Umění šprýmu I–VI (7.12. - 13.12.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Ahojky farmáři,teď jsem se vzbudila po noční,vše dodala,dodávací postavička zmizela,ale nemůžu aktivovat stonek. Vím že jsem dokončila všechny části,tak nevím kde jsem udělala chybu:cry:

    Jejda,jak mám noční,tak jsem úplně mimo,dík za nakopnutí:music::inlove:
     
    Naposledy upraveno: 12/12/23
  2. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj zejdy66 .... aktivovat stoneček budeš moci až po dnešním splnění úkolu č.6 ;), kde právě získáš řadu na magickém stonku a poslední dekorku Veselý PRRRRD ;).
    Tak ať se daří ;)
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zejdy66 - ahoj, ještě jeden úkol zbývá ;)
    poslední úkol.png
     
  4. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Přeji pěkné odpoledne.
    U mě hotovo, stonek stonkuje. xD
    Všem přeji klidnou hru a pokud možno bezproblémovou :)
     
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No tak to šlo rychle...
    [​IMG]
    Když má člověk napěstováno a našlechtěno, je to pohodička, pohoda.
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG]
    Ahoj, tak u mě také komplet hotovo ;). Všem rychlíkům gratulka a ti co akci dokončují přeji zdárný konec ;).
    Mám po dvou dekoracích, tak kdyby měl někdo zájem, mohu při O/D poslat ;).
    Hezké odpoledne a ahoj :)
     
  7. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Finííítooo :D
    [​IMG]

    Ať se vám daří, všem kdo splnili a splní gratulka :)
     
  8. Ajiik

    Ajiik Zelenáč fóra

    Ahojte, byl by někdo tak laskavý a podaroval mi dekorku z druhého úkolu "výbušný doutník" ? .. bohužel sem zapomněla na čas, a dodat co je třeba :sleepy: no jo, víkend .. až mi to došlo, tak samozřejmě nebylo kam dodávat .. tím nabízím i ostatním hráčům dekorky z dalších úkolů (kdo z jakéhokoliv důvodu nestihl splnit) .. díky moc!

    PS: všem co mají hotovo gratuluji, užívejte stonku ;)
     
    -Jara05-, dasa1143 a sovicka64 tohle ocenili.
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo, ale stonek až po půl hodině, kdy jsem na plochách hledala dekorky xD
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ahoj. Stonek je doma ;)
    [​IMG]
    Komplet hotovo budu mít za 3h, až dozraje poslední akční. Neurychluji, není kam spěchat :music:
     
  11. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Gratuluji všem, kdo mají hotovo. Já mám už také "doprděno" a stonek stonkuje .
    Přeji všem vespolek pohodové odpoledne.
     
  12. VeraDekeresova

    VeraDekeresova Pisálek fóra

    Vrátila som sa z nákupov, poprdela :cry:som si a doprdela... Stonka funguje a konečne chvíľu pokojíčok. Tým čo ešte prdia, nechaj im nohavice vydržať. príjemné hranie:music:
     
  13. I3ajk0

    I3ajk0 Pisálek fóra

    Ahojky,
    jsem popleta jako @Ajiik ... šetřil jsem SK, abych měl jen 1 dekorku do stonku, ale ejhle, v 15 hodin jsem zjistil, že napěstováno bylo, ale zapomněl jsem vložit do úkolu :wuerg: (do 14. hod). Chybí mi 1 dekorka "Explozivní polévka" (3. úkol).

    Budu se "modlit" (jsem ateista), aby se na O&D našel někdo, kdo mi ji za něco zamění ...

    P.S.: Blahopřeji všem, kdo to splnil na 100%
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Bylo by i o chlup dříve, kdybych, já trubka, přes noc nezasela místo akční slunečnici. :cry:Ano, slunečnici. Celou noc si kvetla na políčkách a ráno se na mě usmívala, no jako sluníčko. xDRáno jsem chtěla sklidit a oči jsem sbírala pod stolem. o_O Ale což, další sklizeň to napravila. 8)
     
  15. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Ještě , že už mám taky hotovo , protože ta rychlost mi dere nervy !;)
     
    -Jara05-, kutilka70 a I3ajk0 tohle ocenili.
  16. albína1927

    albína1927 Rádoby autor

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Je to ***,přeskakování a počítání abych zbytečně nesázela a nešlechtila.Hraji všechny akce,ale tyhle jako ta příští je pro sedící u pc Ale je to jen hra.:D:D:D:D:D:D:D:mad:

    Já ti ji zaměním,ale nevím jak to udělat.

    ***sloučeny příspěvky - multipost
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/12/23
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    albína1927 - ahoj, pokud budou tyto dekorace obchodovatelné, pak ji můžeš dotyčnému při akci Obchodování-darování poslat
    (stačí přidat si ho do přátel - buď ti napíše on, nebo mu napíšeš ty a pak si ho v poště přidáš do přátel - viz FAQ. Poté mu už můžeš onu dekorku poslat)
     
  18. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    Ahojte! Mám jeden problém, neviem ako sa to mohlo stať ale chýba mi jedna dekorka z tejto akcie:) polievková explózia .Pritom som robila akciu každý deň, ale zrejme som zabudla dodať, do akcie v ten deň čo bolo treba. Keby niekto mal na vyše veľmi rada by som vymenila.
    ssasulka84
    Ďakujem
     
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    ssasulka84 - až bude OaD tak si připomeň, bude u mě v liště připravená. ;)
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  20. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    Ahoj, teraz mi písal sused že má dve ale nenapísal či mu ju dá :), ja sa ti ešte ozvem a veľmi pekne ďakujem.
     
    -Jara05- a Bedlivé_oko tohle ocenili.