Uličnická jízda! (3.8. - 9.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Ahojky..hezký den..
    .. akci bych shrnula jako nekonečně dlouhou..chaotickou..ubíjející pěstovačku..stonek sice už nějaký den mám hotový..ale jak mě to nebavilo..tak jsem si říkala..že u něho skončím..ale jsem zvyklá akce dodělávat až do konce..prostě mě to nedalo...a tak jsem z posledních sil..včera večer.. dokončila komplet i tuhle akci..Jinak dekorky jsou pěkné ..stonek je fajn..nakonec jsem spokojená..
    Všem přeji úspěšné dokončení..

    [​IMG]
    tajemné:
    Farma..ptakopysk..růžoví oslíci..jeřáb xl,jeřáb xxl,jedle xxl,sakura xxl,jeřáb břek..
    Baha..tygr..papoušci xxl..baobab xl,kumquat xxl,amherstie xxl,clausena,anona šupinatá xxl..
     
    Naposledy upraveno: 9/8/16
  2. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Hihi, už jste někdo -kromě lvl 2 nebo kolik - rozpěstovávali pšenici ?
     
  3. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, tak jsem akci dokončila ranní sklizní. Z tajemných na Baha panda červená a oranžový pandy, mangostan, ledvinovník, clausena, fík xxl, baobab xxl. Na farmě se urodil pásovec a kravín oranžový, ze stromů bunganvilie, lokvát xxl 2x, slivoň xl, lokvát xl. Kdo ještě finišuje, hodně štěstí ať to stihne :) Podle svých propočtů (doufám, že správných) jsem napěstovala 12600 bal. květiny, 8100 lízátek, 7200 perníků a 10800 máku. No je toho dost :p
     
    dana9494, evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  4. inzerat654

    inzerat654 Pisálek fóra

    Zdravím všetkých pestovateľov a pestovateľky.
    Akcia úspešne dokončená. Jediné čo by som snáď vytkol je fakt, že sa nedalo dopredu s rozumom napestovať, pretože som nevedel, ktorá rastlina bude dávať prémiovo 3 postupové body v ďalšej úrovni. Inak sa akcia dala zvládnuť a aj dekorky a stonok sú celkom fajn.
    Držím palce všetkým, čo ešte dobiehajú, nech vám to vydá.
    Zostalo mi 1911 balónových kvetov, 2447 lízaniek, 1112 perníkových kvetov a 313 trblietavých vlčích makov.
    Škoda že vám ich neviem darovať.
     
  5. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    No tak to já bohužel nestihnu tentokrát udělat ještě mi schází toho dost. Takže přeji hráčům příjemnou hru těm co to dokončily a snad i se podaří dokončit, a těm co to nestihnou at nevěší hlavu bude zase jiná co se jim podaří stihnout. :D Přeji zbytek hry všem hráčům.
     
  6. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tajemné chlívky a sazenice opět nepřekvapily. Vůbec nic, akorát na baha kustovnice xxl, tak za tu díky. Ale jinak to byla velká bída...Jak tu někdo napsal - co bychom chtěli zadarmo. Ale s tím nemůžu souhlasit, zadarmo to zcela jistě nebylo! Vždyť napěstovat a dodat hromadu jak akčního kvítí, tak dalších rostlin ze stodoly, abychom se k tajemnicím dohrabali, není jen tak. Takže za tajemno coby odměny opět palec dolů, protože to jsou odměny maximálně pro nižší levely. A těch se k cíli zase nejspíš tolik nedobere...:(
     
  7. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    prosim ťa som o pár levelov vyššie a nechápem ako si to urobil:)
    gratulujem všetkým, ;)
    aj tým ,ktorí to nedokončia, pretože táto misia bola extremne ťažká:D a nie stredná:D
    ja už nič nenapestujem už nedám ani chlp ani keby som chcelaxD už mi to nedá.....
    túto misiu čo robia si zaslúžia všetci pochvalu a ešte hádam nejakú odmenu:)
    aspoň 10 x kombajn po 12 h xD
     
  8. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak já se nakonec dohrabala k 6-9-11-10 . Stonek mám, a dalších 101 150 TBZ zase za 120 hodin :) Ještě možná stihnu jednoho pro výběh TOPAZ a to bude vše co stihnu.
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte, chybí mi ty tři dny, co jsem tu nebyla, mám dvě dekorace na nic a stonek bude zase šedivej:cry:

