Uč se a rozvíjej se (24.11. - 9.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím ;)
    petka03 máš správný přístup , to chválím, s takovým přístupem ti určitě zrůžový celá farma xDxDxD
    vzhledem k tomu, že jsem se již dávno zbavila závislosti, tak už nic nekupuji a hraju si lážo plážo pro radost a obávám se, že mne k tomu nedonutí ani vzdělaná muslimka:p
     
  2. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    slootr dej si práci a načti to ve vláknu Debata o všem možném....je to poučné a neměli bychom na to jen tak zapomenout ;)
     
  3. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    na charitu jsem v rámci farmy zatím přispěl vždy. Nyní jsem ale na pochybnostech a jelikož nevím jak to vyřešit. Rozhodl jsem se uzavřít smlouvu s ďáblem;). Pokud ze dvou výběhů a 6 vláčků získám lasičku a berušku tak přispěju jinak nikoliv.Jinak akce samotná se mi celkem líbí a odměny jdou - určitě mi vylepší stav dekorek. Doufám, že se s tím nebudu crcat nějak dlouho.
     
  4. steptom

    steptom Zelenáč fóra

    Nejsem lakomý. Rád pomohu každému kdo pomoc potřebuje.Ale aby mně někdo nutil ve hře, která je zdarma kupovat koše, protože jinak nesmím hru dohrát tak to tedy ne. Bud je to hra pro radost a zábavu, nebo je to vybírání peněz. Tuto akci vynechám. Budu hrát až bude akce zdarma.
     
  5. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, Když to vezmu politicky, tak bych nekoupila. Ale jelikož politiku si do hry netahám, a jsem hráč, koš si klidně koupím.
    Kdyby BP napsali, že to jde na zvířecí útulek, koupili by všichni, a bez mluvení. A jelikož stejně nikdy nikdo nemá jistotu, že ty peníze půjdou tam, kam říkají, tak ani tohle není jistota, že ty peníze dostane nějaké děvče na vzdělání. Z mého pohledu, je jedno, koho BP podporuje, protože se to stejně nikdy na 100% nedozvíme.
    Takže za mě - hra je hra.

    Jinak hraju i jiné hry, a v jedné je i docela normální, že pokud neplatíš, nejedeš. Nemůžu tady psát, o které hře například píšu, protože by mě blokli, ale jsou takové. Akci tam bez peněz neuděláš, ani kdyby čert na koze jezdil. Sice se mi to také nelíbí, ale nic s tím nenadělám.
     
  6. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    A co naše děti? Určitě je jich spousta co by to uvítali ale nejsou zrovna v kurzu. Neříkám že bych nepřispěl ale proč to nepodali nějakým jiným způsobem než že nedodělám akci celou. Myslím si že je docela smutné jak to tvůrci pojali a doufám že nebude hůř.
     
  7. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Asi na to hodím bobek, absolutně mně to neláká, i když to je něco nového... Přehnali to s poslední akcí, TOPka to je oproti loňsku tak poloviční (nepočítali s tím dopředu, když dali (legrační) odměny pro další 2 tisíce hráčů?), na to další tři akce - no, jak říkám... nehraju, hodili mi hračky do kanálu :-D
     
  8. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Možná pro Tebe je to smutné. Já si myslím, nejvíc hráče otrávila podmínka - muset koupit, aby jsi mohla dostat stonek. To je nefér.
    Studnu jsem taky koupila, protože mě do toho nikdo nenutil a ničím to nepodmiňoval. Tohle ale nekoupím z principu.
    A pokud vím, žádné odměny nejsou zadarmo, musí si je hráč odmakat.
     
  9. silviec

    silviec Mistr fóra

    k tomu to se vyjadřovat nebudu, radej, pracovala jsem u MV a tam bylo charit az az, a znam dost dobře, je to hra každého věc, ja nekoupim, a nejsem nelida
     
  10. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím všechny,
    zase už jsou tu rozvířené emoce, jako při začátku každé akce. Spousta lidí se tu rozčiluje, že nedokončí akci, když nekoupí koš. Možná, že už to ve svém věku špatně chápu, ale ten stonek si podle mne kupujeme zcela samostatně jako studny nebo ty děsivé stonky a dáváme si do něho jakékoli dekorky, vůbec to nemusí být ty z akce. Jen se má stonek zaplatit košem, místo floreny. Takže se dá udělat celá akce i bez koše, jen to půjde pomaleji, protože bude štěrk jen z úkolů a nebude kompost na urychlení. Ten, kdo nekoupí koš, nemůže získat jedině lístky a banány, ale jinak může splnit celou akci. Pokud nemám pravdu, opravte mne.
     
  11. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Až před chvílí jsem se dostala k tomu,abych si přečetla novou akci a je to přesně to o čem jsem psala na orákulu.V akcích se začaly používat reálné peníze.Když nezapltíš-nedokončíš.Já mám farmu ráda,je to zábava,poučení(vlk vegetarián),plánování a strategije,ale už je to někde úplně jinde než když jsem začínala viz poslední akce-napěstovat 10ti tisíce rostlin vlastně na nic mi připadá trochu zvláštní ve hře kde by mnělo být něco na něco(do úkolů,na krmení,do akcí) a ne jen proto abych měla něco,co potřebuji a je to tak nastavené,že je blokovaná celá farma,jinak kup-SH,floreny,balíčky.Ještě to musím tak alespoň 3x přečíst a potom se rozhodnu jesti ano nebo ne.H.
     
