Uličnická jízda! (3.8. - 9.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Fakt jste dobří, taky nestíhám víkend je znát, potřeboval bych konec až večer ,-) ke stonku chybí jen kousek.

    lase2: stonek nemá, jen se zřejmě špatně vyjádřila, stonek šedivý nebude, zmizí

    Plea: je to záměr a vysvětleno tu bylo ,-)
     
    Naposledy upraveno: 9/8/16
    dana9494, evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  2. lase2

    lase2 Magnát fóra

    pokuid máš stonek, musíš do něj mít i všechny dekorky, jinak to v této akci ani nešlo...
     
  3. Plea

    Plea Pilný autor

    Ahojky všem, akce se mi moc líbila, ač mělo to své mouchy, oceňuji, že konečně nebylo třeba žádných vypadávátek, jelikož mi jich vždy dosti chybí, ač jsem vysoký level, nemám hromadu JC.
    Těším se, co se vyklube z tajemniček :)
    Akorát mám dotaz na modíky.. Původně jsem si myslela, že je v popisu akce chybička, ale po skončení akce mám 3x Lízátkovou bednu a jen 1x Do toho, kovboji! Obvykle jsou další dekorace po jedné.. Je toto záměr?
    Pokud se to tu řešilo již dříve, tak se omlouvám, ale nesleduji celou diskuzi.
    Hezký den všem a finišujícím hodně štěstí, ať vše dokončíte ;)
     
  4. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Do konce akce už moc nezbývá, takže pochybuji, že se ještě pohnu. Konečný stav: 8-5-3-4. Spí ovce. Výsledek akce nic moc, ale s výběhy, které se mi podařilo získat - žlutá výrobna peří a jezevčí doupě, jsem spokojená.
     
    dana9494, evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  5. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Ách joooo :eek: Prasátko nedokončeno, špatně jsem si spočítala kolik potřebuju plodin a chybí 3OO ks a to už nedám.
    Nevadí, hlavně že mám stonek.
    Hezký den - u nás leje od rána , všem pilným farmaříkům.
     
  6. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    S ohledem na to, že jsem si chtěl nechat ovci na 1 lvlu, tak úspěch. Tajemnosti všechny vybrané.
    [​IMG]
     
  7. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Tak mam 4 dekorky ale stonek jsem už nestihnul škoda. :(
     
  8. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Plea,
    ano, různý počet dekorek je opravdu výmyslem RT.
     
  9. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Tak nakonec jen do poloviny k dalšímu levelu, ale ufff... je to už za námi ;)

    [​IMG]

    Poslední dekorka navíc už nebude. :p

    Ale aspoň už se to netočí :wuerg:
     
  10. -vlastina303-

    -vlastina303- Pisálek fóra

    Může mi někdo říct,proč akce "uličníci" skončila o hodinu dřív? Hrozně mě to naštvalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak stonek je, TS taky, ale nestihl jsem, nakonec sestava 10-12-10-12, ale kdybych neprehodil doplnovani tak jsem mohl mit o jednu vic (bylo tam dodavka ze stodoly ale zamkla), nicmene to by dalo jen 6000 BZ a tak to zas nevadi...
    Nesnasim 4 ruzne casy, nahodne dodavky az kdyz odkryju pomoci jinych ukolu co je ve zlatym ramecku... bez spanku by to slo, ale smula, nebo SH nebo taky zaplatit dudlik - tuuuudle, tak dve dekorky nemam - obe Lizatkova bedna, coz zas tak nevadi...
    zbylo mi par desitek kytek, protoze ve finale jsem pestoval tak abych dojel na 300/450 a mohl ho vyuzit, ale stejne to nevyslo...
    Snad daji pokoj na nejaky cas s tak prekombinovanou akci...
     
  12. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    -vlastina303-, a co tě vlastně naštvalo? První stránka diskuse tady?

    "Akce začíná 3.8. od 14:00 hod. a končí 9.8. ve 14:00 hod."
     
  13. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj -vlastina303-
    akce skončila tak jak měla a to ve 14.00 hod.
     
