Zpětná vazba Unity - hlášení chyb

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vilmax

    vilmax Pisálek fóra

    Stahnul jsem si ten soubor farmerama.exe. Načtení trvá cca 5 minut. To bych ještě zkousnul. Ale vždy to skočí do malého okna velikosti cca 1/4 obrazovky a jinak než s lupou to obsloužit nelze. Tlačítko roztažení na celou stránku není aktivní.
    Říkám si, že to sice hrajeme více jak deset roků, ale že se na to vykašleme. Protože aby místo zábavy to byly pořád nervy, zda to půjde a nebo ne, přicházíme o superhnojiva, superkrmiva a podobně. Chápu, že kdo má výkonný PC, nebo superychlé připojení, asi problém nemá, ale my invalidní důchodci s tím docela zápasíme. Tak prosím aspoň to okno, ať se to zobrazuje na celou stranu. Tohle je k ničemu a ve flashplayeru to už pustit nejde.
    V úctě Vilmaxovi
     
    14087, tata071982 a Bokonon tohle ocenili.
  2. samaell666

    samaell666 Zelenáč fóra

    Tohle je teda masakr. Jak muzou nasadit neco, co neumi zakladni funkcionality hry. :-/
    Ale at jsem trosku kontruktivni:
    1) neni videt, ze je plodina dozrala (to same u stromu), protoze se nemeni stav ikonky na policku
    2) na divoke louce mam najednou malou cast neodemcenou, ale v puvodnik klientovy toto nebylo
    3) vse je "rozmazane", takze hra pusobi udesnym dojmem.
    4) u prave probihajic akce nemam na stole zdnou hru, ale pouze cerveny ubrus (detail, ale je to divny) Co neni detail je to, ze se mi ani minihra nespusti.

    Jestli tohle v brzske dobe nebude opraveno, tak asi po tech letech nemuzu hrat dale, protoze toto je naprosto nehratelne :-/
    Chapu, ze flash konci, ale asi se melo zacit s vyvojem nahrady drive, nez par mesicu pred koncem podpory. Tohle kdybych udelal v praci, tak na hodinu letim!
     
  3. amberelixir

    amberelixir Zelenáč fóra

    J to celé šíleně pomalé,vlastně to téměř nejde hrát a to ani po ztažení toho nového,na to nemám čas klikat na všechno 5x navíc a čekat u všeho několik minut,než vůbec jde přelézt na jiné pole,pokud se to nezlepší,musím s hrou skončit,bohužel
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Veverko, přečti si VOP ;) Využívání chyb a tak... 8)
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  5. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    S Klientem nebo bez něj obojí stejné. paskvil k pohledání.
     
    Bokonon a naruto2002 tohle ocenili.
  6. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Při načítání ploch se mi načte minulá plocha,ale pole správně.to,že čekám 2-5 minut už ani nemusím psát
     
  7. xjana69

    xjana69 Pisálek fóra

    nehratelné, příšerné
     
    Bokonon tohle ocenil(a).
  8. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Ještě připomínky k standalone klientovi. Právě jsem ho zkusil znovu nainstalovat a musím konstatovat, že tedy krásně čisté bílé okno přetrvává. Co je ovšem horší, že každá instance vytěžuje na víc než 30% procesor a i po jeho zavření zůstává aktivní jako proces, takže je ho nutno killnout ve správci úloh, jinak vám opakované spouštění velice rychle zahltí počítač. A jen tak mimochodem má jeden z nejvyšších nároků na energie, což zajisté ocení akumulátory majitelů notebooků.
     
  9. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Tak jsem zneužila posilu z řad mužské populace v rodině. Vše předělané, Windows 10/ 64 bit a přesto se do hry nedostanu. Stojím na šedivém pozadí v rámečku, ovečky hlásí "čekej,prosím". Na co mi bylo vše v PC předělávat? Stejně si nezahraji. Ještě to zkusím přes Edge a Google a jestli to nepůjde, kašlu na to.
     