    Gratulka všem, kdo dokončili:p;)
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte farmári.Čo som chcel získať mám ale robiť chybu za chybou v akciách si nepamätám ako to bolo teraz.Na túto však nikdy nezabudnem.Z tých akciových rastlín som na vyše veľa nenapestoval:balónový kvet 118,mak 25,lízanka 205 a perníkový kvet 58.Už by mohli dať konečne pokoj z akciami kde treba hodne pestovať aspoň nejaký čas nie len 2-5 dní.
     
  11. anica16

    anica16 Aktivní autor

    ahojte tak js zkoncila bred branamy k ukonceni cele akce nicmene stonek bezi davno a posledni uz neni cas chybi jedna otocka ale superko neni....takze dve dekorky navic z tajemek co uz mam chybi lev.12-11-12-12 dekuji za hru ale bez dovoleny bych to nedala zcela urcite.
     
    dana9494, evainfo a ester7791. tohle ocenili.
  12. toyterier

    toyterier Rádoby autor

    akce na pohodu a na výběr kdo co chce, i když jsem měla v pěstování chaos :) řádek mám, dvě dekorky navíc a zbytek nedodělám. Ale nechápu, co se děje na trhu, králík za 2.300? hustý :wuerg:
     
  13. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Tak končím 11-11-11-12 ;)
     
  14. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Keďže momentálne nemám veľa času na sadenie a venovaniu sa farme celkovo, len tak-tak na poslednú chvíľu stíham stonku... :)
     
  15. Nefertiti

    Nefertiti Rádoby autor

    Ahojte farmáři a farmářky, akci jsem dokončila, v neděli byl stonek a pak jsem již beze spěchu dodělávala zbytek. Dnes dopoledne ještě opička chtěla brambory. Asi už byla z toho točení nějaká přitroublá. Ani se jí nedivím, Bolek Polívka když slezl z kolotoče, tak mu bylo tak špatně, že neměl ani tužku :D


    [​IMG]

    Jsem lvl 95, SH jsem použila jen na rozpěstování a pak točila na pidipolích jen s vodou, dudlíky jsem nekupovala. Myslím, že akce byla vyšší obtížnosti, ale dalo se to. Chápu všechny, kteří chodí do práce, že těžko stíhali, já měla na farmu čas a klid a jak říkám, dalo se to, ale bylo třeba nezapomenout sklidit a soustředit se, co a kolik je třeba aktuálně sít. Všem kteří ještě finišují přeji, ať jim to vyjde. Já dala farmu do normálu, zasadila podivuhodné stromy a chlívky a doufám, že vypadne něco užitečného :)
     
  16. fcelak

    fcelak Zelenáč fóra

    Mám hotovo, stonek dopadl, skoro na poslední chvíli, ale mám ho.
     
  17. papulice

    papulice Veterán fóra

    uf uf tak i já ráno dokončila s odřenýma ouškama,bylo toho dost,dudlíky sem nekupovala,ale pěstování bylo do zblbnutí,tak ted trochu odpočinku...:D
     
  18. milanvj

    milanvj Pisálek fóra

    Tak končím 12-9-10-12
    Tajemné chlívky a sazenice farma: vlčí doupě, obydlí pro myš oranžové, dřín, jeřáb xl, datlovník xxl, slivon trnitá xxl, lokvát xl
    Tajemné chlívky a sazenice baha: anakonda classic ++, jezírko pro plameňáky ,baobab xl, amherstie xxl, garcnia xxl, tamarindový strom xl,
     
  19. petrík31

    petrík31 Rádoby autor

    Ahoj všem hodnocení hrůza zas nás chtěli uhnat nestíhám,měli nehraji už mě to přestává bavit a odměny nic moc, zase nedokončeno a nejhorší je ,že mě to ani nemrzí ,v minulosti TO BYLO JINÉ=LEPŠÍ .
     
    bubák1960 tohle ocenil(a).
  20. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    .i..i

    Tak jo. Poslední jednoplochá sada vlčomáku a pak bleskurychlé dodání do úkolu těsně před koncem a mohu si do zápisníčku přidat další akci splněnou na 100% :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.