Zpětná vazba Unity - hlášení chyb

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zdendulka78..., můžeš prosím říct jak nejde použít? Sběr proběhl v pořádku. Pak jsem výrobnu zboural a znovu usadil na plochu a doplnil potřebné výrobny. Zkoušel jsem v prohlížeči i v samostatném klientu a nikde jsem chybu nezaznamenal.


    upload_2020-12-27_13-11-53.png
    upload_2020-12-27_13-15-51.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Deleted member 75482 tohle ocenil(a).
  2. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj mám dotaz co s tím ,jsem co se týče počítače pouze uživatel v Unity mám rozhozenou secí tabulku po ploše ,mně jako laikovi to připadá ,že se otevřou najednou všechny tři plochy secí tabulky a vzájemně se překrývají na farmě je to horší ,než na baha,jinak mi Unity běhá dobře až na nějaké malé chybičky ,a také mi vadí to,že si v Unity nemohu obnovit uloženou plochu,mám tam jen šedé pole a vykřičník,už nevím co s tím ,a co s tou tabulkou.Kdyby tam nebyly tyto dvě docela závažné chyby hlavně ta secí tabulka ,tak bych byla s Unity spokojená i když se mi zdá trochu pomalejší.Klienta mám několikrát staženého podle návodu odstraněného i jsem si stáhla a použila REVO Uninstalerr,ale stejně se mi stále seká a občas neodpovídá
     
    Deleted member 75482 a zemanka01 tohle ocenili.
  3. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Mám to úplně stejně jako maribeja. Už mě to docela nebaví, a jsem z toho otrávená. V klientovi prostě nejde ani
    sklidit, abych pak nemusela vše shodit, a znovu nahodit. Klient několikrát odinstalován a znovu nainstalován, vyzkoušeny odinstalátory Revo a IObit, ale změna žádná. Aplikace prostě nereaguje :(
    V unity jsou zas jiné problémy, a dobře nejde ani jedno. Chodím do práce (i přes svátky), a fakt nemám čas sedět hodinu u jedné sklizně.
    Ať s tím už konečně něco udělají, za 2 dny je konec roku, a za 14 dní flash player vypnou úplně.
    To jako pak budeme platit za nefunkční hru? Nebo co bude? Už teď mnoho hráčů píše, že s tím sekne.
    Já teda nepatřím k lidem, kteří hned něco zahazují, ale pokud to takhle půjde dál, tak určitě mě to časem taky přestane bavit, a raději ten promrhaný čas "investuju" jinde :(
     
    Deleted member 75482, samec a Iwuska tohle ocenili.
  4. margitka89

    margitka89 Pisálek fóra

    Mám dotaz na budoucnost. Počítá se s tím, že hra bude zprovozněna na mobilu nebo na tabletu? K počítači se dostanu většinou až večer a pokud hraju tak jen na mobilu (cestou do práce, v pracovních přestávkách apod.) Ti z nás co nesedí u počítače celý den už asi nebudou mít šanci hrát dál.....
     
    Deleted member 75482 a zemanka01 tohle ocenili.
  5. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Dnes jsem opět zkoušela klienta, a nestačím zírat. Byla na něm nějaká aktualizace, a všechno jede jako po
    másle :) Celá farma sklizená za pár minut, seklo se mi to jen jednou při přechodu z farmy na Baha, ale to byla
    otázka 2 minut, než jsem to shodila, a znovu se přihlásila. Fakt pohoda. Kdyby to aspoň tak už zůstalo, tak jsem spokojená :)

    Ještě by to mohli přizpůsobit na tablety a mobily. a bylo by to fakt 100%. Taky se ne vždy, když je potřeba, dostanu na počítač. V mobilu jsem sice sklízela jednou za čas, ale je hodně lidí, kteří se bez farmy na mobilu neobejdou :)
     
  6. samec

    samec Magnát fóra

    Zdravím----předali jste informaci RT,že v parkách jsou ty vykřičníky zas malé,jako před nějakým časem---co jsme to už řešili a pak to opravili----fakt má RT tak krátkou paměť???Ty malé vykřičníky nejsou vidět za některýma věcma a pak se při ručním sklízení nesklidí---to tu musíme znovu řešit věci již dávno vyřešené???Což jsme v mateřské školce,kde musíme neustále někoho napomínat?
     
    Deleted member 75482, polacka a Štika tohle ocenili.
  7. (Monte)

    (Monte) Rádoby autor

    Unity je hrůza, hrůz, klient je celkem v poho, jen mi vadí některé nedostatky. Např. vzrostlá pole se tváří, jako právě osetá, u Arboret, Zvěřinců a Výroben se neobjevuje značka, že jsou hotová, Mlýn se stále vrací a začátek, to je zbytečné klikání navíc, položky, které jsou pod informační tabulkou, nejdou sklidit, jsou tam ještě jiné drobné nedostatky, ale věřím, že se to časem napraví. Přeji všem, kteří to budou číst, všechno nej... nej...nej v novém roce.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.