    Bokonon a naruto2002 tohle ocenili.
  10. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Hraji přes prohlížeč,hra jde,ale dře,já si asi nezvyknu,fakt zlatej flash:cry:
     
  11. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Já už jsem - čistě ze širého zoufalství - zkusila i internetový prohlížeč na televizi. Nooo, ještě že byla ode mě daleko. Jinak by letěla zavřeným oknem xDxD

    EDIT - pajaable - Evi, mě to nejde ani tam. Ani v noťasu, ani na mobilu.
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  12. Mikádko18

    Mikádko18 Rádoby autor

    Když byla zkouška Unity a lidé si stěžovali, já děkovala Bohu, že mně farma funguje v pohodě. Sice o něco málo delší načítání, park křiklavě růžové pozadí, kdy poslepu musím klikat kombajn i mapu - nejsou vidět. Nelíbil se mi trh, svítící olemování květin, ale to všechno se dalo.
    Teď se musím přidat k zástupu nespokojených s problémy. Nejdou mi dávat na plochu chlévy. Jediné, co mi tu začne běhat, jsou ovečky oznamující, že je farma na 100procent nachystaná a běhají mi na ploše už 20 minut...
    Teď už jen šedá plocha s ovečkami, po F5 zmizela i farma. Jen ty ovečky se svými 100 procenty tu stále běhají a běhají.
    Už je to 50 minut, co tu tak u toho sedím. Ztráta času, už jsem mohla mít 3 plechy cukroví:oops:. Jdu péct a doufám, že se farma spraví.Myslím, že nejsem sama, která potřebuje jen odskočit si na farmu, sklidit, zasét, vykydat hnůj a šup starat se o rodinu, něco dělat. Kdybych měla takto pořád čekat, nedá se to.
    Vyjela jsem z farmy, znovu se přihlásila, opět ovečky, ale farma nefunguje už vůbec.

    Po nějaké době jsem se přihlásila, ale bohužel, nejdou mi dávat na plochu chlévy - ručně ani kombajnem. A to jsem se chtěla připravit na akci rychlé stáje. Bohužel. Opět mi tam běhají ovečky, farma je zaseklá a já nemůžu nic dělat.
    K čemu akce, když jsou problémy s jejich plněním, tentokrát ne vinou hráčů.
     
    Naposledy upraveno: 11/12/20
    velik52, Bokonon a janaj tohle ocenili.
  13. makvlci

    makvlci Zelenáč fóra

    Dobrý den,
    nová verze hry skoro nefunguje, pomalu se načítá, některé stromy se nenačtou
    vůbec. Kombajn se načítá skoro 5 minut, chybí ikony, při setbě jsou ikony přes
    celou hru, nelze přečíst ani posunovat. Přechod na jiná pole hrozně dlouhý, opět
    se načítá skoro 5 minut. Po stažení klienta se objevuje pouze bílé okno bez
    možnosti přihlášení. Již jsem psala včera. To mi ještě ale šla stará verze. Dnes
    se mi objevila pouze nová verze, která mi tedy vůbec nefunguje. Jedna sklizeň
    všech polí by trvala nejméně půl hodiny.
    Teď večer se mi hra vůbec nenačítá. Je akce, kterou jsem začala a za celý den se mi podařilo sklidit pouze jednou. Už se mi hra načítá skoro hodinu.
     
    ovečka17 tohle ocenil(a).
  14. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    xDxDje to hruza
     
