Uč se a rozvíjej se (24.11. - 9.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kobliha01

    kobliha01 Pisálek fóra

    Ne. Kozli se vykašlali na poctivou práci a díky naší dobročinnosti seděj ve škole. Studujou vejšku a makáme zase jen my.
     
  2. MaxEda

    MaxEda Zelenáč fóra

    Ale tady nejde o ty zatracené banány a párty lístky, tady jde o princip - nemontovat do soutěže charitu. A nepodmiňovat dokončení akce nákupem. Přece když dávám něco na charitu, tak to dám z vlastní vůle a ne s podmínkami - Tohle je zase názor můj a proto souhlasím se všemi, co přijali akci negativně.
     
  3. beruska177

    beruska177 Pisálek fóra

    Souhlasím s tvým názorem
     
  4. radana77

    radana77 Pisálek fóra

    akce je super. prosim rada bych vedela co bude s tou plochou po skonceni akce? forum moc nectu tak prosim poslete mi to na farmu.dekuji radana77
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  5. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Akci (část bez nákupů) mám hotovou dávno, už jen na nevyužitých polích pěstuju lilek. Pokud bych měla hodnotit mechaniku akce, tak je to jednička s hvězdičkou. Bohužel je mi jasné, že tento způsob (málo polí, málo dodávaných kusů, bez Zuzi, SH, vypadávátek) nebude pro akce běžný, protože hráči nemají za co utrácet.
    Jako naprosto nešťastné vidím spojení akce s charitou, navíc nasměrovanou společensky kontroverzním směrem. Pokud už nutně mělo ke spojení akce a charity dojít (jako by nestačila koupě řádku, taky jsem kupovala studnu do Nepálu), tak mělo být už samo spuštění akce podmíněno příspěvkem na charitu. Tak, jak to udělali - chceš dokončit, zaplať - mi nepřijde fér hra. Spíš kalkul s nepozorností hráče (na co penězi přispívá) a s hráčskou závislostí dokončit úkol. Jinými slovy vyrazit peníze z těch, co by dobrovolně nepřispěli. A za tento přístup nejde než palec dolů.
     
  6. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Zdravíčko všem...:)
    dnes je fakt hnus, ale stromy jsou krásně namrazené a i já si tuto akcičku užívám. Pomalinku postupuji a už jenom ten letní lilek mi chybí dodat a bude hotovo. Moc mě to baví a výždy se těším z každého volného pole pro pěstování. Koš je pro mě tabu....já si hraju.
    Mějte se krásně a od Mikuláše bohatou sladkou a vitamínovou nadílku...:)
     
  7. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Suhlasím s tvojim názorom Dat akciu a nutit takto k dokončeniu kupovat a podporovast charitu nieje pekne a myslim si ze aj podla zakona to zrejme nieje v poriadku
     
    Lišiak-Vuk, hrobinh a anajavonuj tohle ocenili.
  8. lowba

    lowba Rádoby autor

    Tuto akci jsem si v klidu a bez stresu dodělala. Bez závislosti na vypadávátkách to bylo fajn. Koše jsem nekoupila, ne z důvodů vyhraněného názoru, ale z důvodu možných platebních metod.-.- Celkově jsem spokojená. Odměny byly fajn.
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No tak já se asi nepoučím a nerozvinu. Dospěla jsem na konec svého snažení s tím, že jsem to celé od začátku nepochopila. Mám splněné všechny koše a úča se zasekla někde v dvou třetinách, ani ke třetímu rybníčku se nedostala. Je to v pořádku, tedy za předpokladu, že jsem nekoupila štěrk?
     
  10. maxikov

    maxikov Aktivní autor

    Mám dotaz,abych z dekorace klobouk dolů,získávala banány a lístky,tak musím koupit i koš,který obsahuje pouze strom moudrosti?Mám zakoupený ten velký co obsahoval strom i květ.Díky za odpověď.
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  11. hrobinh

    hrobinh Perspektivní autor

    Nehledejte kozlíky, musí prohnat potrubím, co jsme jim dodali. Až to vypálí a udělají ochutnávku letošní sklizně, tak se jistě budou potloukat po všech plochách a vesele si zpívat. Takže pro jistotu vypínám repro.
    Doufám, že si nenatlučou bradky o štěrk.
     
  12. peťkaliq

    peťkaliq Zelenáč fóra

    ahojte. kupila som kos, kde je strom poznania a nikde ho nemozem najst. poradte, kde ho mam hladat. urcite sa tu na to uz niekto pytal, ale nechce sa mi citat 46 stran diskusie :)
    dakujem :)
     
    hrobinh a Lišiak-Vuk tohle ocenili.
  13. satelit

    satelit Hvězda fóra

    maxikov
    Z dekorace klobouk dolů nedostaneš banány ani párty lístky - je to jen napsaná další položka odměn.
    Viz.tečka
    • Uč se a rozvíjej se - nálepka
      [​IMG]
    • Klobouk dolů
      [​IMG]
      co 10:00 hod. 650 BZ/TBZ, velikost 1x1

    • 4x párty lístek
    • 2x zlatý banán
    4x párty lístek a 2x zlatý banán lze získat pouze v případě, že hráč zakoupí koš obsahující dekoraci Strom moudrosti.

    peťkaliq -
    nečítaj 46 strán ale stačí len 2-3 zpět.Hledej v dekoracích na farmě ne na akční ploše.;) Kdo chce informace, dokáže je najít. ( #866 )
     
    Naposledy upraveno: 5/12/16
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jasně, v pořádku, liška se zastaví u rybníčku se sochou (stromem), kterou jsi vysochala ,-) a škola má přístavbu.
    Jen maličkost, koši asi myslíš vozíky, které tam kozlíci nechali ,-)
     
    hrobinh a Lišiak-Vuk tohle ocenili.
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Hotovo mám od včerejška a teď už jen tak sázím aby to nezelo prázdnotou.
    Času bylo dost a ještě jsem to dost flákal.

    Takových pohodových a klidných akcí bych si přál více.
     
  16. Ajta.F

    Ajta.F Zelenáč fóra

    nechápo kde mám vzít štěrk vše mám doplněné a na stromu nic nemám
     
    hrobinh a Lišiak-Vuk tohle ocenili.
  17. martinka20021

    martinka20021 Zelenáč fóra

    Chtěla jsem napsat dotaz, ale zde je můj dotaz zodpovězený. :) Nechápu, k čemu taková akce, když nejde splnit bez peněz. Tuto hru hraje mnoho dětí a ti si nemohou dovolit kupovat dárkové koše, aby splnily tuto akci. Za mě palec dolů. :oops:
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ajta.F - štěrk získáváš:
    a). dodáváním biozeleniny do jednotlivých úkolů
    b). zakoupením košíku, který obsahuje strom moudrosti. Ten strom pak posadíš někde na plochu (ne na akční plochu) a on ti bude
    dávat 2 štěrky za 24 hodin.
     
  19. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Zabudla som na stromy a výbehy, tak som to dala až dnes ráno na plochu a ajhľa - pribudol jeleň - veľká radosť :D:inlove:, takže plusové hodnotenie akcie sa zvýšilo na 2x plus:D
     
  20. satelit

    satelit Hvězda fóra

    skalara.v - je to marný,je to marný,je to marný,lidi nečtou - vzdávám to. Akci mám hotovou.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.