Zpětná vazba Unity - hlášení chyb

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mylanco

    Mylanco Pisálek fóra

    Nerozumiem, kto navrhoval grafiku tejto hry na tomto klientovi, absolutne nič nie je zaostrené, všetko je rozmazané ??? ... Prečo nie je dostupný klient k stiahnutiu aj na macOS :D :D tuším, že ani nebude.. Celé zle toto, všetko seká, mrzne, laguje ..... Absolútne nič nefunguje. To nie ste schopný za rok čo viete že flash už nebude podporovaný pripraviť neakú poriadnú alternatívu - lebo tato zliepanina na poslednú chvíľu - celé zle. Dufam, že to máte aspoň v úmysle dať do poriadku.
     
  2. m1mo

    m1mo Pisálek fóra

    to jako vážně ? to jako bude farma fungovat tímto způsobem? nechcete to radši vzdát a zrušit ji?poradí mě někdo jak poznám zralé stromy od posbíraných?
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj m1mo, zapni a ulož si v nastavení animace. Pak už bude vidět jestli jsou plodiny, stromy zralé.

    upload_2020-12-11_20-29-23.png
    upload_2020-12-11_20-29-57.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Hurááááá,už jsem si myslele,že jsem mimoň,když mi farma jede bez velkých problémů ...ano,je pomalejší,někdy se kousne,ale můžu hrát bez výlevu emocí ;) zvědavost mi donutila vyzkoušet i na mobilu,odehrála jsem i jednu akční hru,pole ručně osázela,zalila,chlívek na plochu osadila...pomalejší,ale hratelné
     
    Y_n_O a satelit tohle ocenili.
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Dala jsem umlýt dva zimní balíčky a aniž bych s nimi zahrála tak zmizely :mad:
     
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Po prvním radostném zvolání, že jedu jako po másle, došlo k zaseknutí se a to po vstupu do akce Zimní nádhera, jak jsem zde již psala. Zkusila jsem to tentokrát přes Edge. Načtení farmy cca 5 minut, sklidila jsem celkem bez problémů, i když se hra trochu seká. Mletí do akce v pohodě. Vstup do akce se sekáním, dlouho jsem se nemohla dostat na 1. segment , panďulák skáče trhaně, chvílemi se točí kytička a hra stojí. S potížemi(sekání)jsem odehrála 4 desky a šla do obchodu. Tak odsud jsem se už nemohla dostat, hra zamrzla. Nyní se z akční plochy nemohu dostat nikam na farmu, perníková vesnice mě uvěznila. Vzhledem k tomu, že se už podruhé nemohu dostat z plnění akce Zimní nádhera, omezím se zřejmě jen na pěstování akční květeny a mletí do akce a akci samotnou dodělám až skončí test.
    Pokud mám zhodnotit hru v Mozille či v Edge - v Mozille to až na popisovanou Zimní nádheru , šlo vše dobře, Edge je zpomalené, seká se.

    P.S. Dala jsem F5 a znovu načtení mě hodilo do fronty čekajících...

    [​IMG]

    23.30 hod.
    Přihlášení přes Mozillu - načítání asi 15 minut, nakonec F5 a jsem ve hře.
    Jdu na sezonu, protože jsem na ni úplně zapomněla. Seká se to, dodávky trvají dlouho než se načtou. Na plochu divošky jsem si v 1. sezoně ani nevím proč dala Sezoní pohár, teď nejde sklidit pomocníkem, jen ručně.
    Po 8 minutách hry se nemohu dostat ani na hlavní farmu, ani na divošku, prostě nikam. Ovečky makají až do 100% a nic, kliknu opět na divošku, ovečky načítají do 100% a tak stále dokola. Po F5 už to jde.
    V nebi jdu sklidit řádky, běhá mi tam nějaký černý pruh, viz screen.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 11/12/20
    modro.ocko22 a polacka tohle ocenili.
  7. makvlci