    21Hans, Skeewe a tydýtková tohle ocenili.
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ráno v sedm bylo vše hotovo, ale byl jsem tak odrovnaný, že jsem neměl sílu tady o tom hodit report. Tajemnice na baha už jdou cestou k odtajnění , na farmě nejdříve musím namrkvit, abych mohl něco hodit na plochu. Takový výdaj v mrkvi dlouho nepamatuji...
    Také chmel, slunečnice , brambory a rebarbora se musí doplnit. Tahle akce byla úplně zbytečně depresívní, protože kdo neměl zásoby, stejně draho nakupoval a nepěstoval. Je pravda, byla ohleduplná k začátečníkům, kterým dlouho trvá, než nashromáždí hvězdy na prales. Pak stačilo ale vyloučit jen prales... Tak jsem naházel zpět stromy a chlévy na mýtinu - pravda v jiné formě, ale časem to dám, jak bylo. Tož zase u jiné akce ahoj
    Gratulka všem, kdo se s akcí poprali a v různé míře udělali...
     
  15. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Já jsem dopoledne zakončila na 12-9-12-12
    teď doháním salát, ze stonku mám +1 zeleninu tak to šupe po 5min/5ks :-D
    ale na dodávky jsem víceméně měla rajčata po 4*130ks nebo chmel, na peníze to vyšlo levněji než pomalu desítka salátu, nějaký jsem raději prodala.

    U této jsem strávila víc času než bývá zvykem a ještě ji nedodělala na 100%, fakt už by to bylo nad moje síly a to jsem sadila / sklízela častokrát "natajnačku" .. pouze ve volném čase bych tohle nezvládla a takovou akci prosím už neeeeee.

    Ale! Dodělat opici se vyplatilo, mám růžové velbloudy, které jsem zatím neměla, druhý výběh byly anakondy ++
    ze sazenic žádná sláva a ještě jsem ani nestihla vytáhnout výběhy Ruby, kdyby vylezl jezevec, byla by to náplast na šílenou akci a byla bych ji schopna zapomenout za polovic času než mám v úmyslu :))) Systém dodávání dejme tomu nebyl nejhorší, ale pěstování jen na 3 plochách taková kvanta .. a to jsem to raději ani nepočítala

    Gratuluji všem, co se vůbec zúčastnili a co do této akce šli a nevzdali to
     
  16. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak nakonec jsem skončil v sestavě 10 - 12 - 3 - 12, což není zase tak špatné na necelé 4 dny pěstování. Kdybych se dostal k akci hned od prvního dne, tak by bylo nejspíš komplet, ale stonek mám a to je hlavní. Tajemna vybrána 3 druhy, atlas na farmu mi unikl.
    No a výsledky tajemna je takový průměr, spíš všechno do lišty :p.

    Ruby: kivi, žlutá výrobna angorské vlny
    Waiheke: mangostan, tamarindový strom, 2x cesmína paraguayská xxl, garcinia xl
    Topaz: anakondy classic ++, žlutá výrobna pandích hůlek

    [​IMG]

    [​IMG]

    Celkově se mi akce moc nelíbila, byla zbytečně překombinovaná a mám rád spíše akci s pěstováním na všech plochách a s méně plodinami. Snad ta příští bude stát za to ;).
     
  17. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    No vidíte kočky a kočičáci, pardon za nereport. I tak to možná šlo vyčíst mezi písmeny, poněvadž jsem had, který chce co nejvíce za co nejméně, nechce přijít o prstíky, nebo aby prsty vypadaly jako plácačky na mouchy.
    Takže střední obtížnost jo? Na RT vlítnu s mokrým ručníkem a uděláme šlehačku. Jestli bude stravitelná? Nevím, to musíte posoudit vy, děcka.
    Asi budu stávkovat, to se ještě uvidí, jaké akce budou.
     
    Janina0971 tohle ocenil(a).
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak na baha je výsledek trochu rozporuplný - mravenečník(můj třetí) a hůlkárna žlutá; stromy- pitomba xxl a k tomu 2x baobab xxl a jeden baobab xl... Dojmy inu skutečně neotřelé. Ostatní ještě čekají asi hodinku, aby mi sdělili své sladké tajemství - kéž by alespoň bugenvílie...
    Kromě již výše sdělených bylin, jsem v nižším stavu u salátu a sena - co já té zvěři nabídnu, než to vypěstuji? SK tedy ne...
     
    Naposledy upraveno: 9/8/16
    evainfo, -Kuteno- a dana9494 tohle ocenili.
  19. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    Trepifajksl, čo by som ja dala za toho mravenčiara, mám z tajomných červené a žlté pandy. Ale keďže mám aj ružové vôbec ma to nenadchlo. Ale taký mravenčiar (ten mi ešte chýba), ten by sadol.....
     
  20. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Tak z TStájí mám Oranžový králíky a Labutí jezero. Mám brečet nebo být spokojen?
     
    evainfo, dana9494 a _.hela._ tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.