Uč se a rozvíjej se (24.11. - 9.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jak by bylo krasne na svete, kdyby kazdy b*b, ktery umi otevrit penezenku umel i cist ...nejen psat:music:
     
    Naposledy upraveno: 7/12/16
    milostivas a prdelka010 tohle ocenili.
  2. Fluffy

    Fluffy Pisálek fóra

    Máš pravdu...já si prostě přečetl, že "stonek co se kupuje a dá se tam vložit cokoli" a v tu chvíli pro mě přestal být zajímavý a začal jsem se k němu i tím způsobem chovat. Nemám listopadové stonky, nemám tento stonek, svět se nezboří.
     
  3. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    jozefina...Nojono, to nepůjde, zvedni prosím víčka na očích a budeš vědět proč ,-) odpovědi máš i na této stránce.
    Zrada, ,-) příspěvek, na který jsem odpovídal byl po odpovědi odstraněn.
     
    Naposledy upraveno: 8/12/16
    tydýtková tohle ocenil(a).
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Tohle je opravdu pro někoho konec akce?:music: Já to tedy považuji za pěkný paskvil.:p
     
  5. hrobinh

    hrobinh Perspektivní autor

    Lidičky, co tu vlastně jančíte? Je to jednoduché, nezaplatíš-nemáš stonek, zaplatíš-udělal jsi dobrý skutek, někomu jsi pomohl(a) a jako bonus je stonek. Vždyť je to každého věc jak se zachová. Nebudu nikoho odsuzovat, že nechce přispět. Myslím jen, že byl zvolen nešťastný způsob výběru podpory na charitu. Každý z nás udělal v životě kopanec, tak nehledejme třísky v oku druhého, tato akce skončí a upadne pozvolna v zapomnění. Jen RT by asi mělo příště uvažovat jak to lépe nakombinovat s charitativním příspěvkem.
     
    zvoneček, GordonSargent a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  6. ELDORADO1970

    ELDORADO1970 Zelenáč fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    Komu mám pomoct...,a kdo pomůže mě?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/12/16
    kytka50, hrobinh a KOLENO1970 tohle ocenili.
  7. Bunny-cz

    Bunny-cz Rádoby autor

    Ahoj všichni farmáři tak já taky přidám jedno stéblo slámy,nebo líp řečeno trochu slov k akci,koupila jsem stonek.Sklízela strom moudrosti odezdávala učitelke štěrk,aby sem získala odmeny a ouha pani učitelka zůstala stát na dárku 2 banany a je pomalu konec akce.Banány nemám píše se ve foru ,ale že párty lístky a banany získame jen ked zakoupime tento balíček,tak počkám až na konec a uvidím jak RT dodrží dané slovo.
     
  8. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Bunny-cz,
    záleží na tom, kdy jsi koupila košík s dekorací strom moudrosti. Tato dekorace dává 2x štěrk za 24hod. takže pokud je rozdíl v odměně v základní hře a celkovém dokončení asi 15 štěrků, musela by jsi ho poctivě sbírat 8 dní.
     
    GordonSargent a milostivas tohle ocenili.
  9. Bunny-cz

    Bunny-cz Rádoby autor

    Poctive jsem ho sbírala už jsem řekla že učitelka skočila na dárek s 2 banány a neotevřela ho stojí na nem chybí neaká mala hodinka co už hra skončí.
     
  10. SSARKOZIOVA

    SSARKOZIOVA Zelenáč fóra

    koupila jsem 2 koše a stejně mi nejdou na stonek umístit dekorace
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    no a koupila jsi ten stonek?
     
    hrobinh, GordonSargent a WhiteCarrie tohle ocenili.
  12. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Ajajaj, jak to bude s boudičkami na semínka? Jsem tak nějak zaspala a nechala je na ploše, vrátí se mi do inventáře? Nebo jsem je tím ztratila? V ofi je napsáno, že se samy vrátí do lišty po skončení, no asi to bude jen delší dobu trvat, uvidím zítra.
     
  13. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Taky vyhlížím semínkové boudičky v inventáři - asi to přijde až s připsáním BZ a Kr za přebytky z této akce.
     
    hrobinh a fany2020 tohle ocenili.
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    dle RT by to mělo proběhnout odděleně. Nejdříve a to asi zítra dostaneme BZ/KR za sklizené rostliny a následně v průběhu příštího týdne BZ/KR za nesklizené rostliny a semínkové dekorace budou přesunuty do běžného inventáře.
     
  15. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Akcia úspešne ukončená (po limit platenia). Výsledky z posledne získaných TS a TCH neboli nijak prekvapujúce:

    Výbeh pre opice oranžový
    Výbeh pre papagáje classic ++
    Výbeh pre pandy: červený

    Grapefruitovník XL
    Achacha XXL
    Pitahaya XXL
    Strom biribá (druhý :))
    Baobab XL
    Achacha XL

    Bola to pohodová akcia a som zvedavý, ako sa využije už prázdny priestor na mape. :)
     
    hrobinh a dana9494 tohle ocenili.
  16. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    pajda361 no tu je to co ja od RT očekávam tí 2zlaté banany co jsou slíbené za koupi stonku.Bylo by mi to jedno kdyby sem byla nejak daleko od této odměny,ale držet ji nemát ji to dost velký rozdíl.
     
  17. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím -popelka1-, 2 zlaté banány jsou odměna za dodání štěrku ne za nákup balíčku a na první straně je to psané jasně

    Pokud ti štěrk došel před koncem akce a neměla jsi ho dostatek, abys dodala štěrk na poslední odměnu, tak odměnu prostě nezískáš. To, že učitelka na políčku stála znamená, že šterk nedostala.

    danda

    PS: GordonSargent taky mám lilek na ploše, tak uvidíme zda dodrží slovo
     
    Naposledy upraveno: 9/12/16
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pajdo, to jsi mě uklidnil, že zasazený lilek za mě sklidí někdo jiný, v přehledu jsem se nedočetla, nebo přehlédla, co se stane s rostlinama na ploše.Co najdu v příští děsivce vím, ale co bych našla při další charitativní akci by bylo asi děsivějšíxD
     
  19. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    :)
    Zdravím vespolek,
    byla to zajímavá a příjemná změna,
    líbila se mi grafika i nápaditost akce.

    ;)
    Příjemnou zábavu všem.


     
  20. fefina1

    fefina1 Pisálek fóra

    akci jsem sice nedokončila, ale stejně spokojenost. Nemusela sem nic bourat na farmě a mělo to pěknou grafiku a i nějaký dekorky mám. Za mne díky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.