    makvlci Zelenáč fóra

    Dobrý den,
    nová verze hry skoro nefunguje, pomalu se načítá, některé stromy se nenačtou
    vůbec. Kombajn se načítá skoro 5 minut, chybí ikony, při setbě jsou inkony pře
    celou hru, nelze přečíst ani posunovat. Přechod na jiná pole hrozně dlouhý, opět
    se načítá skoro 5 minut. Po stažení klienta se objevuje pouze bílé okno bez
    možnosti přihlášení. Již jsem psala včera. To mi ještě ale šla stará verze. Včera
    se mi objevila pouze nová verze, která mi tedy vůbec nefunguje. Jedna sklizeň
    všech polí trvá nejméně půl hodiny. Večer ještě horší. Vůbec se mi stránka nenačetla.
    Dnes ráno opět půl hodiny jen ovečky a nic.
    S touto hrou po 15 letech končím. Potřebuji ale zrušit automatické měsíční obnovení prémium farmáře a jak to mám asi udělat, když se nemohu dostat do hry a když jsem se tam jednou dostala, tak nefunguje tlačítko "spravuj prémium". Prosím tímto o zrušení.
    Hráč: makvlci Id: 11435020
    Zatím se v klidu, ale pokud se mi stále bude strhávat za premium, které nejde v nové verzi používat a ani zrušit, pak se asi budu muset obrátit jinam.
     
    rum666 a Veselka tohle ocenili.
  8. .eiram.

    .eiram. Zelenáč fóra

    prosím kdo tu má MACBOOK AIR ? tento mac nemá windous a já se nemůžu dostat na hru ani přes safari ani přes google .poradí mi někdo ? děkují
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Včera mi farma išla dobre,ale teraz je to strach a hrôza.Ak sa dostanem na hlavnú a chcem sa dostať na iné plochy tak sa nedostanem.Načítacia lišta sa ukáže na 100% a točia sa mi tam kvety a nedá sa presunúť.Musím dávať znova a znova reštartovať hru.A v zverincoch sa mi nedajú nakŕmiť zvieratá hoci mám pre ne dosť krmiva.Chcel som si pootvárať debničky ale ani tie nejdú otvárať.
    Takto to fakt nemá cenu hrať už ma to vôbec nebaví.Ak sa to nedá do poriadku tak sa s farmou rozlúčim raz dva.
     
    Naposledy upraveno: 12/12/20
    Veselka a evainfo tohle ocenili.
  10. evulik011

    evulik011 Rádoby autor

    Tak to je katastrofa. Už ma to prestáva baviť, a ak to pôjde stále tak zle, tak asi skončím. Stále to len načítava, susedom mám problém odposlať darčeky, bez zapatej animácie neviem, či plodiny sú už ukončené, atď.... Nechápem, prečo keď je človek s niečím spokojný, musia to zmeníť "vraj vylepšiť" a väčšinou to stojí za H...o. A je to tak v živote, i v hre.
     
  11. ovečka17

    ovečka17 Pisálek fóra

    Dnes ráno - sobota 12.12. - hra přes unity v zásadě fungovala. Vše trvá sice dlouho, ale nikde se nic nezaseklo a pomocí kombajnu šla farma obsloužit. Ano, trvalo to výrazně déle než přes flash, ale proti včerejšku je tady vidět znatelný pokrok, to byla farma v zásadě neovladatelná. Ano, ne vše je v pořádku , ale je vidět, že se situace pomalu lepší. To jen aby všechny názory nebyly jen, že je všechno špatně, vraťte mi peníze.....
     
  12. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Tak já se sem dnes dostávala přes hodinu... Načítání - načítání - načítání - a nic
    P.S. Fakt si vzít na sklizeň dovolenou :D
    P.S. 2 - Tááák - před šestou jsem nastoupila a teď konečně sklidila poslední pole a poslala dárečky. Jooo, slušný výkon.
     