    Bokonon tohle ocenil(a).
  15. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    17.55 hod.
    Takže...huráááá, jsem tam, hraji. Po 10 až snad 15 minutách, aniž bych zkoušela něco jiného než mozillu,jsem na farmě. Docela mě překvapilo, že se nic prozatím neseká, sklizeno akční bez problémů, prolezla jsem všechny herní plochy a přechody a načítání plynulé, žádné delší čekání ani u ploch s dekorkami, snad jen trochu pomalejší načítání dekorek na Baha plochách(dekorky). Pomalejší načítání u Hřiště pro mazlíky. Vyzkoušeno Kolo štěstí - to se sice divně točí a jakoby podsekává, ale je to hratelné. Řemeslnická čtvrť se načítá pomaleji, při zadání mletí řemeslnického produktu se to trochu seká, ale ne moc, mletí funguje. Bez problémů funguje i mletí krmiva. Prolezla a vyzkoušela jsem co se dá, docela se mi líbí tržiště v nové podobě, hlavně rozdělení farma/baha. Kalendář s dárky se také zobrazil bez problémů, tak doufám, že to tak zůstane. Trochu se mi nelíbí grafika všech ploch, na mě moc přeostřelé(nevím, jak jinak to popsat). Samosklízení stromů u prémia se seká a stromy se sklízejí jakoby dvakrát.
    Po 20 minutách hry bez problémů jsem šla plnit akci Zimní nádhera a je po hře....zamrzlo to, po F5 jsem zpět na ovečkách a čekej prosím.
    Už to nejde, nemohu se ani odhlásit.

    18.36
    Konečně mě to pustilo na farmu, akce Zimní nádhera vůbec nejde plnit.
    Seká se i fórum.
     
    Naposledy upraveno: 11/12/20
    Bokonon tohle ocenil(a).
  16. makvlci

    makvlci Zelenáč fóra

    Hraji tuto hru už 15 let bez větších problémů. Nerada bych se jí vzdala, ale takhle to nejde. Nějak už na to nemám nervy.
     
    Bokonon a sedlackabuzkova tohle ocenili.
  17. rak802

    rak802 Zelenáč fóra

    To zase vymysleli pěknou ..... asi si přejí zkončit vůbec to nejde spustit jestli to nevrátí do původniho stavu tak po deseti letech budu končit. Asi jim koronavirus zatemnil mozek jinak to nevidím

    co se ti na tom nelíbí


    ***příspěvky sloučeny***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/12/20
    cipísek53, tata071982 a Bokonon tohle ocenili.
  18. ovečka17

    ovečka17 Pisálek fóra

    Nová verze hry v zásadě nefunguje - pomalu se načítá, pokud se vůbec načte, nejde přepínat mezi jednotlivými plochami, kombajn se většinou nenačte, chybí ikony, při setbě jsou ikony plodin přes celou obrazovku, nečitelné, nelze ani odkliknout. Většinou se jen točí "slunečnice" či co je to za kytku.....
    Po stažení klienta se objevuje pouze bílé okno bez možnosti přihlášení. Takže shrnuto - celý den naprosto nehratelné.
     
  19. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Zdravím, tak si dej čokoládu na nervy ať se v klidu dožiješ roku 2021 kdy Farmerama oslaví 11 let své existence.;)

    Mě to zatím jede, nějaké mouchy to má,ale je to hratelné.Dokonce mám otevřené dvě farmy ve dvou prohlížečích.

    [​IMG]

    Tak jsem to asi zakřikl. :sleepy:

    [​IMG]

    F5 to spravilo.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 11/12/20
    berkaKolchoznice a polacka tohle ocenili.
  20. webmarian

    webmarian Rádoby autor

    Zdravíčko. Pracuje sa na oprave skriptu, aby sa aj pri neaktívnej/vypnutej animácii zobrazovali všetky položky v hre v stave ako keď je animácia zapnutá (čiže je vidieť, keď položky "ukončia" svoj čas rastu alebo chovu) ? Dik za info :)

    FLASH: - animácia vypnutá - položky dokončia svoj čas pre zber - je vidieť, sú zobrazené (že ich môžem pozbierať aj keď na žiadnu položku neprídem s kurzorom myši)
    UNITY:- animácia vypnutá - položky dokončia svoj čas pre zber - NIE JE vidieť, NIE SÚ zobrazené (že ich môžem pozbierať - musím na položku prísť s kurzorom myši aby mi v pop okienku ukázalo, že už je čas na zber).
    Takže nejde priamo o animáciu ale o zobrazenie, keď sú položku ukončené a pripravené na zber. A toto je v nastavení práve pri Animácia zapnutá alebo vypnutá.
     
    Naposledy upraveno: 11/12/20
    polacka tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.