Uličnická jízda! (3.8. - 9.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    tak ja som spravil vsetko na 12 a z tajomnych potesil len kesu orech
     
  2. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Akci jsem úplně nedokončila. Stonek je doma a i všechny podivuhodné stromy a výběhy. Jedna dekorka - balonkový expres navíc. :)
    Po odtajnění nic moc - vše do lišty ( továrna na koberce oranžová a baobab XXL je asi nejlepší výsledek ).
    Jinak se mi akce moc nelíbila - složité pěstování hodně druhů plodin na málo plochách.
     
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    lase2, šlo, i v této akci jsi mohl mít stonek, ve kterém by byly 3 dekorky. Krmila jsem jenom 3 zvířata až po stonek a pak jsem jen doplnila čtvrté zvíře na kovboje. O tom. co vypadlo z tajemných netřeba psát, měla jsem tam mít něco užitečnějšího, třeba mrkev:)
     
    dana9494 a Xenie6161 tohle ocenili.
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mám tu bugenvílii!! Tímto se už ta akce vyplatila a až bude OD, kde se budou moci měnit mravenečníci, zkusím je vyměnit za plameňáky. Ty mám než jedny...A ty dekorky jsou úžasně výživné - takových bodíků. Jen kvůli nim budu muset dát pryč některé moc pěkné... Škoda, že nemáme ty vysuté zahrady Semiramidiny. Takový park do nebíčka, to by šlo, že? A ostrůvky jsou také ještě volné...
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/8/16
  5. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj, není mi dobře, víc ležím a spím, takže jsem akci nedělala, ani na farmu nechodila.. Dle rady matlafouska jsem raději četla Bibli.. :)
    Kubík si trochu odpočal a teď mi dal pomocníky na 2 hodiny, tak jsem je aspoň využila na sklizení všeho všude.. a nakrmení zvířat a pár výroben na plochách..

    Děkuji moc všem za poslané dárky a chci se omluvit všem hodným sousedům, že jsem jim neposílala padátka ani jiné dárky.. a ještě asi nějakou dobu to zvládat nebudu.. 6. 9. mám do nem. na operaci, ale je toho všeho víc, ne jen ta jedna věc, takže...
     
  6. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky nakonec teda jsem... ani nevím jak ráno, ono se mě povedlo aspoň 8-9-8-2 tak stonek je doma to mě bohatě stačí super hlavně že jen prší než bouřka :DJanča
     
  7. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    trepifajksl: gratuluji k bugenvílii :D:D:D já ji dostala taky a na baha jablko rolinie xDxDxD
     
  8. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Jupí! Konečně jsem se dočkala a vyklubaly se chybějící pandy červené :inlove: Na rolinii stále čekám, ale to mi až tak neva :)
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ivuško - nápodobně! Rolinii mám z minulých odměn - taky jsem koukal, co v té záplavě už postarších stromů mám za vzácnost(alespoň pro mou farmu). Já TS kupuji v malém množství, tak čekám...
     
  10. lase2

    lase2 Magnát fóra

    všechny dekorky potřebné do stonku jsi musel/musela mít ještě před stonkem, pokud tedy nemyslíš nutnost splnit čtvrté zviřátko jen na první level, což snad nebyl nadlidský výkon. Vypomohu si s dovolením obrázkem z ofika, každou dekorku bylo možné získat jednou po cestě ke stonku, ty které jsme dostali za komplet splnění jednotlivých zvířat už byli navíc.[​IMG]
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  11. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Zkus se s tím spokojit :-D já jsem teď odtajnila oranžové husy (na mojí farmě si fakt zasedly, to už je tak 11. stáj) a vlka.
    Tak aspoň labutě si myslím, že jsou ještě žádané do úkolů, tak na nich můžeš aspoň zarobit krejcárky :)
     
    lacrima, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  12. racochejlka70

    racochejlka70 Rádoby autor

    Tak nakonec jsem stihla vše na 12. a Mám bongevilli... takže maximální spokojenost.....
     
  13. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    dle orákula budou husy potřebné
     
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Pchá, u mne vlk zaparkoval také a k tomu ještě cosi nebarevného. Takže už nevím, co. Jó něco růžového nebo červeného bych si zapamatoval a s pýchou nechal nějaký ten čas venku. Nu - snad příště...
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nakonec i TS se zadarilo nad ocekavani, i jedno zvire jsem ulovil, tak to je skvely :)
    tygr (!), velbloud oranzovy,
    garciniaXL, avokadoXXL, mangostan, ledvinovnik (!), amherstieXL,
    vcelin cerveny, medved zluty,
    lapacho, lokvatXL, jerabXXL, olivovnikXXL, sakuraXL
     
    tydýtková, lacrima a kiki2305 tohle ocenili.
  16. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, akční přepočteno a info tabulka ve hře vás všechny informovala a diskuzi zamykám.
    Snad příště bude akce lepší a ne tak překombinovaná.
    Danda
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.