    Naposledy upraveno: 12/12/20
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,já jedu na Unity a za mě vše mě klape jak má a myslím si že aj rychleji jen lesní mýtina tam je problém, když tam vlezu seká se to a nedá se nic tam sklidit a když se mě podaří sklidit mám tam chlívky a stromy tak se to sekne při sklízení a trvá nežli se to povede ale všude to jde dobře jen tu ne.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    U mne se zhoršilo oproti včerejšku hraní akční minihry. Vybrala jsem si jinou desku (už teda nevím, kterou), ale stejně se spustil Santa. Po ukončení se minihra kousla a nešlo z ní ven. Tak hrát nebudu, budu jen sklízet, sít a počkám na ukončení testu. A budu doufat, že příště už se to stávat nebude. Nedokážu si v tomto prostředí představit, jak bychom přišívali záplaty, skládali hlavolamy a nedej temten, aby přišel detektiv s hledačkou...
     
    evainfo a -Kuteno- tohle ocenili.
  15. ovečka17

    ovečka17 Pisálek fóra

    Dnes po obědě - klient se načetl v pořádku a poměrně rychle a vše funguje jak má, vč. deskových her
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. xbenakk

    xbenakk Pisálek fóra

    Mám problém s kolem štěstí, ale naprosto nejděsivější je to ustřelování kurzoru v kombajnu. To je pro mě naprosto nepochopitelné, protože mě programování tak trošku živím.
    Předloni jsem se ptal, jak jsou na tom s přechodem z flashe na něco jiného a byl jsem "uklidňován", že se na tom pracuje. Tohle je výsledek? RT běžte se bodnout!
     
    rum666, polacka a Veselka tohle ocenili.
  17. samec

    samec Magnát fóra

    Zdravím---Proběhlo už několik kol zkoušek na Unity---ale pořád jsme na stejných výsledcích chyb!!!!Co ta RT neumí číst co jsou za problémy? K čemu slouží ty testy???A navíc v nové verzi Unity jsou na parcích opět malé vykřičníky!!Neřešily jsme ty malé vykřičníky před nějakým časem,že se překrývají některé dekorace a pak nejsou vidět ??? To má to RT tak krátkou paměť v hlavě???Hlavně na jejich košíky v reálu za kč mají paměť v pořádku...
     
    rum666, -Kuteno- a Veselka tohle ocenili.
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Dnes vážně nehezký den, když jsem před prací vstávala o půl hoďky dřív pro pravidelnou hlavní sklizeň celé farmičky i s mazlíky v Unitě:sleepy: ať to stíhám v pravidelném času před prací. Tak jsem šla na Google, kde mi to včera docela šlo a načítání je dvě minuty. Rychle jít na stonek, ale musela jsem odkliknout časovku pro pomocníky a tehdy se to seklo a konec. Tak jsem utíkala na Edge načtení farmy snad tři minuty, ale stonek se načítal stále dokola a nešlo z toho ven - no hrůza o_O to jsem už panikařila, že musím utíkat do práce a nesklizeno!!
    Tak až v práci (že je ta volnější sobota) jsem na kvalitním počítači všechno sklidila, ale o dost později. Takže silné stonky na 24 a 48 hodin s % na BZ/TBZ dekorací a všeho ostatního srovnám až za tři dny! na ten čas, kdy pravidelně sklízím (před odchodem do práce). A to mám nacpanou lištu získanými bonusy, ze kterých už nemám žádnou radost :(
    Ale i v práci se dnes na kvalitním počítači občas ukazovaly točící květinky, takže počítačem to není a Unity je spíše horší a horší ... hmm
     
    rum666, -Kuteno- a samec tohle ocenili.
  19. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Měla jsem přes sto řádků na stonku....zbylo jich tak 20. Jak najdu zbytek?
     
  20. samec

    samec Magnát fóra

    Je to neskutečné---můžeme tady psát dokola ty samé chyby a je nám to prd platné-----všechny testy jsou k ničemu akorát k uzoufání a abych se například připravil na určitých polích s většíma 2x2 ,kde nejde sklidit pod info tabulkou a pak tam bude uvězněná výhra navždy,tak ať si to celá skvělá RT dá vyfotit
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.