  12. silviec

    silviec Mistr fóra

    medved222 me uz ani ten stonek nezajima, plnim nove ukoly takze jiz na farme velmi malo, preji at tam nedospejete, pravda ja uz ani to zadani nijak moc nectu, tak se snad mylim, ale ukoly zatím plnim
     
    petaM2001, pompo68 a dana9494 tohle ocenili.
  13. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    správně jste to pochopila :)
     
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Já tomu nějak nerozumím. Přiznám že to asi bude tím že jsem dorazil z práce asi před hodinkou a nebylo to zrovna lážo plážo (máme velikananánskou inventuru, kdy se počítají i šroubky kterýma jsou sešroubovaný regály) takže nemám ani sílu ani náladu řešit jestli je to dobrý, nebo ne.
    Přízpěvky mi tady napovídají že asi budu mít prdlajs pokud nepustím nějaký ten reálný papírek, a jiné přízpěvky zase argumentují že to není pravda.

    Typ akce je zajímavá inovace, takže prostě nějak začnu a uvidím co to teda bude chtít a co bude potřeba koupit.
    Nebudu zatím teda nějak nadávat, dokud se v tom nezačnu orientovat. Třeba mi to ráno bude dávat smysl.

    Překvapením v hodně pozitivním duchu, mi přijde časový úsek celé akce. Konečně budu mít chvilku času i špekulovat nad vším co je potřeba a nebudu muset rychle sadit, sklízet, mlít, dodávat. Pro takové lidi jako jsem Já, kterej internetu (myslím celkově internetu, ne jen Farmeramě) věnuje tak cca 10,3% svého volného času, je 14 dní super překvápko.

    Košíky kupovat určitě nebudu. Nekupuju je nikdy a nemám žádný důvod teď začínat. Ani kvůli dotaci na cokoliv smutného.

    EDIT :
    silviec : Já dělám ve velkoskladě pro jeden obrovskej supermarket. Třeba těch zmiňovaných jogurtů, tady máme cca 80 druhů.
    Já počítal elektroniku a auto doplňky. To je taky slušný peklo.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/16
  15. silviec

    silviec Mistr fóra

    te inventure rozumim, u nas tez tisice sroubku, na regalech ne , jen ty do serveru, ještě , ze mame vahu)), sic mimo téma , ale soucitim, nekteri sli do obchodu a tam pocitali i jogurty , jak zmagorili, ja ted marodim , tak jsem mimo, ale dali to opet za 1))
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Do akce jdu, do koše ne... Nenechám si předepisovat, za co mám utratit svoje peníze.
    Popíši vám teď praktickou zkušenost úřadu práce - žena, v Čechách narozená, třicet roků žila v Libanonu a tam také studovala. Umí anglicky, francouzsky, arabsky a také česky. Výše vzdělání jí stanovili podle počtu absolvovaných hodin na bakaláře. Má první stupeň invalidity pro mírnou mentální retardaci. První podnik po ní doslova "skočil". Po přijetí jim padla sanice až ke kolenům... Vliv pána jde totiž tak daleko, že tyto ženy neudělají bez příkazu ani čárku a na vše mají moře času. . Takže by musela mít asistenta, který by jí neustále říkal, co má dělat a 90% práce udělat za ni, aby to do konce pracovní doby stihli.
    Jó, není nad školy!
     
  17. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Zdravím Přátelé... Tak jak to na první pohled vidím akce vypadá velmi dobře! Ale jak postupně čtu už to tak zajímavé není! A na třetí pohled na akci hodím bobek. Není zde nic co bych musel nutně na farmě vlastnit! Jediné za co RT tleskám je extra plocha. Tak snad možná někdy příště. Všem přeji pěkné ranní probouzení a pěkný den...
     
  18. ANRYfox

    ANRYfox Rádoby autor

    Holt jsme se v inspiracích dostali i k jiným farmářským akcím...nutná koupě naznačuje...ale poslouchat nikdo nemusí. Asi tak.
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nezlob se na me, Pajdo, ale satky pod nos nam zacal strkat RT! I kdyz bych mozna mela byt rada, ze se na oraculu neobjevily rovnou damy v burkach, ze? V jadru s tebou ale souhlasim v tom, ze zde si hrajeme na jezedaky a proto muslimky na farme nemaji vubec co delat!!! Davam teto akci NE, NE a jeste jednou NE a prosim vyse uvedene reportovat vyse sedicim, kteri dle meho soudu, porusuji sva vlastni pravidla.
     
  20. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    zdravím ... včera jsem se omezila jen na krátkou repliku, abych nenapsala něco, čeho bych potom litovala ... ale na toto reagovat musím - pajdo, promiň ...
    nelze reagovat apoliticky na politickou akci ... každý, kdo se jen trochu zajímá o dění kolem sebe, ví, že vzdělávání dívek je v řadě zemí velmi politickýcm a velmi žhavým tématem ... BP dělá chybu, když do toho vstupuje svým stylem "slon v porcelánu", jednoznačně se staví na jednu stranu politického spektra a tedy porušuje svá vlastní pravidla ... nehodnotím, která strana je ta správná, prostě jen konstatuji, že se BP politicky vymezil a nutí hráče držet jeho politickou linii ... a ještě k tomu to dělá tím nejsprostším způsobem - chceš mít komplet akci ve hře, která se honosí tím, že je zadarmo? chceš? tak zaplať! ... a to už zavání i vydíráním ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.