Zpětná vazba Unity - hlášení chyb

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    -.doktor.-, v OFI je ukončení testovací verze. Pak bude k dispozici dotazník, tam se můžeš vyřádit ;)
     
    Dob a matlafous123 tohle ocenili.
  2. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    open beta nového Unity/WebGL klienta byla dnes ukončena viz oficiální oznámení.

    Děkujeme za veškeré nahlášené chyby
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Ahojky všem, tak jsem proběhla farmu v UNITY, na první pohled se zdá vše v pořádku, jen v měsíčním světě se mi zneviditelnila dekorka Děsivá farmářská svatyně - po najetí myší se objeví správný tooltip, ale místo dekorky je tam prázdné místo.
    Podobně v nové části Trosečnického pobřeží - dekorky Tečkovaný deštník vedle slona- kombajnu nejsou vidět.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. zdenina81

    zdenina81 Rádoby autor

    tak za mě velké zklamání.Hra se mi strašně dlouho načítá a nefunguje animace dozrání kytek. Dozrálé stále vypadají jako čerstvě zasazené a stromy to samé.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Jsem zklamaná, asi po 10 letech hraní skončím.:sleepy::sleepy::sleepy:
    Nejde mi zadat bonusový kod, poradí někdo šikovný-.....xD
     
    vilm4 a kytka50 tohle ocenili.
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Také jsem to rychle prošla a krom grafiky dozrávání vypadá vše OK. Načítání je o hodně rychlejší než v té první verzi a i když mi stále připadá pomalejší než u Flash verze, už by to takhle šlo hrát.
    Stále ale není v pořádku ta grafika uzrálých rostlin a stromů. U chlívků nevím, nevšimla jsem si, jestli se nějak mění krom toho výstražného trojúhelníčku.
    Dekorky na plochách jsou všechny v pořádku (krom těch, co zrají - kouzelný strom, florenovník), stonek jsem neprocházela. Ale pokud bude připisovat správně bonusy, tak grafika mně u něj nijak netrápí.

    EDIT: Doplnění - červené vykřičníky u oznámení stále nemizí, nejde vypnout animace a nejde psát pošta (odeslat by šla, ale jen prázdná zpráva, nejde kliknout do textového okna)

    EDIT2: A nefunguje urychlení KŠ pomocí Esc!!! :mad:Toto už považuji skoro za katastrofu, protože protáčet ty tuny lístků v plném čase by mě asi spolehlivě zahnalo pryč z farmy :mad:
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
    .SilverAngel., vilm4 a kytka50 tohle ocenili.
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Velmi vtipne... 15 min. cekam az se mi nactou dekorky na stonku (stale se misto nich toci kytky), tak se jdu v mezicase mrknout na forum,... zjistim, ze vysel prvni bonusovy kod, tak si rikam, ze ho zadam a farma mi mezitim exla (pri prepnuti okna na forum) a nacitani tak bezi od zacatku. Toz pocitam, ze se mi ho povede zadat tak za 20-30 min., jestli na nej do te doby, nez mi naskoci farma v Unity, nezapomenu. Jen bych teda zas nesmela psat tento prispevek, pac mi opet exne farma po prekliknuti mezi okny a zapomenu nakopnec rict i to, kvuli cemu sem pisu... Bezte se vyvojari RT s takovou "funkcnosti" hry vyfotit, protoze to opravdu nema obdoby!

    EDIT: Hra me pustila podivat se na novinky... mam rovnou dve a to Domaci putky a Sezonu duchu, ale at prohlizim tam a zpatky, cervene vykricniky stale nemizi.
    Pole se zralym rakosim opet neni graficky dozrale. Jezisi, presne tohle jsem videla pred mesicem a ty chyby snad uz byly hlasene, ne? Tak proc nam tyhle nedodelky sypete znovu na hlavu?! >:(
    EDIT2: Poprosila bych RT o dalsi anketu, ve ktere jednou z moznosti k vyberu ohodnoceni Unity bude: a) Je to ciry amaterismus.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
  8. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Zrovna dneska mě vypršel počet sklizní dekorací u majáku, no to je vopruz když tam nezůstane tlačítko zbourání. Nechápu proč to nejde kombajnem když stejně vyběhne tabulka jestli chci dekoraci opravdu zahodit.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Asi to nechám na zítra nebo obalím nervy čokoládou.
    Abych nebyl zas tak kritický,zatím vše docela běhá,jak v FF tak v GCH,kromě těch chyb co už byly hlášeny (plody stromů,rostlin - dozrálost atd) ale to se doladí časem.

    [​IMG]

    Jo a nic to neukazuje.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    satelit Zkus si chvili sklizet tri plochy rerichy kombajnem a nepomuze ti ani cokoladovy zabal od hlavy k pate :eek:;)
    Opravdu vsem vrele doporucuji vyzkouset - je to naprosto nehratelne!

