům nezávidím pozici, kterou mají, jelikož s vámi komunikovat je snad horší než s ufouny. Znáte ty filmy se zelenými bytostmi z vesmíru? Kdybych měl být ten hrdina, co proti nim bojuje, tak v případě, že bych byl dobrý střelec a střelil pár jich do mozku, tak věřím, že by pochopili, že se mají sbalit a letět o planetu dál, zatímco vy byste tu zůstali a povídali své fráze z Farmbible, že vám záleží na komunitě. Můj dotaz zní jednoduše. Jakou komunitu máte na mysli? Hráčskou, nebo vývojářskou? :eek:
     
    Veselka a drahulína tohle ocenili.
  8. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobré odpoledne, nějak nefunguje klient. Dostanu se jen na hlavní louku, při pokusu o jiné pole mi běží delší čas ovce, až na 100%, doběhnou a nic se neotevře :cry::cry::cry:, přepínám tedy na flash.

    Edit: při pokusu odhlášení, totálně zamrz-nutno ukončit přes správce úloh. Verze klienta 1.1.7.
     
    drahulína tohle ocenil(a).
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    co je zase ted me to vyhazuje a zrovna když skáču po polích
     
    drahulína tohle ocenil(a).
  10. toničienka

    toničienka Zelenáč fóra

    ja mam rovnaky pocit
     
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ted jsem četl v ofic---Opraveno zadávání počtu kusů na trhu, kdy následně klesla cena. Zkušal jsem to ted něco prodat na trhu,nevím jestli jsem to dobře pochopil a spíše mě cena stoupne na max. když dám kolik chcu kusu a nejde zadat ručně vlastní cena ve flash to jde v pohodě :sleepy:
     
  12. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    tak neviem ako to opravili,ale mne u klienta vobec neukazuje ,ze uz mam hotove chlievy a stromy v arborete
    ked sa testovalo slo to ovela lepsie,teraz to zas seka ,ide to o hodne horsie,takze zatial hram vo fp,ale az sa to neopravi -mam obavy,ze moja trpezlivost mi nedovoli hrat dalej
     
    Veselka a Dejdysek94 tohle ocenili.
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123, zkoušel jsem zadávat cenu v Unity jak v prohlížeči, tak v klientu. Zadal jsem cenu, pak počet kusů a kolikrát chci dát nabídku na trh, vše ručně (bez použití + nebo - ). Pokud jsem pak změnil cenu, musel jsem znovu kliknout na množství a ukazatel ceny se posunul na mnou stanovenou cenu.


    upload_2020-12-17_19-59-35.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hraju v Unity ručně, vše v pohodě o něco pomalejší načtení všeho (sklizeň, setí....) asi jsem moc rychlý :D stromy už mají plody a pole dozrálé plodiny, super.
     
    berkaKolchoznice tohle ocenil(a).
  15. plastik

    plastik Zelenáč fóra

    Zdravím všechny farmáře. Opět se přechází na Unity. Na jak dlouho? Až se vrátí zpět Flash , bude mě to opět něco stát? Mám starší
    Windows a Unity mi nejde spustit. Štve mě že zbytečně přicházím o bonusy za denní přihlášení,zimní kalendář.... . Bylo by fér kdyby
    se spětně mohli tyto bonusy vybrat bez sankcí, až se hra spustí opět ve Flash. Až to nepůjde tak se skončí. Nehraju tak dlouho jako
    jiní hráči (12let) ale čtyři roky je taky dlouhá doba.Škoda.
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  17. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Kde začít?
    Předně, škoda krásně jednoduchého a uživatelsky příjemného flashe.
    Unity je katastrofa.
    Klient je nepovedený paskvil, který na mém noťasu (s jednou či dvěma dalšími obrazovkami) tvrdošíjně setrvává na formátu mezi mobilem a tabletem. Na noťasu jinak běžně pracuji s 3D grafikou a je navyklý jet souběžně několik programů a aplikací.
    Asi bych si měl pořídit rovnou nějaký superpočítač, aby se mi to věčně nazasekávalo (jenom Unity) a mohl jsem hrát v pohodě.
    O takových drobnostech, jako je dvakrát vyskakující panel se sousedy, či nemožnost při nedostatku hnoje rovnou přepnout na trh, ani nemluvě.
    Výsledek?
    Dojedu tuhle hru a Sezónu a počkám nějaký pátek, jestli se to nezlepší.
    Mezitím budu hrát piškvorky a vykládat pasiáns.
    Howgh.
     
    Naposledy upraveno: 17/12/20
    Veselka a X-mole tohle ocenili.
  18. -Liběna-

    -Liběna- Zelenáč fóra

    Hrála jsem vždy přes fleshe ted se objeví tabulka unity a stejné jako u tebe.
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Liběna- zatím můžeš ještě hrát i ve Flashi
    přepneš se do něho vpravo dole na herním rámečku
    fflash.png

    Nebo si můžeš zkusit stáhnout a nainstalovat toho nového samostatného klienta.

    Edit: Pokud potřebuješ vybrat dárky v kalendáři, vlez do něho z akční lišty (teď jsem to zkoušela a funguje to. Do města jsem se bohužel v unity také nedostala )

    zimní kal.png
     
    Naposledy upraveno: 17/12/20
  20. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Před chvilkou jsem to přepla na UNITY,chtěla jsem vyzkoušet jak to funguje.Načítání bylo rychlé a přesuny také,pak jsem šla na trh,abych koupila hnůj a tam jsem skončila,kytičky,kytičky a zamrzlá hra,kurzor skákal jak zběsilý,tak jsem zpátky ve flashi:cry::mad:o_O
     
    evainfo tohle ocenil(a).