Umělcova zahrada (27.7. - 2.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja si dám ešte 3 otočky akciovky na oboch plochách a potom budem sadiť iba na divoške.Na hlavnej pôjde dlhodobka kôli pajdátkam;);).
     
  2. goro19

    goro19 Pilný autor

    A jinak jste ještě normální? To mi hlava nebere jak můžete odehrát tolik her najednou. Brrrr!!!

    Nemůže být jenom hezky, "občas" potřebujeme i vodu. Ta se zatím nevyrábí, ale čekáme až spadne z nebe.
    Jen ať prší. :)

    E:
    Všechno nejlepší k tvému kulatému dni přeji.
    Ať ti kromě deště prší i štěstí.
     
    Naposledy upraveno: 28/7/23
  3. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    goro19 Déšť mi obvykle nevadí, ale na dnešní den by se mi hodilo počasí bez deště;)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dotaz na zkušenější.
    podařilo se někomu složit tenhle obrazec celej?!?
    [​IMG] :wuerg:
    Se mi zdá,že odminule stím nic nedělali.:cry:
     
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 neodpovídal jsem ti minule, že pro účely minihry není nutné, aby šel každý obrazec zaplnit kompletně? :D
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Něco si matně vybavuju!xD
    Každopádně si myslím,že každá minihra by měla mít řešení! Zde mi to jaksi chybí.:wuerg:
    Zatím můj nejlepší: https://1iq.cz/i/jP5Xx/XP6xt.jpg
     
  7. goro19

    goro19 Pilný autor

    Já se snažím vyhnout BBZ, hvězdičkám a ZUH, tak že to látám jak se dá nejlépe a obrazce neřeším.

    E:
    ašada01
    Obrazcem myslím tu danou předlohu než začnu skládat (neřeším její zaplnění jak
    píše kaolín).
    Vím, že mám na mince spojit co nejvíc kytek a když už to nijak nejde, hru ukončím.
     
    Naposledy upraveno: 28/7/23
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Kytky na mince se mi taky moc neukazují, už jsem měla i obrázek, kde se po třech tazích neobjevily ani jednou, tak jsem ho skrečla. Toto je zatím můj největší úlovek - 36 hvězdomincí.

    [​IMG]

    goro19
    Obrazce řešit musíš, protože počet mincí se zvětšuje počtem spojených kytek. Pokud spojíš vždy jen dvě, moc mincí nenasbíráš.
     
  9. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Čaute, prišla som len skontrolovať, či to ide, a vidím, že ide, asi až zajtra budem skladať záhony, väčšinou som teraz na tablete a tam ma to nebaví:D;)
     
  10. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já to dělám tak, že pokud mám skládám kytky na hv. ostatní mě nezajímá ještě tak sk udělám 5x výměnu pokud už nemám žádnou kytku hru ukončím, zbytečně dláždicema neplýtvám sice sbírám hv po troškách, ale i tak pro mě dobrý nejvíc se mi podařilo 24 mincí. Teď mám odehraných 431 her a 560 minci, takže na picolky a bedny s bonusy už mám.


    EDIT Vlastně 60 mincí jsme dostali, takže jsem uhrála rovných 500.
     
    Naposledy upraveno: 28/7/23
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Přesně, jedu to taky hlavně na *mince, občas přihodím něco zajímavějšího, ale zaplněná všechna okýnka jsem snad neměla nikdy.
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Samozřejmě,že jedu také na mince.Ale už se mi mockrát stalo,že sem měl otevřenou jednu cestičku na mince a jako naschvál, chodily jen ty špatný dlaždice.Tak je skládám z druhý strany a čekám na mincovní.A mám už 100x vyzkoušeno,že příjdou.Pak je ztoho třeba 39* mincí,jako naposledy!:) Navíc,někdy je tam i SK,SH...tak proč si nějaký nepřihrát!8)
    Třeba jako na tomhle plánu:
    [​IMG]
    bylo to k uzoufání a nakonec,pěkných 39 mincí!:)
     
    Naposledy upraveno: 28/7/23
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo 488 záplat, vybrané pikolky a kupony na pomocníky + PL ;)
    Vedlejší jsem ještě nezačala skládat, dám si pauzu a pustím se do toho asi zítra, těch téměř 500 záhonů mi stačilo
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj.
    Položeno [​IMG] záhonků :wuerg:

    Nejlepší výsledek 36*
    [​IMG]

    A toto je jako co o_O Tak jsem tam hodila dva záhony a šla pryč :music:
    [​IMG]
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kutilka70, klobouček, já mám namleto na 68 truhlíků. Budu sít, sklízet a mlít do zítřejšího rána, než usnu. Pak mám chvíli času, tož poškádlím vehikl, snad se zadaří. Na finálovou odměnu to nevidím, ani kdybych spustila Jacky.
     
  16. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Y_n_O
    Ono se mi včera KŠ trochu spustilo a vydalo 24h/100% a 2x 6h/+1. Tak jsem tam přihodila 200% do diamantu + SH + ZH a bylo to.
    Dnes ještě dojíždí těch 100% z KŠ a 200% v diamantu. K tomu je děsivka, tak se to snažím využít naplno ;)
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  18. Dagmaruša

    Dagmaruša Pisálek fóra

    Ahoj, jak se tam ty dlaždice dávají? Mám vytvořené ale nevím jak dál.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  19. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]
    Ahoj, tak také hotovo a jsem moc ráda :). Opět jsem se ujistila, že mě tato hra nejde a zároveň nebaví, tak možná proto ;). Šlo to docela rychle díky včerejšímu vytočení na KŠ 2x100% a 2x +1 do stodoly ;) ... a do diamantovýho slotu jsem hodila 200% do stodoly.
    Jinak z mincového obchůdku vybrány obě piccolky, párty lístky a jsem spokojená.
    Rychlíkům hotovým gratuluji a těm, co pokračují, přeji hodně úspěchů ;). Hezký víkend :)
     
  20. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Přetáhni dlaždici z pravé strany na herní plán. Polovina dlaždice, nad kterou jsou šipky se musí dotýkat poloviny dlaždice stejné barvy nebo ptáčka. Pokud je to splněno, tak můžeš na daném políčku dlaždici pustit. Následně pohybem myši určuješ, jak ji chceš natočit. A nakonec potvrdíš umístění kliknutím.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.