    EDIT: Btw proc se pomocnici nevraci do zakladniho nastaveni pri prechodu z plochy na plochu? Ve Flashi sklidim plochu, oseju, jdu na dalsi a pomocniky mam opet v nastaveni na sklizen (nikoliv na seti, jako ted)!
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
    vilm4 a satelit tohle ocenili.
  10. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Než se načte jakákoliv plocha uvařím si kafe a ještě ho stihnu vypít. Hrůza.... Některé dekorky se ani nezobrazily,jen trojúhelníky s dozráním. Ta pomalost všeho je jako bych hru hrála na PC před 10ti lety. No docela mě to odrazuje.Takhle budu všechno sklízet hodinu a neumím si to představit bez kombajnu,radši ani nezkouším. Flash verze rychlejší o 1000 procent.
    Trh naprosto nefunguje. Bílá pole s čísly.Pokud kliknete a zobrazíte,nejde se vrátit.Tlačítko zpět nefunguje.Anebo nemám trpělivost a jen to trvá strašně dlouho.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
  11. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    nepoznám kdy dozraje zasezená kytka,nejde uložit plocha ani obnovit.vše jde pomalu.obraz je rozmazazán.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak mne to fičí v pohode,ešte aj minulé nedostatky sú preč,takže zatiaľ - no problema!
     
    vilm4 a duna.duna1 tohle ocenili.
  13. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Tak po 22 minutách se to jakžtakž načetlo,ale hra je v podstatě nehratelná,přechod z hlavní na divokou nemožný.Doufám,že po 10,5 letech nebudu muset končit.Na nový počítač nemám.:sleepy::oops::eek::(
     
  14. dracice-86

    dracice-86 Pisálek fóra

    musím zaklepat na dřevo, protože tentokrát se mi Farma načetla i bez většího přemlouvání - minule jsem to vzdala rovnou. Jenom se mi všechno nehorázně blýská, jedou mi všechny animace, i když bych je měla mít vyplé a další už tu bylo zmíněno x-krát (třeba, že mám ke sklizni superobří stromy jsem zjistila čirou náhodou, stejně jako mi bylo divné, že by ještě nebyla dozrálá hlavní farma... ) - dárky jsem poslala, ale nevím, jak bych ověřila, že došly..
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    na trhu som nenašla šlachtené zvieratá, ani nákup, ani predaj :p
    inak farma sa načítala rýchlejšie ako počas minulého testovania, aj vykresľovanie dekorácii je rýchlejšie
    EDIT: načítanie hry trvalo 1 min.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    u premiu nelze uložit plocha ani obnovit
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :cry: tak zatímco kombajn se do základní polohy (sklizeň) nevrátí a je nutno na každé ploše překlikávat, tak u stonku se mi to samo přeplo na celý stonek, ačkoliv jsem měla nastavené oblíbené a protože to sklízím během dne několikrát, klikla jsem a ejhle - sklidila jsem celý stonek, tedy i to, co jsem nechtěla, např. kaštanový řádek - takže pozor, kontrolujte, prověřujte, některé funkce prostě fungují jinak

    nemožnost vypnutí animací mi vadí, zbytečně poskakující dekorky a další jen zatěžují zařízení, zkoušela jsem to v nastavení zapnout - vypnout - uložit a nic, animace běží dál ... to, že není vidět dozrání je poněkud tristní, to jsme hlásili i minule, zřejmě to vývojáři nepovažují za důležité

    do zítřka to nějak zvládnu, ale čekala jsem, že bude opraveno víc chyb
     
  18. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Vstup na farmu se mi načítal zhruba 3 minuty,vše co jsem v poledne zasadila ani trochu neporostlo,je to jako zrovna zaseté,sklízení stájí jde pomalu a v mlýně to taky moc nejde,jsem znechucena,ale doufám,že to nakonec dobře dopadne,nedovedu si představit,že bych musela s farmou skončit.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jestli je toto vysledny produkt, tak me vubec nebude mrzet, ze s farmou po x letech v lednu seknu... na tolik hektolitru rumu totiz nemam, abych mohla hrat bez nervu v kyblu, kdyz NIC nefunguje, jak by melo! :mad:xD
    EDIT: Ze mam ted zamcene Trosecnicke pobrezi a ze stale nejde potvrdit volbu enterem mam hlasit na lamparne?
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
  20. *KUKUK*

    *KUKUK* Zelenáč fóra

    Id:44658109 -
    24.11.2020 v 17,20
    CZ
    kde:tabulka na vkládání bonusového kódu
    Při napsání bonusového kódu a jeho odeslání je funkční a odešle se, ale tento bonusový kód napsaný v řádku nejde zkopírovat a další chyba je ještě při zasílání dárků sousedům a to ze zásob ve stolole prvním zasílaným dárkem se otevře celá tabulka se sousedy a pokud chci zasílat dalším tak už se ukáže pouze hnědá tabulka s názvem hledat a jména sousedů tam již nejsou a po zapsání dalšího souseda se celá hra kousne.
    Nechtějte na mně prosím screen,protože já moc počítačům nerozumím a neumím to.
    Windows 10 prohlížeč Mozilla nevím jestli jsem to správně napsala,ale Unity se načítá.
     
    modrýměsíc, kytka50 a elbedna tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.