Umělcova zahrada (28.7. - 3.8.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Mám už také hotovo. O víkendu u sestřičky se mi také povedlo trochu farmařit, pak jsem získala 100%, tak jsem ráda, že jsem to stihla :)

    Ale teď, jestli bude začínat nějaká další akce, tak tu nedám, od zítra do neděle jsme u babičky a ona nemá internet :p xD
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Doposud položených 582 truhlíků, doma je i jedna bedna s bonusy, v peněžence mám 67 hvězdomincí, tak tu druhou zřejmě koupím taky; zkusím napěstovat ještě na jeden neonový výběh. Když to nevyjde, nakoupím lístky na vehikl. Hrát si můžu jen do půlnoci, ráno ve čtyři budíček a do procesu, domů se dostanu až po ukončení akce, v práci na mém prehistorickém telefonu s pididisplejem bych nic neuhrála :)
    Z pěti Piccolo beden, co jsem měla v liště: dvakrát pěstitel, jednou geniální multitasking, jednou tečkovaný deštník, jednou medvědí kámoš. Za mně dobrý ;)

    EDIT: [Rosomák], pokud babička nebydlí na samotě u lesa, třeba někde najdeš veřejnou wifi ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/8/22
  3. burds

    burds Titán fóra

    Tuhle akci mám ráda.Dala mi floreňák.To jsem fakt nečekala
     
  4. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Hezký den, tak se mi po dlouhém čase podařilo vytočit 2x 200%, a tudíš mám hotovo, ani ve snu se mi nezdálo, že budu mít takové štěstí na kole, ale asi mám zas na hodně dlouhou dobu vybráno, i tak jsem šťastná, ale na druhou stranu mi začíná stávkovat noutbuk ,nejde mi zvuk a vypínat musím klávesou, neb přes myš mi to nejde.
     
  5. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, tak jsem za vámi všemi strašně pozadu, ale i tak úspěch ... akorát teď jsem dosáhla 450 a piccolka je v liště ;):). Jedu dál, ještě zkusím do konce vyzobat něco z odměn. Už takhle teda na mě výkon, nedávala jsem šanci ani tomu, že dojdu ke stonku, jelikož žádný bonus na KŠ, pouze voda + hnůj a občas nějaké to SH, co jsem vymodlila z beden xD. Zkrátka na tuto akci byla moje příprava totální fiasko, ale i tak to šlo ;). Pomalu, ale šlo.
    Vám všem šikovným, kteří máte pro mne neuvěřitelné počty položených truhlíků ... obdiv a gratulace. Hezký den a ahoj :)
     
    Naposledy upraveno: 2/8/22
  6. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Y_n_O babička sice nebydlí na samotě u lesa a možná i nějaký hodný soused z paneláku by dal heslo na wifixD ale beru sebou děti, tak to budeme hodně času trávit na hřištích. Komfort bude, že nebudu muset vařit a to je pro mne výhra :p
    Tak třeba stihnu další xD
     
  7. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Tak došli mi padátka, získala som v hre len dve dekorky :D, ale aj tak sa tešímxDxD
     
  8. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak bosorka skoncila pri stave 518 :music: picolky 2x wilik a 1x tanec listi xD ja som tentokrat dala len 1 a bola tam skreckolapka ;)
    No este som zasadila a rano nez pojdem do roboty tak si zobnem xD Inak moj stav je len 757 :music::music::music:
     
  9. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Položeno [​IMG] květníků a tím jsem skončila. S padátky tentokrát problém nebyl [​IMG] .
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak bohužel, poslední piccolka nebude, chybí mi 30mincí a mám jenom jednu sklizeń do konce:(:p
    A navíc jsem ještě zasadila 13,20. Senzace:mad:
     
    Naposledy upraveno: 3/8/22
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám naposledy zaseto, ať to využiji do konce :)
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  13. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Ahoj. Jsem trochu zmatená. Potřebuji ty Květinové žetony z obchodu nebo mi stačí ty ze hry?
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dáda324 - ahoj, no pokud chceš otevřít všechny 4 bubliny, abys měla dost nástrah, pak ano. Za minihry jsou 2 žetony a další 2 z obchodu. A otevíráme 4 bubliny :)
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Tak a konečně to už balím :)
    hotovoo.png
     
    Naposledy upraveno: 3/8/22
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jejda, ono to konci ve 14 hodin, rychle odehrát a vybrat co se da!
    Nastesti zakladni věci jsou uz vybrany, ted jdu na něco bonusového...
     
  16. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak mě chybí z obchodu jedna pikola, ale to nevadí - stejně jich za ty akce moc nesbírám
    Konečný stav - 470 květníků
    Ještě, že pikola po změnách stojí jen 145 mincí - protože kdyby to stálo těch 290, tak bych měl asi jen tu jednu - s tím, že jsem si koupil oba žetony a tu jednu pikolu takže to je za mince 80 hvězdiček + 145 za pikolo - to by ani nebylo na jednu pikolo za původní cenu
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Takja som ich položila 828 Nakoniec som ešte ráno zasiala a pred chvíľkou skončila ;) xD Našťastie si robím prestávky kedy ja chcem :music: no keby som neprišla na to že s tým perom na mobil mi to pôjde ako po masle,tak by som to zapichla už ráno :) Inak som si vybrala cekom fajn z obchodu;) ,za mna spokojnosť :) Pekný deň prajem a ja zase idem makať :oops:
     
    Naposledy upraveno: 3/8/22
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    837/611 truhlíků položených, vybráno, co jsem chtěla, spokojenost ;)
     
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jsem rád, že JC zůstanou u mě. :music:
     
    -Jara05-, moncicak7070 a Y_n_O tohle ocenili.
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ano to je fakt,ale na druhou stranu není nemožné dva dílky položit tak,abych nevyzvednul žádnou odměnu!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.