Uč se a rozvíjej se (24.11. - 9.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Boty

    Boty Magnát fóra

    Semínkové boudičky v inventáři mám, ale nepoužitelné a taky přebytky lilku a pod se nějak ztratily, tak snad se zase najdou.... :)))
    jo už jsem si pořádně přečetla, co píše Pajda a mám jasno... dík
     
  2. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    já koupil ač důchodce charitativní stonek,který jsem brzy aktivoval,protože jsem zakoupil i strom ,který dával 4 štěrky denně před skončením jsem od všech plodin měl víc jak 1000 ks.Věřím,že plocha bude ještě aktivní při dalších akcí
     
  3. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Tak přebytky byly vyrovnány, ale slíbené boudičky nikde, kde je problém? v inventáři pod vázičkou nejsou.
     
    Helena1313, dana9494 a Apachie1 tohle ocenili.
  4. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    já jsem je neměla na ploše a v inventáři jsou jenom nejdou použít


    [​IMG]
     
  5. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Taky čekám na vývoj kolem boudiček. Já jsem je spoléhajíc na ofi nechala na ploše a počítala jsem s nimi na ostrov, mám všude hafo volného místa a málo dekorek, tak by mi dobře posloužily, ale teď už se trochu bojím, že na té ploše zakysly...
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  6. strelec1970

    strelec1970 Zelenáč fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    Ahoj jak se teď dají použít ty získané bio semínka.
    Dík monika

    Mám stejný problém
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/12/16
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    viz příspěvek moderátora č.994 na předcházející straně
    stánky budou
     
  8. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Teď jsem sklidil strom moudrosti.Ne že by mě to vadilo,ale jak to tedy je?

    Po skončení akce nebudou předměty Strom moudrosti a Mysl v květu nadále poskytovat akční předměty (štěrk, kompost), ale pouze BZ nebo TBZ v závislosti na herní ploše, kam je hráč umístí.

    [​IMG]

    Edit: Teď mě byl vyměněn - nicméně...

    [​IMG]

    Edit2: Doben - ale kompost už nemám,nevadí to je to jen obrázek,uvidím zítra jestli dostanu zase štěrk.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/12/16
  9. doben

    doben Ikona fóra

    satelit podle mě to změní současně s těma ostatníma dekorkama.

    Já nevím jestli ty dekorky využiju, sice dávají celkem dost BZ/TBZ, ale sklízet co 3 nebo 6 hodin u mě není možné, takže asi zůstanou v liště i nadále nebo je šoupnu do stonku, kdyby bylo potřeba.

    EDIT: Já jsem košíky nekupoval, takže o tomhle nevím. Každopádně u těch stánků v liště je stále napsáno, že dávají zeleninu, takže ještě nebyly nahrazeny.
     
    Naposledy upraveno: 10/12/16
    Helena1313, GordonSargent a satelit tohle ocenili.
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Stánky mám stále na uzamčeným staveništi a pokud se mně vrátí do lišty, tak je dám do nebe. Zaslouží si to za tu "svatou" trpělivivost,která se kolem této akce rozpoutala.Možná by stačilo, aby si kdo není obeznámen s příběhem Malaly alespoň vygůglil, co její fond podporuje, pak by tady nebyly příspěvky o podpoře jiného naboženství nebo že ty prachy stejně tatínek Malale sebere. Fond podporuje vzdělaní dívek bez rozdílu vyznání a potlačování násilí ve školách. Jako pracující přispěji na studny, kozy do Kamerunu, nebo na vysazovaní kakaovních plantaží kolem chráněných rezervací, i když je to vzdálené, je to můj a náš svět.
     
    Naposledy upraveno: 10/12/16
    bibif a Helena1313 tohle ocenili.
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím satelit, na opravu to bylo nahlášené, samozřejmě se zase na opravu před víkendem vykvákli, takže nejdřív v pondělí to budou opravovat,. Nicméně, jak sklidíš, tak se to i přemění viz. infookno, ale tohle je nevyhovující stav.

    danda
     
    Naposledy upraveno: 11/12/16
    satelit a Apachie1 tohle ocenili.
  12. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    No hlavně jestli tam daleko od nich dá někdo něco na naše nemocné děti.Myslím že tam je boháčů dost aby dokázali podporovat svoje lidi.
     
    KOLENO1970, kytka50 a Helena1313 tohle ocenili.
  13. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, já stánky nesklidila, tudíž zůstaly na už nedostupné ploše. Snad se někdy v liště objeví. Budu se těšit. Moc se mi líbily. :)
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  14. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Nebyly to obyčejné budky byly to kadibudky.
     
  15. bibif

    bibif Rádoby autor

    koupila jsem stonek, páč odvaha Malaly je mi sympatická, ale ježkovy voči, kdybych tušila, jak je ten stonek ohavný a bude pořád strašit mezi stonky na horní pozici, tak bych si to asi rozmyslela. Ale jinak fajn akce, vrátila mě do dob, kdy jsem s farmou teprve začínala a čekala netrpělivě na každý vypěstovaný kousek mrkve a pšenice.
     
    Helena1313, pompo68 a GordonSargent tohle ocenili.
  16. Bunny-cz

    Bunny-cz Rádoby autor

    Tak já bych byla zato,aby štěrk a kompost mi to i nadále dávalo však jsem to s tím koupila ono se neví v budoucnu by se mi hodil na stavbu zas,až se znovu otevře.Ono je to stále ve výstavbě
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  17. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    "Po skončení akce budou předměty Rajčatová semínka, Kapustová semínka, Dýňová semínka a Lilková semínka automaticky odstraněny z akční plochy a umístěny do lišty. Po akci bude možné je umístit na běžné herní plochy, nebudou nadále poskytovat akční plodiny, při sklizni budou dávat BZ nebo TBZ v závislosti na herní ploše, kam je hráč umístí."

    Akce skončila 9.12. ve 14 hodin a výše uvedené předměty nikde... Dnes je 12.12 a stále nic... A to nemluvím o BZ, o které jsme mezitím přišli...
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Apachie1: speciálně pro tebe.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  19. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Děkuji Pajdo za odpověď.

    Edit:
    Tak dnes jsem konečně dostala zpět "semínkové bioboudičky".... Docela dlouho to trvalo.. Akce ukončena 9.12.2016 a dnes máme 15.12.2016
     
    Naposledy upraveno: 15/12/16
  20. Ria30.

    Ria30. Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.​

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.