Umělcova zahrada (28.7. - 3.8.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Jelikož mi chybí ještě 110 květníků - takže, dojedu s rostlinou na 5 tisíc a snad to stihnu ještě za dnešek
    Mám 82 hvězdičkových mincí - chci určitě alespoň jednu pikolo z obchodu a zbytek se uvidí
     
  2. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já mám odehráno teprve 303 květinových záplat, tak nevím, jestli stihnu ten stonek, když se člověk pořád někde courá, tak se pak těžko dodělávají akce, ale jinak všem, kdo má hotovo, velikánská gratulace.
     
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, a mám to za sebou.

    [​IMG]
     
  4. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Ahojte tak ja som aktuálne na 375 snáď to dám. Ale keďže som už 4 týždne doma a ešte budem, so zlomenou nohou tak si myslím že to dám. Zatiaľ z jednej Picolo bedne Bodkovaný slnecnik, takže nič moc, ake ešte bude jedna, tak hádam to bude lepšie .
     
  5. babi49

    babi49 Pilný autor

    v řádek v nebi umělcova zahrada mám již hotový, ale nejdou mně tam umístit dvě položky a to "Mistrovství krásných stromů" a "Nechte mě být, listy" , ostatní umístit jdou. Co s tím? Děkuji
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babi49 nemáš je náhodou umístěně na některé ploše nebo v jiném řádku?
     
  7. babi49

    babi49 Pilný autor

    Ale nojo, jsem popleta byly v nebi u jiného řádku. Díky moc za radu
     
  8. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak já jsem asi jediný blázen [​IMG] 8), co skládá pořád a neustále :D
     
  9. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Akci mám hotovou komplet, ale jedu dál. Z obchodu mám jen jednu pikolku a chtěla bych i tu druhou. Gratulace těm co mají splněno a hodně zdaru ostatním.
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    561, sbírám dál nejen mince
     
  11. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Monci myslím ze je nás viac;) Ja mám 620 a ešte idem ďalej xDxDxD
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Konecne jsem se dokopal polozit truhliky a mam stonek, další odmeny získat muzu, akorát se musim donutit :)
     
  13. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    sovicka64
    Moc jsi mě potěšila :inlove:
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    sovicka64, moncicak7070: DANKA722 v sobotu měla 2.469 truhlíků, tu jen tak někdo netrumfne :) Kolik má asi teď?
    Blížím se k nákupu první bedny s bonusy, tu druhou asi nekoupím, uvidím, jak půjde pěstování v procesu. Další bonus ze zásob nedám, budou další akce...
     
  15. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Teď už jen 40 her a bude hotovo
    Za dnešek položeno 110 květníků a zítra to ještě dojedu na pikolu za 450 květníků + mince. Mám tak 142 mincí :oops: takže teoreticky by zítra mohl můj inventář mít 4 pikoly - mě by zajímalo, co tam bude, ale na plochu je hodím i se stromama a výběhama
     
  16. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Dobré ráno, tak teprve dnes jsem dosáhla na stonek :). Samozřejmě jedu dál, pro další odměny. Ale tentokrát už v klídku. Můj cíl byl stonek, tak teď už jen, co bude, tak to potěší. Ale času je ještě dost, tak určitě si udělám radost ;). Všem hotovým a rychlíkům gratuluji. Pěkný den všem :)
     
  17. 14087

    14087 Veterán fóra

    Mám ještě zaseto, tak naposledy sklidím a už nebudu, mám vše co sem chtěla, to co je v obchodě na to stejně nedosáhnu, nepadaj * kytí
    [​IMG]
     
  18. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Už mám taky hotovo + mám pikolo z obchůdku, ale na tu druhou už asi nedosáhnu (jedině, kdyby se stal zázrak)
    Mám 23 mincí a rozhodně už toho nesklidím tolik, abych měl i tu druhou pikolu - mě stačí ty 4 v inventáři :D
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na vedl. farmě také hotovo, pikolky doma a už vybírám kupony na pomocníky :)
    Jsem asi taky blázen, na hlavní už mám také přes 700 a jedu dál
     
    Naposledy upraveno: 2/8/22
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Večer som dal na plochu všetky pikolky čo som získal spolu som ich mal 9 ks.S nich sa vykľuli show Pogo,kvetinová melódia,nemŕtvy poklad,bodkovaný slnečník,zábava v bazéne,medvedí kamarát,2 x génius a čarovný strom.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.